NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

TORTUREGATE! CZY JOE BIDEN ZNA TĘ MAŁĄ DZIEWCZYNKĘ PRZYKUTĄ DO ŚCIANY I TORTUROWANĄ? OSTRZEŻENIE! ☀Autor Gabi☀

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

 Pentagon Pedophile Task Force w dniu 5 listopada 2020 r. o 13:45

Czy Joe Biden zna tożsamość małej dziewczynki przykutej łańcuchem do ściany, gdzie najwyraźniej jest torturowana, napadana i mordowana?

Konieczne jest, aby świat wiedział.

Poniższe nagrania wideo, które zostały pobrane z You Tube, pokazują małą niezidentyfikowaną dziewczynę w masce z pyskiem świni. Jest przywiązana do krzesła w czymś, co wygląda na szopę, piwnicę lub jakieś niejasne miejsce. Mała dziewczynka nigdy nie została zidentyfikowana przez organy ścigania.

Mężczyzna, który wchodzi do szopy w czarno-białej masce w kratkę, nazywa się Steve Quest. Pochodzi z Kolorado. Quest otwarcie określa siebie jako „psychotycznego” i otwarcie stwierdza, że ​​został zinstytucjonalizowany. Quest miał inne legalne nazwy. Nazywa się również Roy Warren Marshall i Dale Ellis Bennet. W sieci i na You Tube używa nazwiska MONTAGRAPH. Prowadzi również inne serwisy społecznościowe (np. Twitter) pod nazwą Elite Rule i October Reignz.

Na filmie, który zobaczysz, Quest wydaje się torturować i atakować małą dziewczynkę. W pewnym momencie mówi jej, żeby otworzyła usta. Pyta ją, czy lubi, gdy mężczyźni na niej wchodzą i nazywa ją „pizdą”.

Pod koniec (oryginalnego) nagrania pyta, czy dziewczynka jest gotowa na „zgaszenie świateł”. Przerażona dziewczyna mówi nie. Słychać wystrzał. Po tym, jak film został pobrany z You Tube i ujawniony przez wielokrotnie nagradzanego reportera wiadomości Timothy’ego Charlesa Holmsetha, Quest usunął go z sieci. Quest następnie zrobił „sequele” i próbował zmylić opinię publiczną co do tożsamości i wieku dziewczyny.

Dokumenty pokazują, że Quest zmienił nazwisko z Dale Ellis Bennett na Steve Quest wkrótce po zamordowaniu sześcioletniego JonBeneta Ramseya 25 grudnia 1996 r. W Boulder w Kolorado. Quest przyznaje, że mężczyzna o imieniu Dale Bennett był przesłuchiwany przez organy ścigania w sprawie morderstwa JonBenet Ramsey.

Quest wyznaje związek z byłym ochroniarzem Hillary Clinton Craigiem Sawyerem, który założył oszukańczą organizację Veterans For Child Rescue (V4CR) w Arizonie. Sawyer został nazwany „pedofilem”, „handlarzem ludzi” i „łamaczem dzieci” przez ofiarę imieniem Adrian John Wells. Wells powiedział, że Sawyer jest powiązany z Hillary Clinton, Billem Clintonem i Jeffreyem Epsteinem.

W miesiącach poprzedzających wybory w 2020 roku Steve Quest, ubrany w kurtkę pracownika Comcast, rozpoczął transmisje na żywo z wysokimi urzędnikami w rządzie USA i wojsku. Zadanie twierdzi, że może uzyskać dowolny numer telefonu na świecie. Quest poczynił złowieszcze odniesienia do tajnych akt, które posiada, takich jak pliki dotyczące „podróży do Tajlandii”, które zaszkodzą niektórym ludziom. Złowrogo zadzwonił do Joe Bidena , Adama Schiffa , Treya Gowdy’ego , Lindsey Graham , urzędników Departamentu Obrony i wielu, wielu innych.

Zaledwie kilka dni przed wyborami w 2020 roku Steve Quest transmitował na żywo telefon do dyrektora FBI Christophera Wraya. Quest był bardzo zły na Wraya i ostrzegał o możliwych nadchodzących wydarzeniach.

Materiał zabezpieczony z wideo You Tube przez wielokrotnie nagradzanego reportera, świadka FBI i skierowanego do osoby, Timothy’ego Charlesa Holmsetha

TORTUREGATE! CZY JOE BID WIEDZIAŁ TĘ MAŁĄ DZIEWCZYNĘ PRZYKUTNĄ DO ŚCIANY I Męczoną? OSTRZEŻENIE!

Mężczyzna z Kolorado, który wyprodukował film o torturach dzieci, transmitował na żywo telefon do Joe Bidena i wielu innych wybranych urzędników, w tym dyrektora FBI Chrisa Wraya, i ostrzegł, że ma niepokojące pliki i ostrzegł przed możliwymi przyszłymi „wydarzeniami”.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: