DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

PILNE !! Prawo do emerytury jest dla nich przekleństwem. Pożegnają się z pracą, w podobnej sytuacji jest prawie 40 tys. osób ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Emerytura dla górników

pxhere
14 Listopada 2020

Prawo do emerytury jest dla nich przekleństwem. Pożegnają się z pracą, w podobnej sytuacji jest prawie 40 tys. osób

Emerytura może się okazać dla nich prawdziwym przekleństwem. Przez możliwość zakończenia działalności zawodowej właśnie stracą pracą, ale nie zrobią tego z własnej woli. 40 tys. osób może czekać podobny los.

Emerytura górników może okazać się ich przekleństwem

Emeryturadla górników jest przyznawana na innych zasadach. Osoba, której przysługują górnicze prawa pracownicze, może przejść an emeryturę już po 20 latach pracy w wypadku kobiet i po 25 latach w wypadku mężczyzn. Wymagane jest także ukończenie 55 roku życia.

Mimo to wiele osób z prawami emerytalnymi pracuje dalej, aby później mieć wyższe świadczenia. Ponadto po zawarciu porozumienia społecznego, zagwarantowano górnikom gwarancję pracy do emerytury. Co jednak istotne, nie dotyczy to osób, które mają już uprawnienia emerytalne.

Ze sporymi problemami finansowymi zmaga się Polska Grupa Górnicza (PGG). W związku z tym zaplanowano cięcie etatów, którego skutkiem ma być zwolnienie 360 pracowników. Będą to jedynie osoby, które zgodnie z porozumieniem społecznym, nabyły już prawa do emerytury.

Redukcje mają objąć pracowników dołowych, ale też tych pracujących na powierzchni kopalń, jak i zatrudnionych w administracji biurowej. Sprawą zajęły się już związki zawodowe, które mają przedstawić swoje stanowisko do 27 listopada.

– Z uwagi na konieczność zmniejszenia zatrudnienia, spowodowaną trudną sytuacją finansową, pracodawca zamierza dokonać zwolnień grupowych pracowników PGG posiadających uprawnienia do emerytury, z przyczyn niedotyczących pracowników – informował cytowany przez Business Insider rzecznik PGG, Tomasz Głogowski.

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: