DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

  Górniak: w szpitalach leżą statyści; pandemia jest mistyfikacją Billa Gatesa ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
 

Górniak: w szpitalach leżą statyści; pandemia jest mistyfikacją Billa Gatesa

Edyta Górniak już od dłuższego czasu publicznie dzieli się przemyśleniami nt. pandemii COVID-19 i różnymi teoriami spiskowymi związanymi z tym zagrożeniem.

Zdecydowanie ktoś za tym stoi. Globaliści. Nie chciałabym powiedzieć wszystkiego, co myślę, bo mogłabym pogrążyć ludzi w jeszcze większym smutku. Ludzie świadomi są zagrożeniem dla liderów światowych. Lepiej mieć masę ludzi, którzy wykonają polecenia. Takim ludziom łatwiej jest dyktować warunki życia” – nie tak dawno mówiła na temat sztucznie, jej zdaniem, wywołanej pandemii.

Jakiś jest cel w tym, żeby ludzi zastraszyć. Myślę, że chodzi o przymusowe szczepienia. Dopóki żyję nie dam się zaszczepić. Wolę odejść z tego świata, niż pozwolić komukolwiek cokolwiek wstrzyknąć w mój organizm. Nie pozwolę mojemu dziecku się zaszczepić” – dodała gwiazda polskiej muzyki popularnej.

Kuriozalne słowa padły w internetowym programie ultraprawicowego działacza Marcina Roli – znanego z szerzenia radykalnych i często dziwacznych poglądów.

Górniak powróciła do tematu w ostatnich dniach, udostępniając w sieci filmik, na którym opowiedziała o rzekomym zaangażowaniu w spisek biznesmena Billa Gatesa. Artystka twierdzi, że ludzie w rzeczywistości nie chorują, w szpitalach natomiast leżą wynajęci przez „globalistów” statyści. Czemu ma służyć ten globalny spisek?

W opinii Górniak chodzi o zaszczepienie (czyli, jej zdaniem, depopulację – aut.) ludzi. Ponadto, zdaniem wokalistki, chodzi też o celowe skłócenie mieszkańców. Narzędziem prowokowania niepokojów ma być przymus noszenia maseczek.

Wcześniej celebrytka udostępniła również w social mediach grafikę, w której poinformowano o rzekomym udziale w spisku… niezawodnych Żydów.

Na całe szczęście, Edyta Górniak zapowiedziała już wycofanie się z sieci. Trzymajmy więc kciuki za tę decyzję artystki, bo jak widać, korzystanie z internetu jej nie służy.

/nt/

Źródło: interia.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “  Górniak: w szpitalach leżą statyści; pandemia jest mistyfikacją Billa Gatesa ☀Autor Gabi☀

  1. Statyści „którym płacą za bycie niby kowidowcem, z kieszeni obywatela”. I to jest przestępstwo. To zniewaga. Niech ludzie się dowiedzą.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: