DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Surowe prawo wchodzi w życie od początku 2021 roku. Niesprzedane auta trafią na złom ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

2021 sprzedaż nowych samochodów

Geograph David Anstiss
14 Listopada 2020

Surowe prawo wchodzi w życie od początku 2021 roku. Niesprzedane auta trafią na złom

2021 rok może być rokiem ogromnych strat dla producentów samochodów. Zgodnie z obowiązującym prawem, ogromna część niesprzedanych aut może trafić na złom. Powodem są regulacje UE.

2021 będzie czarnym rokiem dla producentów aut

Wraz z początkiem 2021 roku w życie wchodzą nowe normy emisji spalin ustalone przez Unię Europejską. Oznacza to, że samochody, aby otrzymać homologację będą musiały przejść znacznie bardziej restrykcyjne testy niż do tej pory.

O ile już w 2020 roku producenci zaczęli dostosowywać część swojej gamy modelowej do przyszłych regulacji, to wciąż spora część aut została wyprodukowana z zachowaniem starego reżimu. Liczono, że uda się pozbyć przynajmniej większości z nich przed wejściem nowych norm emisji spalin

To się jednak nie udało ze względu na pandemię koronawirusa. Lockdown w wielu krajach doprowadził do spadku popytu, w tym również mniejszego zainteresowania nowymi samochodami. Na placach u producentów zalegają tysiące aut.

Zbiegnięcie się z wejścia nowych norm emisji spalin z pandemią koronawirusa może być zabójczy dla producentów. Część aut, która zostałaby legalnie sprzedana w 2020 roku, w 2021 nie spełnia normy emisji spalin, więc nie będzie można ich sprzedawać.

Co więc stanie się z tymi autami? Na pewno w grudniu można spodziewać się rekordowych wyprzedaży rocznika, według ekspertów lepszej okazji na kupno nowego auta niskim kosztem może nie być. Producenci będą starali się sprzedać jak najwięcej aut, aby zminimalizować straty.

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: