DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

George Soros omotał Joe Bidena ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Zespół ds. Transformacji Joe Bidena jest wypełniony byłymi pracownikami i działaczami Open Society Foundations (OSF), organizacji służącej jako front dla globalistycznego bandyty, George’a Sorosa.

Przypomnę, że George Soros to człowiek żydowskiej finansjery, zwanej w Objawieniu Jana: nierządnicą.

Sarah Cross, była dyrektor ds. Rzecznictwa w Międzynarodowej Inicjatywie Migracyjnej OSF, została zatrudniona do działu Departamentu Stanu zespołu przejściowego. Michael Plan, specjalny doradca biura wykonawczego OSF, dołączył do misji cienia Bidena przy ONZ. Diane Thompson, którą Biden wyznaczyła na stanowisko Consumer Financial Protection Bureau, jest również wymieniona na stronie internetowej OSF.

Washington Free Beacon udokumentował również obecność wielu pracowników organizacji finansowanych przez Sorosa w zespole przejściowym Bidena.

To jest kolejny dowód na to, że żydowska, międzynarodowa finansjera wybrała Joe Bidena na prezydenta USA. System wyborczy jest tak skonstruowany, aby wybierać tę osobę, którą wskaże żydowski judaizm.

Nie ważne jest liczenie głosów, pozwy, sądy. To wszystko spektakl.

Zwolennicy Trumpa cały czas czekają, kiedy ich idol rozpocznie wojnę w USA, kiedy zacznie mówić o bandyckich powiązania znanych polityków z pedofilią i innymi okropnościami.

Jednak nie chcą zauważyć, że Donald Trump rozważa start w następnych wyborach.

Co to oznacza?

Oznacza to, że zgodził się z przegraną, że nie będzie działał przeciwko globalistom, że będzie posłuszny…

Za Robert Brzoza

źródło: naturalnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: