DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

KOMENDANT GŁÓWNY POLICJI JAROSŁAW SZYMCZYK GOTOWY NA ODWOŁANIE ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Jak ustaliła Interia, komendant główny policji gen. insp. Jarosław Szymczyk liczy się z możliwością utraty stanowiska po ostatnich protestach w Polsce: – Powiedział, że jeżeli go nie będą chcieli, przejdzie na emeryturę – przekazał nam jeden z policjantów zorientowanych w sprawie. Jarosław Zieliński, były wiceszef MSWiA ma wątpliwości co do działań mundurowych. – Trudno oprzeć się wrażeniu, że (…) reakcja policji była nieadekwatna do tych wydarzeń – powiedział.

O odwołaniu Szymczyka mówi się już od kilku dni. Jako pierwsza napisała o nim „Gazeta Wyborcza”. Kierownictwo PiS z Jarosławem Kaczyńskim na czele miało mieć za złe komendantowi głównemu policji, że mundurowi zbyt łagodnie podeszli do protestów kobiet po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego, które powoduje zaostrzenie prawa aborcyjnego.

W obronie najważniejszego z policjantów miał stanąć sam Mariusz Kamiński, minister koordynator służb specjalnych i szef MSWIA. – Sprzeciwił się, bo na co dzień współpracuje z Jarosławem Szymczykiem i ma o nim dobre zdanie. Traktuje go jako eksperta, polityka nie ma tu nic do rzeczy. Dlatego sprzeciw nie dziwił – zdradza Interii jeden z ważnych polityków PiS.

W partii rządzącej słychać jednak, że środowe wydarzenia podczas Marszu Niepodległości przelały czarę goryczy. Co gorsza, mundurowi strzelali z broni gładkolufowej – w wyniku tego ucierpiał jeden z fotoreporterów, który trafił do szpitala z gumową kulą w policzku i musiał przejść operację.

  – Nie może być zgody na żadne czyny chuligańskie, na łamanie prawa. W takich sytuacjach policja musi interweniować, aczkolwiek jeśli są sytuacje, w których pojawiają się kontrowersje, muszą być one bardzo gruntownie wyjaśniane – na antenie Polsat News ocenił Michał Dworczyk, szef Kancelarii Premiera.

Policjanci odpowiadają

Jarosław Zieliński, były szef MSWiA nadzorujący policję uważa, że działania mundurowych w czasie protestów kobiet i Marszu Niepodległości były bardzo znaczące: – Trudno się oprzeć wrażeniu, że w przypadku nielegalnych protestów z ostatnich tygodni, gdzie miały miejsce akty niszczenia mienia, agresja, reakcja policji była nieadekwatna do tych wydarzeń – powiedział. – Krótko mówiąc: mundurowi byli za mało aktywni. Być może wczoraj zaistniały takie okoliczności, że policja musiała reagować bardziej zdecydowanie – dodał były wiceminister.

Z ocenami polityków nie zgadzają się mundurowi. – Kiedy ktoś mówi, że policja działała zbyt spokojnie w trakcie protestów kobiet to nie ma pojęcia o zabezpieczeniach i nie wie, czym jest eskalacja napięcia – uważa jeden z policjantów, z którymi rozmawiamy. – Jeżeli podczas Marszu Niepodległości doszło do użycia broni gładkolufowej przez pododdziały zwarte to znaczy, że sytuację trzeba było łagodzić, a nie prowadzić do jakiejś wojny domowej – słyszymy.

Komenda Stołeczna Policji podała, że podczas Marszu Niepodległości wylegitymowano ponad 700 osób, a 36 zatrzymano. Raniono 35 policjantów, trzech wciąż pozostawało w szpitalu.

Jakub Szczepański

INTERIA.PL
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: