DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Zaczęły się aresztowania wysokich rangą urzędników w USA? ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W nocy z 12 na 13 listopada na jednym z forów konspiracyjnych pojawiły się poufne informacje, które wydają się rzucać nieco światła na wydarzenia, które mają obecnie miejsce za kulisami oficjalnej polityki wewnętrznej USA:

Muszę od razu powiedzieć, że mam ZEROWĄ wiedzę z pierwszej ręki na ten temat, ponieważ opiera się ona wyłącznie na prawie identycznych informacjach od 3 różnych osób w firmie. Oznacza to, że nie jest to w 100% wiarygodny fakt, jednak istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że wszystko to okaże się prawdą. Chociaż, oczywiście, w tej chwili to tylko plotki.

Ogólnie mówią, że dziś rano były urzędnik bardzo wysokiego szczebla zawarł umowę z wojskiem: w zamian za pewne gwarancje ujawnia wszystkie informacje o oszustwach wyborczych. W tej chwili zarówno ten urzędnik, jak i inni panie i panowie są gośćmi wojska w bezpiecznym miejscu.

Nie mam innych szczegółów poza tym i nawet nie wiem, kto to może być. To dosłownie wszystko, co mam w tej chwili. A teraz jestem naprawdę ciekawy, że współpracują z wojskiem, a nie z władzami cywilnymi (jeśli tak jest naprawdę). Nie jestem pewien, co to oznacza, skoro kluczową kwestią jest tutaj stanowisko tego urzędnika, czyli to, jakie stanowiska zajmował w rządzie wcześniej. Rzeczywiście, to wszystko jest bardzo interesujące. Oczywiście, jeśli dostanę coś solidniejszego i będę mógł się tym podzielić, na pewno to zrobię. Wrócę później.

Jak wszyscy rozumiemy, tego rodzaju informacje nie są oficjalnym oświadczeniem Białego Domu, jednak jeśli wszystko jest tak, jak pisze ta osoba, to oficjalne informacje albo nie pojawią się wkrótce, albo nigdy się nie pojawią, ponieważ urzędnik będzie ukryty pod jakimś programem ochronnym. świadkowie czy coś. Najprawdopodobniej wkrótce amerykańskie wiadomości po prostu poinformują o nagłej śmierci jakiegoś wielkiego szefa, którego świat nigdy nie zobaczy pod starą nazwą.

Wczoraj, jak wszyscy pamiętamy, przez Amerykę przetoczyła się fala przerw w dostępie do Internetu wraz z wiadomościami o aktywacji zduplikowanej tajnej sieci dla wojska. Było to związane z aresztowaniami kilku ważnych szefów, więc przekaz jest pośrednio potwierdzony.

Fala rezygnacji wysokich rangą szefów nadal przetacza się przez Stany Zjednoczone. W szczególności 12 listopada dyrektor Biura Nauki i Techniki Ministerstwa Bezpieczeństwa Wewnętrznego stracił przewodnictwo :

Po drodze w prasie wciąż krążą przecieki na temat pracy amerykańskiej prokuratury, która znalazła w systemie liczenia głosów kubański, wenezuelski, a nawet chiński ślad – w niektórych stanach doszło do tego, że gubernatorzy polecili chińskim firmom drukowanie kart do głosowania.

W takiej sytuacji, gdy system egzekwowania prawa cywilnego jest zagrożony i żadnemu z urzędników nie można ufać, nie jest wcale zaskakujące, że prezydent USA polecił wojsku zajęcie się problemem. I najprawdopodobniej, jak to zwykle bywa, wojsko świetnie poradzi sobie z zadaniem. Pytanie tylko, kiedy to wszystko zostanie podane do publicznej wiadomości w wystarczającej ilości?

Astrolodzy uważają, że masowe aresztowania wodzów zostaną pokazane w telewizji gdzieś jutro, ponieważ 13 listopada 2020 Mars przestał być retrogradacją, a 15 listopada nastąpi nów i koniec wstecznego wpływu Merkurego. Czyli astrologicznie przychodzi czas na pewne przedsięwzięcia i bardzo aktywne działania. Jest nawet możliwe, że Amerykanie zbombardują niektórych winnych, więc śledzimy rozwój wydarzeń.

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: