DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Masakra w Mozambiku – Islamiści ścieli ponad 50 osób na boisku piłki nożnej ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Wojujący Islamiści ścieli ponad 50 osób w północno-wschodnim Mozambiku. Zmienili oni boisko piłkarskie znajdujące się na wiosce w „plac egzekucji”, gdzie ścinali głowy a ciała cieli na kawałki.

Jak podaje BBC, Masakra rozpoczęła się w piątek wieczorem i trwała do niedzieli.

Mieszkańcy miasta Muatide, którzy chcieli uciec, zostali schwytani i zabrani na boisko. Tam zostali ścięci. Ich ciała zostały pocięte na kawałki.

W piątek wieczorem terroryści również napadli na wioskę Nanjaba, strzelając dookoła i krzycząc „Allahu akbar”. Ścięto tam co najmniej dwie osoby. Wiele kobiet zostało porwanych.

Atakujący są powiązani z ruchem terrorystycznym Państwa Islamskiego i podobno zdobyli tereny w bogatej w gaz prowincji Cabo Delago.

1087650432_Screenshot-2020-11-09T220308_736.png.59bf4c5cdc936535c1f616cd99089c2d.png

W kwietniu podczas ataku na wioskę w Cabo Delgado ścięto lub zastrzelono ponad 50 osób, a na początku tego miesiąca w tej samej prowincji ścięto głowy dziewięciu osobom – informuje BBC.

Większość mieszkańców Cabo Delgado to muzułmanie. Zwolennicy Państwa Islamskiego wykorzystują wielkie ubóstwo i bezrobocie w regionie, rekrutując między innymi młodych ludzi w nadziei na dalsze rozszerzenie swojego terytorium na południu Afryki.

W ostatnich latach co najmniej 2000 osób zostało zabitych przez zwolenników IS w nadmorskiej prowincji. 430 000 ludzi straciło domy. Tysiące ludzi próbuje uciec przed przemocą.

Rząd Mozambiku wezwał do międzynarodowej pomocy i twierdzi, że jego siły zbrojne potrzebują specjalistycznego szkolenia.

Autor:
zzz
Źródło:
polandia.nl
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: