NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
WOJNA NA M-FORUM - CZYLI DLA CZEGO W POLSCE NIC SIĘ NIE UDAJE GDY !!
MARCIN BUSTOWSKI - WSZYSTKO TO CZEGO WAM NIE POWIEDZIAŁEM NA Y.T I F.B - BEZ CENZURY
Szczepionka COVID-19 Zgony w wieku 21 192 lat, obrażenia na poziomie 2 698 177 na dzień 19 czerwca
Wstrzykują tlenek grafenu jako adiuwant w szczepionkach COVID-19.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Konfrontacja – najtrudniejsza czynność procesowo-kry­mi­nalistyczna

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Ewunia2711

Ustawodawca przewiduje, że czasami, aby ustalić, która z prze­słuchiwanych stron zeznaje prawdę niezbędne jest skonfrontowanie ich ze sobą.

Czynność ta,to szczególna forma przesłuchania, określona w art. 172 KPK. Taki rodzaj przesłuchanie daje o wiele większe szanse na zdobycie informacji zgodnych z prawdą oraz bardzo pomaga jeśli chodzi o taktykę kryminalistyczną.

Kiedy użyć konfrontacji?

Skonfrontować można każdą osobę, która jest świadkiem w sprawie, podejrzanym a nawet biegłym. Konfrontacja jest dozwolona w sytuacji w której występują podczas spisywania zeznań jakiekolwiek sprzeczności.

,,konfrontacja polega na jednoczesnym, bezpośrednim przesłuchaniu dwóch osób na tę samą okoliczność w celu wyjaśnienia sprzeczności w ich wcześniej złożonych zeznaniach lub innych wypowiedziach”

Konfrontacja to jedna z najtrudniejszych czynności procesowo-kryminalistycznych, co wynika nie tylko z jej specyfiki – równoczesne przesłuchiwanie dwóch osób siedzących obok siebie i zeznających odmiennie.

Konfrontacja z punktu widzenia taktyki kryminalis­tycznej

Biorąc pod uwagę taktykę kryminalistyczną podczas konfrontacji muszą zostać spełnione cztery podstawowe zasady: jedności czasu, miejsca, przedmiotu i dokumentacji czynności. Jedność czasu– jest to przesłuchanie dwóch osób w tym samym czasie.Kolejność zabierania głosu zawsze ustala prowadzący konfrontację. Jedność miejsca to konieczność przebywania osób konfrontowanych w jednym pomieszczeniu. Jedność przedmiotu przesłuchania to tożsamość poruszanych wątków, co w praktyce sprowadza się do uzyskania wypowiedzi dotyczących wcześniej zrelacjonowanych kwestii. Jedność dokumentacji jest to spisanie zeznań w jednym protokole a wypowiedzi każdej z osób są zapisywane w oddzielnych kolumnach.

CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: