DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Polacy po prostu rzucili się na rządowy program. Zainteresowanie jest tak duże, że dorzucili do budżetu setki milionów ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Dofinansowanie w ramach programu "Mój Prąd" w dalszym ciągu możliwe

Biznes Info
 11 Listopada 2020

Polacy po prostu rzucili się na rządowy program. Zainteresowanie jest tak duże, że dorzucili do budżetu setki milionów

Dofinansowanie inwestycji w ramach programu „Mój Prąd” cały czas możliwe. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zwiększył budżet o dodatkowe 100 mln zł. Kto może liczyć na dodatkowe pieniądze?

Dofinansowanie na inwestycje

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zwiększa tegoroczny budżet programu „Mój Prąd” o dodatkowe 100 mln zł na dofinansowania inwestycji dotyczących produkcji energii elektrycznej z prosumenckich instalacji PV o mocy 2-10 kW, przekazał NFOŚiGW w komunikacie prasowym cytowanym przez PAP.

Z danych NFOŚiGW wynika, że Polacy bardzo chętnie sięgają po dodatkowe fundusze. Nic dziwnego, taka inwestycja naprawdę się opłaca.

Mimo że nabór wniosków o dofinansowanie w programie „Mój Prąd” trwa do 18 grudnia, chętni wyczerpali już pulę o wartości 1 mld zł na mikroinstalacje fotowoltaiczne. Tylko do 6 listopada do Funduszu wpłynęło 200 tys. wniosków.

– Łączna moc instalacji ze złożonych wniosków da 1,2 GW, które rocznie wyprodukują ok. 1.200 GWh/rok energii elektrycznej. Porównując ten wynik do mocy 3,77 MW największej polskiej farmy fotowoltaicznej (w gminie Czernikowo koło Torunia), »Mój Prąd« sfinansuje ponad 300 takich inwestycji – powiedział w komunikacie, na który powołuje się PAP pełnomocnik rządu ds. OZE, wiceminister Ireneusz Zyska.

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych wnioskodawców i wywiązując się z obietnicy zakończenia naboru dopiero za nieco ponad miesiąc, zdecydowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Klimatu i Środowiska o zwiększeniu puli dostępnych środków w »Moim Prądzie«. Dodatkowe 100 mln zł, to szansa dla kolejnych 20 tys. osób – dodał wiceprezes NFOŚiGW Paweł Mirowski.

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: