DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Jestem trochę rozgoryczona”. Krystyna Janda o tym, że dostała tylko 1,8 mln zł na swoje teatry ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Krystyna Janda/fot. PAP/Marcin Obara
Krystyna Janda/fot. PAP/Marcin Obara

Partia rządząca robi rzeczy, które są i śmieszne, i smutne zarazem. „Szeroki gest” PiS znany jest nie od dziś, a szokujące czasem decyzje coraz częściej przestają szokować, choć wciąż wywołują przerażenie. Nie inaczej jest w przypadku ostatniego, potężnego wsparcia finansowego, udzielonego środowiskom kulturalno-rozrywkowym, które szczerze nienawidzą partii Jarosława Kaczyńskiego

Inflacja, lockdown, zapaść gospodarki, ciągłe podwyżki podatków, bankructwa wielu przedsiębiorstw, kłopoty finansowe wielu podmiotów – nic to. Radosne rozdawnictwo trwa! Rząd Mateusza Morawieckiego postanowił tym razem podjąć próbę wkupienia się w łaski środowiska artystycznego.

Trudno bowiem nazwać inaczej przyznanie 400 mln zł na rekompensaty dla „ludzi kultury”. Minister Piotr Gliński uznał, że pokaźne sumy dostaną m.in. Krystyna Janda, Grzegorz Hyży czy Bayer Full.

Szczególnie ten pierwszy przypadek godny jest uwagi. Nawet wśród osób, które mocno PiS atakują, tak zajadłego wroga trudno znaleźć. Trafnie całą sytuację skomentował na Twitterze redaktor naczelny „Najwyższego Czasu!”, Tomasz Sommer:

W przypadku pani Jandy – jak widać – nienawiść do PiS ma swoje wyraźne granice. Finansowe. Co jednak jest w tym wszystkim najbardziej żenujące to fakt, że aktorka – mimo iż dostała z „państwowej” kiesy ogromne pieniądze – wciąż narzeka, ponieważ chciała więcej.

– Wnioskowaliśmy o 5,8 mln zł, tyle dokładnie wynoszą nasze straty, które zostały udokumentowane we wniosku, a otrzymaliśmy 1,8 mln zł wsparcia. Jestem więc trochę rozgoryczona, że naszym dwóm teatrom przyznano zaledwie 30 proc. kwoty, jakiej potrzebowaliśmy. Choć z drugiej strony cieszę się, że dostaliśmy chociaż tyle, bo myślałam, że pan minister nas skreśli – wyznała w rozmowie z Wirtualną Polską.

– Jak się pani żyje w Polsce PiS-u? – została niedawno zapytana Janda w jednym z wywiadów. – Jakby mnie pani uderzyła w głowę tasakiem, od razu! – odpowiedziała aktorka.

Jak się okazuje bardzo drogocenny jest to tasak. Na dodatek ufundowany z pieniędzy nas wszystkich.

I pomyśleć, że to właśnie ta pani porównała kiedyś wyborców PiS do prostytutek, kupionych socjalem przez partię Kaczyńskiego. I że to właśnie PiS wypłacił jej teraz tenże niezadowalający, jak się okazuje, grant.

Krystyna Janda o wyborcach PiS
Krystyna Janda o wyborcach PiS

nczas.com
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: