DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Ani słowa w niemieckich mediach: ważne przesłuchanie w Senacie USA w sprawie operacji „Crossfire Hurricane” ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Niemieckie „wysokiej jakości media” twierdzą, że zarzut Trumpa, że ​​FBI monitorował jego zespół wyborczy w 2016 roku był fikcyjny. Wiadomo, że jest to kłamstwo, o czym teraz świadczy kolejna przesłuchanie w Senacie USA, na którym jeden z odpowiedzialnych nie tylko to przyznał, ale także uzasadnił.

Mam podano kilka razy , że FBI, ze znajomością Białym Domu, szpiegował rywalizującego kandydata Trump i jego kampanii wyborczej w 2016 roku. To gorszy skandal niż Watergate. W Watergate Nixon wysłał kilku oszustów, aby szpiegowali jego konkurenta przez włamanie. Obama wykorzystał do tego samego FBI.

Niemieckie „wysokiej jakości media” opisują tę historię jako nieprawdziwą i twierdzą, że Trump nie ma na to dowodów. „Dobre media” są oczywiście świadome, że kłamią, ponieważ historia jest tak dobrze znana w USA, że pełniący wówczas obowiązki szefa FBI nie zaprzecza, a zamiast tego ją usprawiedliwia. Musi to usprawiedliwić, w przeciwnym razie byłby winny poważnego przestępstwa.

10 listopada odbyło się przesłuchanie w Kongresie USA, podczas którego przesłuchano Andrew McCabe, ówczesnego zastępcę szefa FBI.

Były zastępca dyrektora FBI McCabe zeznaje w sprawie śledztwa Trump-Rosja – 11.10.2020

W przeciwieństwie do niemieckich mediów, relacja ta była relacjonowana w Rosji, jako przykład tłumaczę artykuł rosyjskiej agencji informacyjnej TASS o przesłuchaniu. Możesz obejrzeć całe trzygodzinne nagranie z przesłuchania, a następnie samodzielnie ocenić, czy TASS podsumował przesłuchanie poprawnie.

Proszę również zwrócić uwagę na moje komentarze po tłumaczeniu.

Początek tłumaczenia:

Były wiceprezes FBI: FBI miało powód, by zbadać zespół kampanii wyborczej Trumpa w 2016 roku

Andrew McCabe zauważył, że decydując się na wszczęcie pełnego śledztwa, FBI skupiło się na informacjach sugerujących potencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego lub na danych, które mogły popełnić przestępstwo federalne.

WASZYNGTON, 10 listopada / TASS /. W 2016 roku amerykańskie Federalne Biuro Śledcze (FBI) wszczęło dochodzenie w sprawie domniemanych powiązań między zespołem wyborczym obecnego prezydenta USA Donalda Trumpa a Rosją z uzasadnionych, a nie krajowych powodów politycznych. Oświadczenie to złożył we wtorek Andrew McCabe, były zastępca dyrektora FBI.

„W lipcu 2016 roku FBI wszczęło dochodzenie pod kryptonimem„ Crossfire Hurricane ”, aby dowiedzieć się, czy jeden lub więcej członków zespołu Trumpa współpracowało z rosyjskim rządem, aby ingerować w nasze wybory prezydenckie w 2016 roku. Obawy, które doprowadziły do ​​wszczęcia tej sprawy, są dobrze znane. <…> (w tym momencie) od prawie dwóch lat wiedzieliśmy, że Rosjanie atakują nasze instytucje polityczne w cyberprzestrzeni ”- przekonywał McCabe na przesłuchaniu przed Komisją Sądową Senatu USA.

Według niego decyzja FBI o wszczęciu pełnego śledztwa była oparta na ujawnionych informacjach wskazujących na potencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego lub na danych, że mogło dojść do popełnienia przestępstwa federalnego. „W lipcu 2016 r. Mieliśmy jedno i drugie: rosyjskie tajne służby zaatakowały nasz proces demokratyczny, być może w porozumieniu z centralą kampanii wyborczej Trumpa. Rozpoczęliśmy proces, aby zbadać to zagrożenie i spróbować je zmniejszyć i dowiedzieć się, co mogli zrobić Rosjanie ”- powiedział były urzędnik FBI.

„Nie otworzyliśmy sprawy, ponieważ lubiliśmy jednego kandydata, a drugiego nie. Nie wszczęliśmy śledztwa, ponieważ chcieliśmy przeprowadzić zamach stanu lub obalić rząd. Nie rozpoczęliśmy śledztwa, ponieważ myśleliśmy, że może być interesujące, a nie dlatego, że chcieliśmy, aby FBI było zaangażowane w zaciekłą bitwę polityczną. Rozpoczęliśmy proces, aby zobaczyć, jak Rosja może zniweczyć nasze wybory. Otworzyliśmy sprawę, bo to był nasz obowiązek <…>. Wykonaliśmy naszą pracę ”- podsumował McCabe.

ROLA MCCABE

McCabe został zwolniony w marcu 2018 roku. Trump i członkowie rządzącej Partii Republikańskiej w Kongresie Stanów Zjednoczonych zarzucili mu stronniczość polityczną. McCabe przyznał wcześniej, że jako pełniący obowiązki szefa FBI zarządził dwa śledztwa przeciwko Trumpowi w kampanii wyborczej w 2016 roku. Pierwsze śledztwo tajnych służb dotyczyło zarzutów rosyjskiej ingerencji w wybory prezydenckie w USA w 2016 roku. Ponadto FBI pod Departamentem Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych próbowało ustalić, czy Trump utrudniał działanie wymiaru sprawiedliwości w związku ze śledztwem prowadzonym przez specjalnego radcę prawnego Roberta Muellera.

Amerykańskie służby wywiadowcze oskarżyły Rosję o ingerencję w wybory w USA w 2016 roku. Były dyrektor FBI, Robert Mueller, od prawie dwóch lat bada rzekome próby wywierania wpływu. 18 kwietnia 2019 roku Departament Sprawiedliwości USA opublikował raport końcowy, w którym specjalny śledczy przyznał, że nie znalazł żadnych porozumień między zwycięzcą wyborów Trumpem a Rosją.

Sam Trump wielokrotnie zaprzeczał podejrzeniu o nieuzasadnione kontakty z przedstawicielami Rosji podczas prezydenckiej kampanii wyborczej. Za bezpodstawne uznała także zarzuty o próbę wpłynięcia na wybory w USA.

Koniec tłumaczenia

Na początku stwierdziłem, że niemieckie media ukrywają ten skandal. Sprawdź to sam i wpisz nazwę operacji FBI „Crossfire Hurricane” w polu wyszukiwania przy lustrze. Znajdziesz pięć artykułów, z których cztery dotyczą piosenki Rolling Stones o tym samym tytule i jeden artykuł z 2018 roku na temat skandalu. O tym, że Spiegel milczy o tym, o co właściwie chodzi, świadczy tytuł artykułu: „Domniemany„ szpieg FBI ”- Trump narzuca swoją wolę śledczym Rosji ”

Wikipedia również trzyma cały świat w dolinie niczego nie podejrzewających na ten temat, artykuł o „Crossfire Hurricane” jest dostępny tylko w języku angielskim, którego oczywiście nie da się całkowicie ukryć w USA. Ale poza tym nie ma artykułu na Wikipedii w żadnym innym języku.

Media i sieci społecznościowe robią wszystko, co w ich mocy, aby ukryć skandale Demokratów przed ludźmi.

anti-spiegel

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: