DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Twitter usunął kilka kont powiązanych z Alexem Jonesem i InfoWars ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Twitter usunął kilka kont powiązanych z Alexem Jonesem i InfoWars

fot.pixabay

Twitter usunął kilka kont powiązanych z Alexem Jonesem i InfoWars, które miały posłużyć do obejścia zakazu działań konspiracyjnych. Rzecznik serwisu społecznościowego nie ujawnił jakie konta zostały zamknięte – podała w środę agencja Associated Press.

Twitter we wtorek poinformował, że będzie kontynuować ocenę raportów dotyczących kont potencjalnie powiązanych z zawieszonymi na stałe we wrześniu @realalexjones i @infowars. Firma zapowiedziała, że w przypadku dotarcia do treści naruszających zasady serwisu lub próbujących obejść nałożony zakaz, będzie podejmować stosowne działania. Jak podała AP do wtorkowego popołudnia konto z podcastami Alexa Jonesa wciąż było aktywne, podobnie jak nieużywane od 2008 r. „InfowarsFeed”.

W sierpniu Twitter zawiesił konto Jonesa na tydzień, uniemożliwiając mu redagowanie i podawanie dalej wpisów w serwisie, a na początku września zawiesił je na stałe. Swoją decyzję przedstawiciele firmy uzasadniali naruszaniem przez publicystę regulaminu platformy. Jak zaznaczyła AP procedura dotyczyła również przejętego przez Twittera w 2015 r. serwisu Periscope strumieniującego treści wideo.

Decyzję o usunięciu ze swoich platform treści zamieszczanych przez Jonesa lub ograniczenia jego działalności na swoich stronach podjęły także inne firmy technologiczne, m.in. Spotify, Apple Podcasts, PayPal i YouTube. W lipcu 2018 r. Facebook na 30 dni zawiesił jego konto.

Jak podaje agencja obecna sytuacja podkreśla trudności, z jakimi spotyka się obecnie wiele serwisów społecznościowych, próbujących konsekwentnie stosować swoje przepisy dotyczące nękania i innych niedozwolonych zachowań.

Pod koniec sierpnia firmy internetowe spotkały się z krytyką ze strony prezydenta USA Donalda Trumpa, który oskarżył je o tłumienie konserwatywnych głosów w debacie publicznej. W tym samym czasie amerykański Kongres zarzucał im niewystarczająco zdecydowane przeciwdziałanie manipulacjom opinią publiczną w mediach społecznościowych.

Jak podaje AP Jones miał na Twitterze około 900 tys. obserwujących, natomiast prowadzony przez niego serwis InfoWars 430 tys.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: