DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

MATEUSZ MORAWIECKI: NIE MUSIMY WPROWADZAĆ NARODOWEJ KWARANTANNY ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

„Nie musimy wprowadzać narodowej kwarantanny” – ogłosił w czwartek wieczorem (12 listopada) na Facebooku premier Mateusz Morawiecki. „Kochani – wspólnym wysiłkiem wyhamowaliśmy zakażenia tuż przed punktem krytycznym! Dyscyplina działa! Dlatego wciąż proszę i będę prosił – zostańmy w domu” – zaapelował szef rządu.​

Premier zaznaczył na początku swego wpisu, że ma do przekazania „dobrą wiadomość”.

„W tym tygodniu, pierwszy raz od dwóch miesięcy, liczba zakażeń zaczęła spadać! Choć stosunek zakażonych – 65/100 000 mieszkańców to wciąż dużo, to jednak pierwszy sygnał stabilizacji i dowód, że nasza strategia i obostrzenia zaczynają przynosić skutek” – wskazał. Jak podkreślił, oznacza to, że nie trzeba „wprowadzać narodowej kwarantanny”.

„Po konsultacjach z Radą Medyczną ustaliliśmy, że jeżeli liczba zakażeń utrzyma się na podobnym poziomie – bardziej radykalne kroki nie będą potrzebne” – dodał.

Szef rządu poprosił jednak, by wciąż przestrzegać zaleceń.

„Kochani – wspólnym wysiłkiem wyhamowaliśmy zakażenia tuż przed punktem krytycznym! Dyscyplina działa! Dlatego wciąż proszę i będę prosił – zostańmy w domu” – zaapelował. Podkreślił, że zasada jest prosta – im mniej kontaktów społecznych, tym większa szansa na wyhamowanie epidemii.

„Wygraliśmy pierwszą bitwę w wojnie z drugą falą pandemii. Przed nami jeszcze długa walka, ale jedno jest pewne – razem ją wygramy!” – zakończył szef rządu. Do swojego wpisu dodał również wideo, które można zobaczyć poniżej.

 

O tym, że rząd nie wprowadzi pełnego lockdownu donosił wcześniej nieoficjalnie polsatnews.pl.

Najnowsze dane

W czwartek (12 listopada) Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 22 683 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Zarejestrowano także zgony kolejnych 275 pacjentów.

Dotychczas w kraju stwierdzono łącznie 641 496 przypadków zakażeń, z czego 9080 osób zmarło, a 254 349 wyzdrowiało.

INTERIA.PL
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “MATEUSZ MORAWIECKI: NIE MUSIMY WPROWADZAĆ NARODOWEJ KWARANTANNY ☀Autor Gabi☀

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: