DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Robert Brzoza: Nie spłacasz kredytu? Google zablokuje ci telefon ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
12.11.2020

„Zdalne blokowanie smartfonów z Androidem na zlecenie banków – takie rozwiązanie po cichu wprowadza Google, by ułatwić zwalczanie niepłacących kredytobiorców.

Google chce wdrożyć pewien ogólny system, który pozwoli na zdalne blokowanie smartfonów z Androidem. Na przykład zlecenie banków. W Google Play Store pojawiła się aplikacja o nazwie „Device Lock Controller”, której opis stanowi:

Device Lock Controller umożliwia zarządzanie urządzeniami dla dostawców kredytów. Twój dostawca może zdalnie ograniczyć dostęp do Twojego urządzenia, jeśli nie dokonujesz płatności. Jeśli Twoje urządzenie jest ograniczone, podstawowe funkcje, takie jak połączenia alarmowe i dostęp do ustawień, będą nadal dostępne” – pisze bezprawnik.pl

Istnieje pomysł, aby za spóźnienie w spłacie kredytu o 4 dni, blokować telefon.

Na razie mowa jest o systemie Android. Jednak korporacje Google i Apple mocno ze sobą współpracują. Jeżeli tylko zaczną wdrażać ten system, to obejmie wszystkie komórki z każdym oprogramowaniem.

Ciekawe czy jak masz super stary telefon, to też zablokują?

Należy też nadmienić, że Google stawia się w roli komornika – samoistnie. Do tej pory takie prawo musiało przejść legalizacje: sejm – senat – prezydent.

Gdy korporacje wprowadzają prawo, to najczęściej przez Unie Europejską. Wtedy Unia siłowo nakazuje innym państwo dostosować swoje prawo do narzuconego.

Niestety, ale władza korporacji międzynarodowych jest ponad państwami.

Za Robert Brzoza

Foto: Twenty20

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: