DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

USA: Ivana Trump, pierwsza żona amerykańskiego prezydenta: „On nienawidzi przegrywać” ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
SplashNews.com/East News
Ivana Trump, pierwsza żona Donalda Trumpa, z którym ma trójkę dzieci, mówi o tym, co może zrobić miliarder w najbliższej przyszłości.

– On nienawidzi przegrywać, tego jestem pewna – mówi magazynowi „People” pierwsza żona prezydenta Donalda Trumpa.

Ivana Marie Trump z domu Zelníčková – biznesmenka, pisarka i modelka czeskiego pochodzenia, była żoną miliardera, polityka i 45. prezydenta USA. Mówi, że sama ma dość sytuacji, w której prezydent zapowiada, że nie ustąpi z urzędu.

– Chcę tylko, żeby to się skończyło, w taki czy inny sposób – mówi 71-letnia Ivana. – On nie potrafi przegrywać – dodaje pierwsza żona prezydenta i matka jego trójki najstarszych dzieci. – Więc będzie walczył i walczył, i walczył.

Ivana zapewnia, że jej troje dzieci czuje się dobrze, ale nie może się doczekać, aż wyprowadzą się z Waszyngtonu.

– Po prostu chcę, żeby mogli prowadzić normalne życie – wyjaśnia bizneswoman. – Nie życie w Waszyngtonie, tylko w Nowym Jorku lub gdziekolwiek indziej, gdzie będą po prostu żyć normalnie.

– Myślę, że podobało im się przebywanie z Donaldem, prowadzenie wyborów i obserwowanie, co się stanie, ale teraz – dzięki Bogu – koniec – mówi Ivana. – Nie jestem pewna, co zamierzają zrobić.

Ivana od długiego czasu utrzymywała z Donaldem Trumpem burzliwe relacje i nie wstydzi się wyrażać opinii o nim i Białym Domu. Chwaląc jego konserwatywne osiągnięcia – przypuszcza, że skończy z polityką pomimo hałaśliwych i buńczucznych wypowiedzi.

– Nie sądzę, żeby miał wybór – mówi Ivana. – Chyba pojedzie do Palm Beach, będzie grał w golfa i będzie żył normalnym życiem. To najlepszy wybór, biorąc pod uwagę to, co potrafi .

Ale najpierw musi się zmierzyć z rzeczywistością, dodaje.

Zdaniem Ivany, Donald Trump musi oświadczyć, że przegrał. – Ale on nienawidzi przegrywać, tego jestem pewna. Ma mnóstwo pieniędzy, miejsc, do których może się udać, mieszkać i cieszyć się życiem.

Podczas gdy niektórzy republikanie twardo stoją przy Trumpie, który powtarza, że doszło do oszustw wyborczych, wybór prezydenta elekta Joe Bidena, wiceprezydent elekt Kamali Harris uznali byli prezydenci USA: George W. Bush, Barack Obama, Bill Clinton i Jimmy Carter.

Gratulacje przesłał Bidenowi senator Mitt Romney, republikański kandydat na prezydenta z 2012 roku. Inni czołowi Republikanie składają niejasne oświadczenia o konieczności zbadania każdego poważnego zarzutu oszustwa.

Mimo to Trump i jego sojusznicy twierdzą, że wybory jeszcze się nie skończyły.

– Chcemy tylko, żeby proces się zakończył – mówi jeden z byłych urzędników administracji waszyngtońskiej. Media nie ogłaszają wyborów, ale wyborcy. Stany muszą poświadczyć swoje wyniki do grudnia.

Dziennikarze twierdzą, że w rodzinie Trumpa panuje „chaos” , bo nie zdawali sobie w sprawy z wyników wyborów, ponieważ nikt się tego nie spodziewał.

Osoba blisko związana z synem prezydenta, Ericem Trumpem, mówi: „Są bardzo zdenerwowani. Ciężko to oglądać”.

Były osobisty adwokat Trumpa, Michael Cohen, ocenia, że prezydent opuści jednak Biały Dom i zaszyje się w swoim domu na Florydzie, Mar-A-Lago, zamiast uczestniczyć w inauguracji Bidena.

Rozmawiając z dziennikarzem MSNBC Ari Melberem o możliwych scenariuszach zakończenia konfliktu, Cohen wątpi, by prezydent podjął rzeczywistą walkę.

– Donald Trump mówi wiele bzdur. On nie zostanie w Białym Domu po 20 stycznia. On o tym wie – dodaje Cohen.

– Nie wierzę, że pojedzie na inaugurację, bo nie może usiąść na krześle, wiedząc, że kamery zostaną na niego skierowane i świat spojrzy na niego jak na przegranego. On nie może tego zrobić.

Cohen wezwał Trumpa do ustąpienia – ale wątpi, że tak się stanie.

– Nie ma w sobie dość wewnętrznej siły – podsumował Cohen. – Przez następne 30 lat będzie mówił, że ukradli mu wybory, że jest prawowitym prezydentem. Zamierza utrzymać armię zwolenników w aktywności, co będzie groźne.

polskatimes.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: