DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kraska: W przyszłym tygodniu pojawią się szybkie testy antygenowe ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Wiceministra zdrowia zapytano również o izolatoria (fot. Ben Birchall/PA Images via Getty Images)

W przyszłym tygodniu pojawią się szybkie testy. Ich wynik dodatni jest równoznaczny z wynikiem testu genowego, czyli PCR-owego, który w tej chwili jest wykonywany – poinformował wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.
Kraska powiedział w Polsacie, że będzie obowiązek ewidencjonowania wyników testów w systemie EWP, czyli w jednym miejscu. Według niego będzie to zdecydowanie prostsze oraz odciąży też od tych czynności laboratoria i diagnostów.

– W przyszłym tygodniu pojawią się także szybkie testy, czyli testy antygenowe – powiedział wiceminister zdrowia. Wyjaśnił, że ich wynik dodatni jest równoznaczny z wynikiem testu genowego, czyli PCR-owego, który jest obecnie wykonywany.

Jego zdaniem odciąży to laboratoria od wykonywania testów genetycznych, których analiza długo trwa i wymaga specjalistycznej aparatury. Kraska zwrócił uwagę, że testy antygenowe drugiej generacji rekomenduje Światowa Organizacja Zdrowia, a także wiele towarzystw europejskich i Polskie Towarzystwo Epidemiologów. Dodał, że jeżeli wynik jest dodatni, nie trzeba go potwierdzać testem genetycznym.

Wiceministra zdrowia zapytano również o izolatoria. Odpowiedział, że w czwartek mieliśmy w nich prawie 10 tys. miejsc. Do izolatoriów, jak powiedział, trafiają osoby niewymagające opieki medycznej.

Poinformował również, że od poniedziałku uruchamiane są tzw. izolatoria plus dla osób z DPS-ów. Są one na wyższym poziomie, jeśli chodzi o opiekę medyczną. Przeznaczone będą dla pacjentów niesamodzielnych.

Poinformował, że izolatoria będą się mieścić głównie w sanatoriach i w szpitalach uzdrowiskowych.

źródło:
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: