DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Iran zacieśnia współpracę wojskową z Irakiem, ostrzegając przed przeniesieniem do regionu wspieranych przez USA „terrorystów” ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Iran zacieśnia współpracę wojskową z Irakiem, ostrzegając przed przeniesieniem do regionu wspieranych przez USA „terrorystów”
Wysoki rangą irański urzędnik wojskowy pochwalił porozumienie w sprawie zacieśnienia współpracy obronnej z Irakiem, twierdząc, że oba narody muszą strzec się przed ekstremistami rzekomo wysłanymi do regionu przez Waszyngton.

Teheran i Bagdad opracowały plan, który wzywa do wspólnych ćwiczeń wojskowych i współpracy między ich przemysłem obronnym, a także do wzmocnienia bezpieczeństwa granic. Jak podają irańskie media państwowe, dokument zostanie sfinalizowany i oficjalnie podpisany w najbliższej przyszłości.

Iracki minister obrony Juma Anad Saadoun, w towarzystwie wyższych rangą dowódców irackich, udał się do Teheranu, aby dopracować porozumienie.

Porozumienie spotkało się z oklaskami szefa sztabu irańskich sił zbrojnych, generał major Mohammad Hossein Baqeri, najwyższy rangą urzędnik wojskowy kraju, który powiedział, że doprowadzi to do większej stabilności i bezpieczeństwa w obu krajach.

Twierdząc, że Irak „stawił czoła kilku spiskom w ostatnich latach”, irański generał oskarżył Stany Zjednoczone o dążenie do „ponownego rozmieszczenia terrorystów w regionie”, czyniąc koniecznością bliższą współpracę między dwoma sąsiadami.

Ali Shamkhani, sekretarz Najwyższej Rady Bezpieczeństwa Narodowego Iranu (SNSC), wyraził podobne poparcie dla zacieśnienia współpracy z Irakiem. Według irańskich mediów Shamkhani twierdził, że Stany Zjednoczone dążą do wywołania konfliktów w regionie i powiedział, że Iran i Irak muszą pilnie przeciwstawiać się „złowrogiemu spiskowi” Waszyngtonu Powiedział, że walka z Państwem Islamskim (IS, dawniej ISIS) pokazała, że ​​każdy kryzys bezpieczeństwa można pokonać poprzez wspólną współpracę.

Stany Zjednoczone wielokrotnie oskarżały Iran o bycie głównym sponsorem terroryzmu, ale Teheran upiera się, że Waszyngton jest w rzeczywistości głównym źródłem brutalnego ekstremizmu.

Wcześniej w tym tygodniu New York Times opublikował artykuł, w którym stwierdzono, że zastępca Al-Kaidy został zabity w Iranie w sierpniu przez izraelskich zabójców. Ministerstwo Spraw Zagranicznych Iranu odrzuciło tę historię, opisując ją jako „fałszywe informacje”, które wyciekły do ​​mediów, „aby uniknąć odpowiedzialności za działalność przestępczą tej grupy i innych grup terrorystycznych w regionie”.

Zarówno Iran, jak i Irak oskarżyły Waszyngton o destabilizację regionu po tym, jak dowódca irańskich sił Quds, generał Qassem Soleimani, zginął podczas amerykańskiego nalotu dronów w Bagdadzie w styczniu. W strajku zginęli także członkowie irackiej milicji, co wywołało oskarżenia, że ​​Waszyngton zdradził sojusznika w walce z Państwem Islamskim. Parlament Iraku przyjął niewiążącą rezolucję o wydaleniu wszystkich sił amerykańskich z kraju, podczas gdy Iran przeprowadził ataki rakietowe na kilka obiektów wojskowych w Iraku, w których przebywały wojska amerykańskie.

rt.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: