DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

  Wkrótce miliony Amerykanów będą miały eksplozje mózgu. ☀Autor Gabi☀

2.00 avg. rating (53% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
 

Kiedy w tym lub innym kraju pojawia się jakiś kryzys, miliony mieszkańców tego kraju, a wraz z nimi miliony ludzi na całym świecie (jeśli kraj, w którym kryzys jest krajem jest wystarczająco duży), z otwartymi ustami i zawieszonymi uszami, słuchają, co mówią im ich wujkowie i ciotki w telewizji. I nikogo nie obchodzi, co mówi jakiś mądry dziadek mieszkający za murem, który nawet w najniższej części rdzenia kręgowego ma więcej neuronów niż w głowie najbardziej oświeconego politycznego lucha. Wszystkie te neurony są wypełnione po brzegi doświadczeniem życiowym. 

 Na szczęście na świecie są platformy, na których tacy mądrzy dziadkowie mogą zabrać głos, a dziś jeden z nich wymyślił bardzo, bardzo mądre rzeczy, o których też myśleliśmy kiedyś, ale nie bardzo rozumieli, jak to wszystko ująć. Ale najpierw sam post:

 Nie mogę nazywać siebie wielkim zwolennikiem Trumpa ani fanem Bidena. Właściwie nie lubię żadnego polityka. Wszyscy politycy są jak napaleni chłopcy w krótkich spodenkach biegający po placu zabaw, mówiąc, co im się mówi i co chcesz usłyszeć. 

Jednak moja niechęć do polityków jest niczym w porównaniu z nienawiścią, którą mam  do tego, co postrzegam jako globalny kompleks przemysłowo-farmaceutyczny i propagandowy. Nazywasz to mediami.

Moja teoria jest dość prosta. Media, a raczej ludzie, którzy są właścicielami mediów, z pewnością nie są idiotami i mogą łatwo obliczyć wszystko kilka ruchów wcześniej. Dlatego doskonale zdają sobie sprawę z tego, że wybory są czystą fikcją i że Trump ma tygodnie na zmiażdżenie wszystkich skarg, policzenie głosów i zmiażdżenie zwycięstwa Bidena w pył.

Ale zamiast mówić ludziom, jeśli nie prawdę, to coś wygląda na prawdę, media pompują potworne dawki dopaminy w głowy biednych niezrównoważonych psychicznie ludzi od rana do wieczora, doprowadzając ich do gorączkowego szaleństwa z obietnicą szybkiego zwycięstwa Bidena. 

Postawmy się teraz na miejscu tych ludzi, którzy teraz dostają do głowy dawki dopaminy dzikich koni, wyobrażając sobie, że po 4 latach rządów Hitlera „wygrał ich chłopak”. Co się stanie z mózgami tych ludzi, gdy jutro w telewizji powiedzą im, że mówią tak a tak – głosy zostały policzone, a stosunek Biden / Trump to około 3/7? 

A więc drodzy zwolennicy Bidena, co się stanie, jeśli okaże się, że kilka kluczowych stanów miało problemy z głosowaniem i Trump faktycznie wygrał? A jeśli większość kraju nie chce programu globalistycznego, do którego dołącza wielu Demokratów? A co, jeśli ciemne siły naprawdę działają na korytarzach rządowych? Czy twoje świętowanie zamieni się we wściekłość? Czy twoja nienawiść do Trumpa zamieni się w nienawiść do sąsiada? Czy uda Ci się przekonać siebie, że te wybory nie zostały skradzione?

Mam podobne pytanie do zwolenników Trumpa. To znaczy, co się stanie, jeśli okaże się, że Biden naprawdę pokonał twojego Boskiego Prezydenta i nie było żadnego znaczącego systemowego oszustwa? A co jeśli okłamywano cię przez cztery lata? Czy twój gniew i frustracja zamieni się we wściekłość? Czy twoja nienawiść do tych rzeczy w cieniu zamieni się w nienawiść do twojego bliźniego? Czy możesz się przekonać, że te wybory nie zostały skradzione?

 Chciałbym podzielić się trochę teorią. Niewiele wiem, ale wiem, że wszystkie starożytne królestwa upadły, więc prędzej czy później to też upadnie. Dlatego przede wszystkim ludzie muszą dojść do porozumienia z Bogiem, przed którym będziemy   odpowiedzialni za każde słowo i czyn popełniony w tym życiu.

Jak widać, mądry amerykański dziadek mówi dokładnie na temat. Telewizor to terminal globalnej fabryki farmaceutycznej produkującej dopaminę. Dopamina jest podstawowym neuroprzekaźnikiem, z którego następnie pochodzą wszystkie inne neuroprzekaźniki, które są odpowiedzialne za złość, radość, miłość, funkcje poznawcze i tak dalej. Pokazali coś w telewizji – i ludzie wyprodukowali kilka litrów tej dopaminy.

A poza dopaminą wyszło na zewnątrz coś jeszcze, czego nie widzimy i czego nie wiemy. I tak krok po kroku, każdego dnia: małe zwycięstwa, małe porażki, małe lęki, odrobina optymizmu. I wtedy nagle CNN i spółka w pełni włączyli produkcję dopaminy, doskonale wiedząc, że za kilka tygodni czynniki wzmacniające się zatrzymają i ludzie będą musieli pokazać kolejną mapę konturową, na której będzie zupełnie inne głosowanie według stanu.  

Zwykle po zaprzestaniu dostarczania wzmocnień pozytywnych ludzie zaczynają się wycofywać i zaczynają zachowywać się jak poważni narkomani, procesy zachodzące w ich głowach są zupełnie nieprzewidywalne. Więc może to właśnie obliczała CNN? Ale w takim razie do jakiego celu ostatecznie dążą? Odpowiedź na to pytanie stanie się jasna za około dwa, trzy tygodnie, może nawet wcześniej, więc śledzimy rozwój wydarzeń. 

thebigtheone.com

2.00 avg. rating (53% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: