DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Minister rolnictwa chce nasyłać policyjną inspekcję na rolników ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

agrolajt.pl - Minister rolnictwa chce nasyłać policyjną inspekcję na rolników

Inspekcja ochrony zwierząt, którą zapowiedział kilka tygodni rząd ma, tak jak policja, podlegać Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i Administracji. Grzegorz Puda ogłosił w niedzielnym programie „Tydzień” TVP, że pracę nad nową antyrolniczą ustawą tzw. 5 dla zwierząt trwają. I będą uderzać w rolników jeszcze bardziej, niż się tego spodziewali.

Policyjna inspekcja

Inspekcja Ochrony Zwierząt ma kontrolować stan zwierząt w gospodarstwach rolnych. Ma reagować na zgłoszeniu o tym, że rolnicy maltretują zwierzęta. Wcześniej było zapowiadane, że w tej nowe instytucji będą specjaliści tacy jak lekarze weterynarii. Dziś przychodzą kolejne wątpliwości, bo ta grupa nie będzie polegać ministerstwu rolnictwa, a ministerstwu spraw wewnętrznych. Może to oznaczać, że „inspektorzy” będą mieli ogromne uprawnienia w sprawie karania rolników, a także nie wiadomo kto będzie wchodził w skład tej organizacji.

„To będzie nowa inspekcja, podlegająca – z tego, co mi wiadomo – MSWiA. Chociażby dlatego, że to ministerstwo będzie mogło sprawować taki nadzór nad dostosowaniem prawa oraz tego, w jaki sposób prawo jest przestrzegane”- mówił Puda w TVP1.

W skład wejdą „obrońcy zwierząt”?

Znając sympatie nowego ministra rolnictwa Grzegorza Pudy, nie byłoby dziwne, gdyby w jej skład wchodzili tak zwani obrońcy zwierząt. Ostatnio minister razem z ludźmi, którzy chcą zakazać chowu zwierząt w klatkach cieszył się, że antyrolnicza ustawa przeszła przez Sejm.

Puda stwierdził, że inspekcja będzie składała się z osób, które będą miały wiedzę i odpowiednie instrumenty, aby zwierzętom, które były dotychczas w jakiś sposób źle traktowane, można było zapewnić państwowy dozór.

agrolajt

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: