DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Chociaż zgoda na produkcję szczepionki przeciw COVID-19 jest na wyciągniecie ręki, ciągle pojawiają się pytania, na które nie ma odpowiedzi. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Jeśli chodzi o efektywność wakcyny, koncerny farmaceutyczne Pfizer i BioNTech mówią o 90%.

Ale, jak donosi DPA, to wstępna ocena.

Ciągle brakuje danych o skuteczności w poszczególnych grupach demograficznych.

Leif Erik Sander z berlińskiego szpitala Charite mówi, że jeśli chodzi o osoby z grup wysokiego ryzyka, wciąż nie ma pewności co do oczekiwanej efektywności nowej szczepionki.

Jego zdaniem, potwierdzenie 90% skuteczności wakcyny musi zostać opublikowane w piśmie medycznym.

Jeśli zostanie udowodnione, będzie to niezwykle wysoki procent.

Dostępność

Komisja Europejska miesiącami dogadywała się z Pfizer i BioNTech, żeby zapewnić szczepionkę państwom członkowskim, gdy tylko będzie ona powszechnie dostępna.

Niemiecki minister zdrowia Jens Spahn przyznał, że Berlin poprosił o około 100 mln dawek. Państwa członkowskie UE otrzymają dawki według liczby ludności.

Dystrybucja

Kto jako pierwszy otrzyma szczepionkę?Priorytetowo zostaną potraktowani ludzie starsi, zwłaszcza cierpiący na dotkliwe choroby, pracownicy służby zdrowia oraz osoby zatrudnione w zawodach niezbędnych do funkcjonowania państwa m.in. urzędnicy państwowi, nauczyciele, policjanci i strażacy.

Praktyka

Jak informuje minister Spahn, wakcynacja będzie odbywać się w przeznaczonych do tego centrach, które zostaną utworzone na terenie Niemiec w ciągu najbliższych 10 dni.

Szczepienia będą również przeprowadzać mobilne zespoły medyczne.

Biorąc pod uwagę fakt, że szczepionkę należy przechowywać w temperaturze minus 70 stopni Celsjusza, wyzwaniem mogą okazać się jej dystrybucja i przechowywanie.

Ochrona

Mało prawdopodobne, żeby pojedyncza dawka szczepionki przeciwko koronawirusowi mogła uodpornić zaszczepionego na całe życie.

Zdaniem specjalistów, podobnie jak w przypadku grypy, szczepionkę trzeba będzie powtarzać.

Ważne pytanie, ciągle pozostające bez odpowiedzi, dotyczy również tego, czy osoba zaszczepiona dalej może zarażać.

Jeśli chodzi o pracowników służby zdrowia, byłby to ogromny problem.

Autor:
Tłum. Emila Liberda
Źródło: Agencija
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: