DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Nowy doradca Jarosława Kaczyńskiego. Eksperci nie kojarzą jego nazwiska ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W gabinecie wicepremiera Kaczyńskiego funkcję doradcy objął specjalista ds. cyberbezpieczeństwa Eliasz Grubiński. Jak donosi „Rzeczpospolita”, eksperci z branży nie kojarzą jego nazwiska.

Jarosław KaczyńskiJarosław Kaczyński – Radek Pietruszka / PAP

„Eliasz Grubiński, rocznik 1991, jest absolwentem ekonomii na University of Aberystwyth w Walii oraz polityki wywiadu i bezpieczeństwa międzynarodowego na King’s College w Londynie” – czytamy w „Rzeczpospolitej”. Pracował już w Ministerstwie Środowiska, świadczył usługi doradcze w koncernie EY. Jest też związany z Instytutem Wolności Igora Jankego. Od tygodnia pełni funkcję doradcy w gabinecie wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego, którym kieruje przewodniczący partyjnej młodzieżówki Michał Moskal.

„Eliasz Grubiński jest kompletnie nieznany w środowisku specjalistów od cyberbezpieczeństwa. O to, czy kojarzą jego nazwisko, spytaliśmy dwóch ekspertów, organizujących konferencje poświęcone tej tematyce. Od obu dowiedzieliśmy się, że nie słyszeli od Grubińskim. Druga z tych osób podała nawet nazwisko doradcy wicepremiera Kaczyńskiego na wewnętrznej grupie osób zaangażowanych w organizację jednej z konferencji o cyberzagrożeniach. I oni też o Grubińskim nie słyszeli” – donosi „Rzeczpospolita”.

Jeden z polityków PiS z otoczenia prezesa mówi anonimowo „Rzeczpospolitej”, że nie sądzi, by Grubiński w rzeczywisty sposób doradzał wicepremierowi. Jego zdaniem funkcje w gabinecie politycznym Kaczyńskiego są raczej formą nobilitacji dla najważniejszych działaczy partyjnej młodzieżówki.

Więcej w  wydaniu „Rzeczpospolitej”.

Źródło: Rzeczpospolita
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: