DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

TORTUREGATE! CZY JOE BIDEN ZNA TĘ MAŁĄ DZIEWCZYNKĘ PRZYKUTĄ DO ŚCIANY I TORTUROWANĄ? OSTRZEŻENIE! ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

 Pentagon Pedophile Task Force w dniu 5 listopada 2020 r. o 13:45

Czy Joe Biden zna tożsamość małej dziewczynki przykutej łańcuchem do ściany, gdzie najwyraźniej jest torturowana, napadana i mordowana?

Konieczne jest, aby świat wiedział.

Poniższe nagrania wideo, które zostały pobrane z You Tube, pokazują małą niezidentyfikowaną dziewczynę w masce z pyskiem świni. Jest przywiązana do krzesła w czymś, co wygląda na szopę, piwnicę lub jakieś niejasne miejsce. Mała dziewczynka nigdy nie została zidentyfikowana przez organy ścigania.

Mężczyzna, który wchodzi do szopy w czarno-białej masce w kratkę, nazywa się Steve Quest. Pochodzi z Kolorado. Quest otwarcie określa siebie jako „psychotycznego” i otwarcie stwierdza, że ​​został zinstytucjonalizowany. Quest miał inne legalne nazwy. Nazywa się również Roy Warren Marshall i Dale Ellis Bennet. W sieci i na You Tube używa nazwiska MONTAGRAPH. Prowadzi również inne serwisy społecznościowe (np. Twitter) pod nazwą Elite Rule i October Reignz.

Na filmie, który zobaczysz, Quest wydaje się torturować i atakować małą dziewczynkę. W pewnym momencie mówi jej, żeby otworzyła usta. Pyta ją, czy lubi, gdy mężczyźni na niej wchodzą i nazywa ją „pizdą”.

Pod koniec (oryginalnego) nagrania pyta, czy dziewczynka jest gotowa na „zgaszenie świateł”. Przerażona dziewczyna mówi nie. Słychać wystrzał. Po tym, jak film został pobrany z You Tube i ujawniony przez wielokrotnie nagradzanego reportera wiadomości Timothy’ego Charlesa Holmsetha, Quest usunął go z sieci. Quest następnie zrobił „sequele” i próbował zmylić opinię publiczną co do tożsamości i wieku dziewczyny.

Dokumenty pokazują, że Quest zmienił nazwisko z Dale Ellis Bennett na Steve Quest wkrótce po zamordowaniu sześcioletniego JonBeneta Ramseya 25 grudnia 1996 r. W Boulder w Kolorado. Quest przyznaje, że mężczyzna o imieniu Dale Bennett był przesłuchiwany przez organy ścigania w sprawie morderstwa JonBenet Ramsey.

Quest wyznaje związek z byłym ochroniarzem Hillary Clinton Craigiem Sawyerem, który założył oszukańczą organizację Veterans For Child Rescue (V4CR) w Arizonie. Sawyer został nazwany „pedofilem”, „handlarzem ludzi” i „łamaczem dzieci” przez ofiarę imieniem Adrian John Wells. Wells powiedział, że Sawyer jest powiązany z Hillary Clinton, Billem Clintonem i Jeffreyem Epsteinem.

W miesiącach poprzedzających wybory w 2020 roku Steve Quest, ubrany w kurtkę pracownika Comcast, rozpoczął transmisje na żywo z wysokimi urzędnikami w rządzie USA i wojsku. Zadanie twierdzi, że może uzyskać dowolny numer telefonu na świecie. Quest poczynił złowieszcze odniesienia do tajnych akt, które posiada, takich jak pliki dotyczące „podróży do Tajlandii”, które zaszkodzą niektórym ludziom. Złowrogo zadzwonił do Joe Bidena , Adama Schiffa , Treya Gowdy’ego , Lindsey Graham , urzędników Departamentu Obrony i wielu, wielu innych.

Zaledwie kilka dni przed wyborami w 2020 roku Steve Quest transmitował na żywo telefon do dyrektora FBI Christophera Wraya. Quest był bardzo zły na Wraya i ostrzegał o możliwych nadchodzących wydarzeniach.

Materiał zabezpieczony z wideo You Tube przez wielokrotnie nagradzanego reportera, świadka FBI i skierowanego do osoby, Timothy’ego Charlesa Holmsetha

TORTUREGATE! CZY JOE BID WIEDZIAŁ TĘ MAŁĄ DZIEWCZYNĘ PRZYKUTNĄ DO ŚCIANY I Męczoną? OSTRZEŻENIE!

Mężczyzna z Kolorado, który wyprodukował film o torturach dzieci, transmitował na żywo telefon do Joe Bidena i wielu innych wybranych urzędników, w tym dyrektora FBI Chrisa Wraya, i ostrzegł, że ma niepokojące pliki i ostrzegł przed możliwymi przyszłymi „wydarzeniami”.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: