DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„RFK, Jr. ostrzega świat przed globalnym totalitaryzmem”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

OBEJRZYJ PRZEBUDZENIE: Przemówienie Roberta F. Kennedy’ego Jr przeciwko medycznemu totalitaryzmowi skierowane do miliona Europejczyków – pełny zapis
Fort Russ

From EuropeReloaded.com

Redaktor ER: Poniżej dokonaliśmy transkrypcji przemówienia Roberta F. Kennedy’ego Jr (transmitowanego przez RT Deutsch), z interpunkcją niemieckim tłumaczeniem, dokonanym na setki tysięcy [korekta – ponad 1 milion – wyd. zebrał się wczoraj w Berlinie, w sobotę 29 sierpnia 2020 r., aby zaprotestować przeciwko antydemokratycznym środkom zastraszającym COVID. Poniżej znajduje się krótkie nagranie wideo przedstawiające okolicę Bramy Brandenburskiej, gdy zbierał się wczorajszy tłum, wraz z krótkim filmem przedstawiającym Kennedy’ego rozmawiającego z reporterem.

Kennedy’s Children’s Health Defense wydało również własny film nagrany z tyłu sceny, wraz z transkrypcją przemówienia Senty Depuydt i kilkoma zdjęciami. Senta jest oficerem nowego europejskiego oddziału CHD. Zobacz ten post na temat Ochrony zdrowia dzieci na piątkową konferencję prasową CHD w Berlinie: Robert F. Kennedy Jr. organizuje konferencję prasową w Berlinie po otwarciu europejskiego rozdziału CHD.

Rządy UWIELBIAJĄ pandemie. Kochają pandemie z tego samego powodu, dla którego kochają wojny. Ponieważ daje im możliwość narzucenia populacji kontroli, której populacja NIGDY by nie zaakceptowała.
****

TRANSKRYPCJA

‚Dziękuję wszystkim. (oklaski)
Po powrocie do Stanów Zjednoczonych gazety mówią, że przyjechałem tu dzisiaj, aby porozmawiać z około 5000 nazistów. A jutro powiedzą, że tak, byłem tutaj i rozmawiałem z może 3-5 000 nazistów. Patrzę na ten tłum i widzę przeciwieństwo nazizmu. Widzę ludzi, którzy kochają demokrację, ludzi, którzy chcą otwartego rządu, ludzi, którzy chcą liderów, którzy nie będą ich okłamywać, ludzi, którzy chcą liderów, którzy nie stworzą arbitralnych zasad i przepisów, aby zaaranżować posłuszeństwo w społeczeństwie.
Chcemy, aby pracownicy służby zdrowia, którzy nie mają powiązań finansowych z przemysłem farmaceutycznym, pracowali dla nas, a nie dla Wielkiej Farmacji. Chcemy urzędników, którzy troszczą się o zdrowie naszych dzieci, a nie o zyski farmaceutyczne czy kontrolę rządu. Patrzę na ten tłum – widzę wszystkie flagi Europy, widzę ludzi wszystkich kolorów, widzę ludzi z każdego narodu, każdej religii, która troszczy się o godność człowieka, o zdrowie dzieci, o wolność polityczną – to przeciwieństwo nazizmu ! (oklaski)

Rządy UWIELBIAJĄ pandemie. Kochają pandemie z tego samego powodu, dla którego kochają wojny. Ponieważ daje im możliwość narzucenia populacji kontroli, której ludność NIGDY nie zaakceptowałaby – wielkie instytucje i mechanizmy organizowania i narzucania posłuszeństwa. Teraz coś wam powiem – jest dla mnie tajemnicą, że wszyscy ci wielcy, ważni ludzie, tacy jak Bill Gates i Tony Fauci, planowali i myśleli o tej pandemii od dziesięcioleci, planując ją tak, abyśmy wszyscy byli bezpieczni, gdy pandemia w końcu przyszedł. A jednak teraz, kiedy to jest tutaj, wydaje się, że nie wiedzą, o czym mówią.
Wydaje się, że zmyślają to na bieżąco. Wymyślają liczby. Nie mogą powiedzieć, jaki jest współczynnik śmiertelności w przypadku Covid – to podstawa. Nie mogą dać nam testu PCR, który faktycznie działa. Nie mają… Muszą ciągle zmieniać definicję Covid na aktach zgonu, aby wyglądało to coraz bardziej niebezpiecznie. Ale jedną rzeczą, w której są dobrzy, jest podsycanie STRACHU.
75 lat temu Hermann Goering zeznawał podczas procesu w Norymberdze i zapytano go „w jaki sposób zmusiłeś Niemców do tego wszystkiego?” Powiedział, że to łatwa sprawa. To nie ma nic wspólnego z nazizmem. Ma to związek z naturą ludzką. Możesz to zrobić w reżimie nazistowskim, możesz to zrobić w reżimie socjalistycznym, możesz to zrobić w reżimie komunistycznym, możesz to zrobić w monarchii i demokracji. Jedyną rzeczą, jakiej potrzebuje rząd, aby uczynić ludzi niewolnikami, jest strach. A jeśli potrafisz wymyślić coś, co ich przestraszy, możesz zmusić ich do zrobienia wszystkiego, co zechcesz.
50 lat temu do tego miasta przyjechał mój wujek John Kennedy – przyjechał do Berlina, ponieważ Berlin był pierwszą linią walki z globalnym totalitaryzmem. Dziś znowu Berlin jest pierwszą linią walki z globalnym totalitaryzmem. Przyjechał tu mój wujek – powiedział z dumą do Niemców, Ich bin ein Berliner. A dzisiaj wszyscy z nas, którzy są tu dzisiaj, mogą raz jeszcze z dumą powiedzieć: Ich bin ein Berliner. Ponieważ jesteś na pierwszej linii frontu przeciwko totalitaryzmowi.

Powiem jeszcze jedną rzecz. Nie wykonali zbyt dobrej roboty w zakresie ochrony zdrowia publicznego. Ale wykonali bardzo dobrą robotę, wykorzystując kwarantannę, aby wprowadzić 5G do wszystkich naszych społeczności. I rozpocząć proces przenoszenia nas wszystkich do waluty cyfrowej, co jest początkiem niewolnictwa. Ponieważ jeśli kontrolują twoje konto bankowe, kontrolują twoje zachowanie. Wszyscy widzimy te reklamy w telewizji, które mówią, że 5G trafia do Twojej społeczności. To będzie wspaniała rzecz dla was wszystkich, to zmieni wasze życie, znacznie poprawi wasze życie.
Muszę powiedzieć, że jest to bardzo przekonujące, ponieważ patrzę na te reklamy i uważam, że są świetne, nie mogę się doczekać, aż to się pojawi. A ponieważ będę mógł pobrać grę wideo w 6 zamiast 16 sekund. I czy to dlatego wydają 5 bilionów dolarów na 5G? Nie. Powodem jest nadzór i zbieranie danych. To nie jest dla ciebie i dla mnie. To dla Billa Gatesa, dla Marka Zuckerberga i Jeffreya Bezosa. I wszystkich innych miliarderów. Bill Gates mówi, że jego flota satelitarna będzie mogła obserwować każdy centymetr kwadratowy planety przez 24 godziny na dobę. Ale to dopiero początek. Będzie też mógł śledzić Cię na wszystkich Twoich urządzeniach inteligentnych, dzięki biometrycznemu rozpoznawaniu twarzy i GPS. Myślisz, że Alexa dla Ciebie pracuje? Ona dla ciebie nie pracuje. Pracuje dla Billa Gatesa, szpiegując cię.
A pandemia to kryzys wygody elit, które dyktują taką politykę. Daje im możliwość unicestwienia klasy średniej, zniszczenia instytucji demokracji, przeniesienia całego naszego bogactwa z nas wszystkich na garstkę miliarderów, aby wzbogacili się poprzez zubożenie reszty z nas. A jedyne, co dzieli ich od naszych dzieci, to ten tłum, który przybył do Berlina! Mówimy im dzisiaj, że nie odbierzecie naszej wolności, nie będziecie truć naszych dzieci, będziemy domagać się z powrotem naszej demokracji.
Dziękuję wszystkim za walkę! ”(Brawa)

___
https://fort-russ.com/2020/08/watch-the-awakening-robert-f-kennedy-jr-speech-against-medical-totalitarianism-to-one-million-europeans-full-transcript/

zrodlo:http://stateofthenation.co/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: