DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Wy barany bezmyślne jeden z drugim”. Edyta Górniak wydała oświadczenie po fali krytyki ☀BRAWO !! Autor Gabi☀

10.00 avg. rating (93% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
– Rozumiem potrzebę „kolegów” wypuszczenia ciśnienia, które nagromadziło się po wielu trudnych wydarzeniach w tym roku. Ale w takich trudnych czasach mówić językiem nienawiści ?? – pisze na Facebooku Edyta Górniak, odpowiadając na falę krytyki jaka na nią spadła w związku z jej wypowiedziami dot. pandemii koronawirusa.
screen YT

Edyta Górniak głosiła w ostatnim czasie teorie spiskowe dot. koronawirusa, na czele z tą, że pandemia to kłamstwo, a w szpitalach leżą „statyści”. Jej słowa wywołały ostrą reakcję wśród opinii publicznej.

Czytaj więcej: „Takie osoby powinny być ścigane”. Lekarz ostro o Edycie Górniak

Czytaj więcej: Górniak idzie w zaparte… Odpowiedziała internautce, której umiera tata umiera na Covid-19

Czytaj więcej: „Fałszujesz koleżanko!”. Gessler mocno do Edyty Górniak. Piosenkarka odpowiada

W związku z falą krytyki Edyta Górniak wydała oświadczenie.

Jestem zaskoczona medialną manipulacją moich wypowiedzi. Poruszyłam wiele wątków i zagadnień, także tych globalnie trudnych wcale nie mniej, niż sam covid.  Poruszyłam je nie w telewizji ogólnopolskiej, lecz na prywatnym, zamkniętym kanale

– tłumaczy się piosenkarka.

Czy opinie muszą być jednolite ? Nie. 
Czy kiedykolwiek były ? Nie. 
Niezależnie jednak – absurdalnym i brutalnym przekłamaniem jest mielona wulgarnie informacja, jako bym powiedziała, że ludzie Nie chorują, a w szpitalach jedynie udają ich manekiny. 
Fałsz bez litości. A może nawet kretynizm, żeby chcieć wmówić komukolwiek!  takie poglądy. 

– dodaje. Podkreśliła, że ludzie faktycznie chorują, ale nie zgadza się z obrazem – „Epidemii i Zagłady Świata”  jaki „agresywnie jest kreowany dla Naszych oczu”. 

To nie mniej niż sam virus odbiera ludziom wiarę w ich zdrowie i wiarę w przetrwanie w tym fatalnym! roku. 
Nie porusza się tematów uzdrowień, a jest ich ogrom. Dlaczego ?? Dlaczego nikt głośno z przekonaniem i troskà nie nawołuje do chorych – Kochani, pokonamy to wspólnie! Nie poddajemy się!  Zamiast tego w sieci jest masa filmów z różnych krajów, ukazujących, jak powstają na zlecenia „sceny grozy”, które mają uwiarygodnić dla Naszych oczu ZAGŁADĘ dla wszystkich. Nagrywają to sami aktorzy, pokazują kontrakty z opisem postać w roli pt. „pacjent covid” i pokazują proces charakteryzacji. Ja także nie dowierzałam!  kiedy w sieci to zobaczyłam. Po co ??  Mało tragedii Nas dzisiaj otacza ? 

– pyta Edyta Górniak. W jej opinii „ludzie masowo chorują także dlatego, że oglądając takie sceny boją się żyć” i nie mają warunków uwierzyć, że pokonają chorobę. Zaznacza, iż „medycyna to jedno, ale również siła Ducha czyni cuda”. 

O tym mówią od lat sami lekarze medycyny, ale także filozofia, psychologia i wszystkie religie Świata. To właśnie tę wiarę ludziom się dziś brutalnie odbiera, co jest dokładnym przeciwieństwem Troski o Zdrowie

– podkreśla. Następnie wyraziła się dosadnie o „kolegach z branży”.

I o TEJ manipulacji człowiekiem i jego bezpieczeństwie mówiłam – wy barany bezmyślne jeden z drugim, „koledzy” z branży szukający widoczności i poklasku dla odwagi za chamstwo. Nagradzam Was więc owacjami na stojąco. Ale nazwisk tu nie wspomnę, bo sobie na promocję na mojej platformie nie zasłużyliście. Oddałam je za to w ręce Pełnomocników Prawnych. 

– pisze piosenkarka. 

Rozumiem potrzebę „kolegów” wypuszczenia ciśnienia, które nagromadziło się po wielu trudnych wydarzeniach w tym roku. Ale w takich trudnych czasach mówić językiem nienawiści ?? 
Naprawdę  …?

– czytamy we wpisie. 

I jak ten Miłościwy Bóg ma ratować Człowieka, jeśli ten pokazuje, że nie jest wart ocalenia, bo się odczłowieczył. 
Z ukłonem dla 
Przebudzonych i Prawdziwych 

– podsumowała Edyta Górniak.

Autor: raw

10.00 avg. rating (93% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.

One thought on “„Wy barany bezmyślne jeden z drugim”. Edyta Górniak wydała oświadczenie po fali krytyki ☀BRAWO !! Autor Gabi☀

  1. Bydełko odmóżdżone człekokształtne niech się zaszczepi dobrowolnie i oczekuje na skutki uboczne!! Każdemu wolno decydować co ma zrobić ze swoim życiem i nie wolno zmuszać do działania przeciwko sobie!!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: