NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
IZRAEL: W LOD PŁONĄ SYNAGOGI, ŻYDOWSKIE SKLEPY I SAMOCHODY [+VIDEO]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
Nie szczepisz się przeciwko COVID-19? Może czekać cię "rozmowa uświadamiająca"
Prof. Leszek Miszczyk nie żyje! Znany onkolog..
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Ekspert ostrzega: szczepionka na COVID-19 będzie kosztowała krocie. Niestety, nie jest to jedyny problem ☀Autor Gabi☀

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Szczepionka na koronawirusa w ocenie prof. Guta

 14 Listopada 2020

Ekspert ostrzega: szczepionka na COVID-19 będzie kosztowała krocie. Niestety, nie jest to jedyny problem

Szczepionka na koronawirusa to obecnie produkt pierwszej potrzeby. Tuż po ogłoszeniu przez spółkę Pfizer przełomowych wyników badań rozpoczęła się dyskusja nad nowym preparatem. W ocenie prof. Włodzimierza Guta antidotum będzie nie tylko kosztowne, ale i trudno dostępne.

Szczepionka na koronawirusa na horyzoncie

Szczepionka na koronawirusa opracowywana przez amerykański koncern farmaceutyczny Pfizer we współpracy z niemiecką firmą biotechnologiczną BioNTech SE jest w końcowej fazie testów. W poniedziałek przedstawiciele spółki poinformowali, że antidotum wykazuje ponad 90 proc. skuteczności.

Już dwa dni później Komisja Europejska podpisała umowę ze spółką Pfizer na dostawę 300 mln dawek preparatu. Szczepionka na koronawirusa trafi także do Polski, a szybkie działania w tym zakresie zadeklarował premier Mateusz Morawiecki. Szef rządu, umotywowany przełomowym wydarzeniem, oznajmił, że powstanie specjalny system dystrybucji antidotum. Dzisiaj odbył w tej sprawie konsultacje z przedstawicielami Pfizer Polska i ekspertami.

Dwa główne problemy ze szczepionką na koronawirusa

Głos na temat wyczekiwanego preparatu zabrał także wirusolog prof. Włodzimierz Gut. Na antenie TVP Info ekspert wskazywał na trudności, które mogą pojawić się już po wprowadzeniu szczepionki na koronawirusa do powszechnego obiegu.

Pierwszą z nich będzie kwestia dostępności. – Szczepionki na pewno nie będzie można kupić w aptece – oznajmił prof. Gut. Drugim, nie mniej problematycznym aspektem może być jej cena. Zdaniem eksperta na początku dystrybucji szczepionka na koronawirusa „na pewno będzie bardzo kosztowna”. Dlaczego? Portal bankier.pl podaje, że na ostateczny koszt będzie miał wpływ zapewne fakt, że szczepionka na koronawirusa będzie wymaga przechowywania w specjalnych, niestandardowych warunkach.

Droga i trudno dostępna szczepionka na koronawirusa, ale do czasu

Jednak prof. Gut zwrócił uwagę, że szczepionka na koronawirusa opracowywana przez amerykańsko-niemiecki zespół naukowców to jeden z 12 przygotowywanych obecnie preparatów. W ocenie eksperta antidotum od Pfizera i BioNTech SE jest najbardziej innowacyjne i skomplikowane pod względem technologicznym.

Wirusolog jest jednak przekonany, że gdy na rynku pojawią się alternatywne preparaty na SARS-CoV-2 to ich cena spadnie. Jego zdaniem dużo łatwiejszy będzie także dostęp do pożądanego antidotum.

Procedura wprowadzania preparatu na rynek

W rozmowie telewizyjnej profesor zdradził także szczegóły całego procesu przygotowywania szczepionek. Procedura jest podzielona na trzy etapy. W pierwszej fazie szczepionka jest testowana na zwierzętach i pojedynczych ludziach, aby upewnić się, czy nie jest szkodliwa.

W trakcie drugiego etapu szczepieniu poddaje się kilkaset ludzi. Dzięki temu możliwa jest weryfikacja reakcji organizmu i ewentualnych skutków ubocznych. Jeżeli w tej fazie pojawią się jakiekolwiek przeciwskazania do kontynuowania działań to prace nad daną szczepionką zostają całkowicie zaniechane.

Trzecia faza to szczepienie dziesiątek tysięcy ludzi w celu sprawdzenia skuteczności preparatu w zakresie ochrony przed daną chorobą. Na tym etapie można zaobserwować także tzw. rzadkie efekty. Szczepionka na koronawirusa opracowywana przez spółkę Pfizer została przetestowana na populacji rzędu 43,5 tys. w 6 różnych państwach.

Po zakończeniu całej procedury, jeszcze zanim szczepionka na koronawirusa trafi do powszechnego obiegu, musi uzyskać wszelkie atesty. Tego typu preparaty podlegają obowiązkowej rejestracji w Międzynarodowej Agencji Leków.

biznesinfo

Materiał pomocniczy 

Za You Tube/Bogdan Morkisz

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: