DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Turcja stanie w ogniu 15 grudnia. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W przededniu wyborów w USA 3 listopada zapoznaliśmy naszych czytelników z prognozą pana  Krzysztofa Jakowskiego, znanego polskiego parapsychologa i medium, który obiecał zwycięstwo Donaldowi Trumpowi. Według niego to zwycięstwo jest niejako całkowicie oczywiste, niemniej Trump może wygrać tylko cudem.

W październiku to wszystko brzmiało dość dziwnie i nie mogliśmy zrozumieć – jak pokonać wroga z całkowitą przewagą, ale jakaś ingerencja z góry powinna nadal pomóc? Jednak teraz, jak widzimy, historia rozgrywa się na naszych oczach, dlatego też bardzo zainteresował nas ten Pan Jakowski, zaczynając studiować jego kanał i sprawdzając przewidywania dotyczące wiarygodności.

Jak się okazało, polskie gazety nie kłamały, a pana Jakowskiego więcej osób ogląda i słucha niż telewizji, więc prawdopodobnie wszyscy nasi czytelnicy będą zainteresowani – co jeszcze powiedział ten parapsycholog? A on nie mniej powiedział – jakaś katastrofa wojskowa w Turcji.

Wideo z 9 sierpnia, czyli kiedy nikt nie słyszał o Karabachu:

Po polsku nie jesteśmy pierwszymi specjalistami na świecie, więc czytelnicy mieszkający w Polsce mogą nas poprawić i uzupełnić, ale generalnie pan Jakowski mówi:

Niestety po wirusie czeka nas coś znacznie gorszego. Wstrząśnie nie tylko demokracja w Polsce, ale cały świat czeka gigantyczna wojna. Jeśli chodzi o Stany Zjednoczone, myślę o słowie „dramat”.   I widzę dziwne zdjęcia  żołnierzy, prawdopodobnie Turków. I początek naprawdę dramatycznych wydarzeń na świecie.

Nikogo nie straszę, ale mam prawo tak powiedzieć – martwi mnie Turcja. Widzę tam spalonych ludzi. I to nie jest wirus. Widzę, że wojna płonie. Z dużymi pęcherzami na ciele. Może to oparzenia lub coś więcej. Turcja czy coś w okolicy Turcji.

Widzę spalonego żołnierza. To będzie bardzo niebezpieczne. To będzie kolejna naprawdę zła rzecz w tym roku. Przede wszystkim musisz się bać spalonych żołnierzy. Turcja stanie się klinem między Chinami, Rosją i Stanami Zjednoczonymi. W tym roku stracimy nadzieję, że świat wróci do normy.

Niektórzy spaleni żołnierze, a nawet żołnierze tureccy w sierpniu nie mogli nikogo znać, ale 27 września rozpoczęła się wojna w Karabachu, która zdawała się zakończyć 10 listopada rodzajem rozejmu, podczas którego wojska rosyjskie i tureckie stanęły naprzeciw siebie. Najmniejsza iskra lub prowokacja z obu stron – i będzie maszynka do mięsa, podczas której pozostanie mokre miejsce od rosyjskich sił pokojowych. A jaka może być odpowiedź Rosji? Odpowiedzią może być użycie taktycznej broni jądrowej, po której będzie wielu żołnierzy tureckich z oparzeniami.

Następne wideo pochodzi od pana Jakovskiego, wideo z 7 listopada. I tutaj, po 52 minutach, Pan Jakowski powtarza: Turcja płonie, około 15 grudnia.

Opierając się na doświadczeniu pana Jakowskiego, wierzymy w jego vangovaniya i myślimy, że wszystko będzie tak samo z prawdopodobieństwem 80-90%. Ale z kim zmierzy się Turcja?

Jak dotąd na czele stoją tylko dwa kraje – Rosja i Francja. Nie wykluczamy konfliktu między Turkami a Iranem, który od miesiąca ciągnie czołgi do Azerbejdżanu, ale wydaje się, że Iran nie ma bomby atomowej. Chociaż oczywiście, jeśli żołnierze mają oparzenia, jak mówi pan Jakowski z „dużymi pęcherzami”, mogą to być oparzenia chemiczne lub użycie jakiejś broni biologicznej.

Oczywiście Turcja jakoś zareaguje na taki atak, np. Używając bomby atomowej pośrednio – przez Pakistan, który będzie interweniował w konflikcie po stronie Turcji. Albo Turcy uzyskają / już uzyskali dostęp do amerykańskiej broni jądrowej. Oznacza to, że ktokolwiek zaatakuje Turków bronią jądrową, odpowiedzią będzie przynajmniej broń jądrowa lub inna broń masowego rażenia. A potem korona będzie wyglądać jak poranek dla dzieci, a świat nigdy nie będzie taki sam.

Stanie się tak, ponieważ pan Jakovski kręci się około 15 grudnia, więc śledzimy inne pośrednie komunikaty wskazujące na tę datę. Generalnie śledzimy rozwój wydarzeń.

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: