DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

WYNALAZEK, KTÓRY UNIESZKODLIWI KORONAWIRUSA W 30 SEKUND ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

​Naukowcy znaleźli innowacyjny pomysł na usuwanie SARS-CoV-2 z wszelkich powierzchni i to zaledwie w ciągu kilkunastu sekund. Wystarczy urządzenie do wytwarzania plazmy.

Wśród wielu problemów, jakie mieliśmy z rozprzestrzenianiem się SARS-CoV-2, jest zdolność patogenu do przetrwania na powierzchniach przez wiele godzin. O ile możemy używać środków do dezynfekcji do sterylizacji substancji twardych, o tyle trudniejsze są delikatniejsze materiały, jak karton.

Nawet w atmosferze koronawirus może przetrwać przez kilka godzin, a na powierzchniach kartonowych do 24 godzin. Z kolei na tworzywach sztucznych wykryto wirusa nawet trzy dni po zanieczyszczeniu powierzchni. Jak je wszystkie skutecznie sterylizować?

Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles pod kierownictwem Zhitona Chena znalazł skuteczne rozwiązanie. Uczeni udowodnili, że zimna plazma ma zdolność niszczenia SARS-CoV-2 na wielu różnych powierzchniach bez uszkadzania materiału.

Plazma to najmniej znany z czterech głównych stanów materii (trzy pozostałe to ciało stałe, ciecz i gaz), występująca naturalnie w górnej atmosferze Ziemi. Tworzy się, gdy elektrony oddzielają się od atomów (czyniąc je dodatnio naładowanymi) i razem tworzą mieszankę naładowanych cząstek, które są niestabilne i dlatego bardziej reaktywne niż w ich równoważnym stanie gazowym.

Wcześniej wykazano, że zimna plazma skutecznie niszczy lekooporne bakterie, a nawet działa na komórki nowotworowe. Nie szkodzi natomiast ludzkim tkankom.

Zespół Chena zaprojektował i wydrukował w technologii 3D urządzenie typu plasma jet napędzane argonem – obojętnym gazem, który powszechnie występuje w powietrzu, którym oddychamy. Urządzenie do pracy potrzebuje tylko 12 W.

Naukowcy skierowali na koronawirusa strumień reaktywnych cząstek emitowanych w temperaturze pokojowej. Przetestowano działanie plazmy na sześciu powierzchniach – m.in. kartonie, plastiku, metalu i skórze. Stwierdzono, że na każdej z nich większość cząsteczek wirusa została unieszkodliwiona już po 30 sekundach. Trzy minuty kontaktu z plazmą pozwoliły na całkowite zniszczenie koronawirusa.

Zespół uważa, że to właśnie reaktywne jony tlenu i azotu, powstające w wyniku oddziaływania plazmy z powietrzem, niszczą cząsteczki wirusa. Kiedy testowano plazmę zasilaną helem, która produkuje mniej tych atomów, nie była ona skuteczna nawet po pięciu minutach aplikacji.

INTERIA.PL
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “WYNALAZEK, KTÓRY UNIESZKODLIWI KORONAWIRUSA W 30 SEKUND ☀Autor Gabi☀

  1. Absorpcja pomysłu jest nadzieją dla chorych. Teraz gdy to macie, czy możecie iść dalej?. Czynnik przenikający ciało, który nie niszczy ciała gospodarza a jedynie cel jakim jest rak, guz, choroby nieuleczalne?, Złamane kości?. Z doświadczeniem jakie posiadacie i możecie użyć go z wykorzystaniem maszyn, co mają robić, Z doskonałą precyzją moglibyście wyleczyć całą ludzkość. „Elysium”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: