DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

CHINY: NIEBEZPIECZNY WYCIEK GROŹNYCH WIRUSÓW ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Chińskie media ujawniły informację o wycieku z zakładów farmaceutycznych w Lanzhou. W jego wyniku już 6,6 tys. osób zachorowało na brucelozę.

Zaniedbania przyczyną tragedii

W fabryce w stolicy prowincji Gansu produkuje się szczepionki. W zeszłym roku na przełomie lipca i sierpnia doszło do wypadku, spowodowanego użyciem przeterminowanych środków chemicznych. W wyniku niewłaściwej dezynfekcji podczas produkcji szczepionek na brucelozę doszło do wycieku groźnych substancji. Zarazki wydostały się w gazowym obłoku poprodukcyjnym i skaziły okolicę.

Czy bruceloza jest poważną chorobą?

Inaczej zwana gorączką maltańską bruceloza dotychczas nie była chorobą często występującą u ludzi. Wywołują ją bakterie z rodzaju Brucella. Znacznie częściej dochodziło do zakażeń u zwierząt i to właśnie dla bydła pracownicy zakładu produkowali szczepionki. Jeśli jednak dojdzie już do zakażenia, objawy są poważne, a choroba ma charakter przewlekły. Trudno jednak ją rozpoznać, bo stadium początkowe przypomina grypę (bóle mięśni, stawów, dreszcze, gorączka, wymioty, biegunka). Powikłania prowadzą do uszkodzeń wątroby i serca.

Rzadkie występowanie brucelozy sprawia, że mało o niej wiemy. A że dotychczas ludzie zarażali się nią niezmiernie rzadko, to nie opracowano również szczepionki dla ludzi.

Utajona prawda

Długo ukrywano wypadek w Lanzhou. Tymczasem coraz więcej ludzi zaczęło chorować, a bez odpowiedniej wiedzy o przyczynach diagnoza była niemożliwa. Kiedy ujawniono zaniedbania, okazało się, że aż 12% pobliskich mieszkańców jest zarażonych bakteriami Brucella. Jest to więc największa w historii epidemia tej choroby. Wielu do dzisiaj ma objawy i przechodziło ją ciężko, wymagając hospitalizacji.

Odszkodowania dla chorych

Firma weterynaryjna z Szanghaju, do której należało laboratorium, jest zobowiązana do wypłaty zarażonym stosownego odszkodowania. Mówimy tu o liczbie 6620 zakażonych w skali pięćdziesięciotysięcznego miasteczka. Jest to niepokojąca liczba.

Zwłaszcza że w pobliskiej prowincji niedługo później stwierdzono zakażenia. Nawet dalsze rejony (prowincja Heiloonjiang) zarejestrowały trzynaście przypadków. Nie wiadomo dokładnie, jak dochodzi do zarażenia na linii człowiek- człowiek, więc trudno określić, jak w przypadku dalszych zachorowań wyglądałoby rozprzestrzenianie się wirusa.

Autor:
zzz
Źródło: swiatoze
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: