DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Policjanci od przyszłego roku z nowym dodatkiem. Minister wynagradza trudy pandemii ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Policja otrzyma wkrótce dodatki za trud walki z pandemią

Pxhere
10 Listopada 2020

Policjanci od przyszłego roku z nowym dodatkiem. Minister wynagradza trudy pandemii

Będzie wsparcie finansowe dla policjantów z oddziałów prewencji i kontrterrorystów. Minister spraw wewnętrznych i administracji doceniając pracę mundurowych w warunkach pandemii zdecydował, że od początku przyszłego roku otrzymają oni dodatek w wysokości 500 zł.

Policja otrzyma 500 zł

O przyznaniu wraz z początkiem przyszłego roku dodatku finansowego dla policjantów z odziałów prewencji oraz kontrterrorystów Ministerstwo Spraw Wewnętrznych poinformowało we wtorek w komunikacie prasowym.

– Doceniając wymagającą służbę w warunkach pandemii i liczbę realizowanych zadań, podjąłem decyzję o przyznaniu dodatku dla policjantów oddziałów prewencji oraz kontrterrorystów. Dodatek będzie wynosił 500 zł i będzie wypłacany od 1 stycznia 2021 r. – informuje cytowany w komunikacie szef resort spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Kamiński.

Zmiany, jak podkreśla resort wprowadza nowelizacja rozporządzenia MSWiA w sprawie szczegółowych zasad otrzymywania i wysokości uposażenia zasadniczego policjantów, dodatków do uposażenia oraz ustalania wysługi lat, od której jest uzależniony wzrost uposażenia zasadniczego.

Dodatek, jak czytamy w komunikacie MSWiA otrzymają funkcjonariusze pełniący na stanowisku etatowym w oddziale prewencji policji lub samodzielnym pododdziale prewencji policji. – Ich służba jest szczególnie trudna w czasie pandemii i wymaga realizacji dodatkowych zadań. Ten dodatek jest wyrazem uznania dla ich zaangażowania w niejednokrotnie wielogodzinną służbę, wymagającą dużego poświęcenia – podkreśla szef MSWiA.

500+ również dla kontrterrorystów

Na dodatek w wysokości 500 zł od początku przyszłego roku, będą mogli liczyć również policyjni kontrterroryści. Finansowe wsparcie będzie przysługiwało funkcjonariuszowi pełniącemu służbę na stanowisku etatowym w Centralnym Pododdziale Kontrterrorystycznym Policji „BOA” lub w samodzielnym pododdziale kontrterrorystycznym Policji.

MSWiA zaznacza w komunikacie, że dodatek dla kontrterrorystów będzie mógł być podwyższony, w sytuacji gdy funkcjonariusz uczestniczyć będzie bezpośrednio w działaniach kontrterrorystycznych lub wspierających działania jednostek policji w warunkach szczególnego zagrożenia lub wymagających użycia specjalistycznych sił i środków oraz specjalistycznej taktyki działania.

– W przypadku policjanta pełniącego służbę w samodzielnym pododdziale kontrterrorystycznym policji, dodatek będzie można podwyższyć do kwoty 1000 zł. Natomiast gdy policjant pełni służbę w Centralnym Pododdziale Kontrterrorystycznym Policji „BOA” dodatek będzie można podwyższyć do 1500 zł (nie mniej niż 1000 zł) – czytamy w komunikacie resort spraw wewnętrznych i administracji.

Szef resortu Mariusz Kamiński podkreśla, że polscy policyjni antyterroryści to “najlepsi z najlepszych”. – Zatrzymują oni najgroźniejszych przestępców, realnie ryzykując życiem. Takimi dodatkami chcemy wzmacniać atrakcyjność służby także pod względem finansowym – tłumaczy minister spraw wewnętrznych i administracji.

Czy w państwa opinii dodatki należą się policjantom z oddziałów prewencji i kontrterrorystom?

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: