DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kara grzywny dla tych, którzy nie wezmą udziału w Powszechnym Spisie Rolnym ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Kara grzywny za unikanie spisu rolnego 2020

Biznes Info

Czas tylko do końca listopada, udział jest obowiązkowy. Zapominalskim grozi grzywna

Kara grzywny nie ominie nikogo, kto nie weźmie udziału w Powszechnym Spisie Rolnym, który realizowany jest co 10 lat. Czas masz do końca listopada.

Kara grzywny dla tych, którzy nie wezmą udziału w Powszechnym Spisie Rolnym

Jak podaje GUS, spis rolny jest jedynym źródłem, które umożliwia scharakteryzowanie polskiego rolnictwa. Dzięki niemu lokalne i centralne władze mogą podejmować trafne decyzje strategiczne, które wynikają z analiz danych, a nie są oparte jedynie na domysłach.

Obowiązek spisu jest narzucony przez Unię Europejską, dotyczy wszystkich państw członkowskich. Badania organizowane są, co 10 lat – poprzedni taki spis miał miejsce w 2010 roku.

GUS przypomina, że udział w spisie jest obowiązkowy. Osoby, które będą próbowały uniknąć wzięcia udziału w badaniu, muszą liczyć się z karą grzywny w wysokości od kilkudziesięciu złotych do nawet 5 tys. zł.

W jaki sposób udzielić informacji?

Informacje dotyczące gospodarstwa należy przekazać przez samospis internetowy, który dostępny jest w interaktywnej aplikacji lub na stronie internetowej. W badaniu można wziąć udział telefonicznie, dzwoniąc na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99.

Formularz składa się z 11 działów. Pierwszy z nich dotyczy użytkowania gruntów. Ankieterzy mogą zapytać czy gospodarstwo rolne 1 czerwca 2020 r. użytkowało/posiadało grunty niezależnie od tytułu władania. Oprócz tego będą zbierane informacje dotyczące powierzchni poszczególnych rodzajów gruntów wchodzących w skład gospodarstwa.

Dział drugi dotyczy powierzchni zasiewów. Zostaniemy zapytani m.in. o powierzchnię zasiewów wszystkich upraw rolnych i ogrodniczych, w plonie głównym i poplonach. W tej części wyszczególniono czy są to uprawy w gruncie, czy pod osłonami. W kolejnej części trzeba będzie odpowiedzieć, jaką powierzchnię ma każda uprawa rolna i ogrodnicza prowadzona w gospodarstwie.

Trzecia część dotyczy zwierząt utrzymywanych w celu osiągnięcia korzyści gospodarczych, np. do produkcji mięsa, czy mleka. Punkt ten nie dotyczy koni utrzymywanych wyłącznie do celów rekreacyjnych lub terapeutycznych.

Kolejna część dotyczy sposobów nawożenia. Pytania będą dotyczyły typu nawozów i ich ilości. Pytania będą dotyczyły także tego, jak duża powierzchnia jest nawożona.

W kolejnym dziale ankieterzy zapytają o sposoby ochrony roślin: liczbę zabiegów środkami ochrony roślin wykonanych na zbożach, warzywach, sadach i innych uprawach. Pytania będą dotyczyły wykorzystania niestandardowych urządzeń.

Dwa kolejne działy dotyczą budynków gospodarczych i maszyn używanych w gospodarstwie rolnym. Zostaniemy zapytani m.in o powierzchnię i typ zabudowy oraz liczbę i specyfikę maszyn w gospodarstwie.

Ósmy dział dotyczy działalności gospodarczej. Pytania będą dotyczyły sprzedaży wytworzonych w gospodarstwie produktów rolnych i zwierząt gospodarstwa.

Dwa kolejne działy zawierają pytania o strukturę dochodów i aktywność ekonomiczną. Nie liczy się tu wysokość dochodów, a jedynie ich struktura.

W ostatniej części ankieterzy spytają o chów i hodowlę ryb.

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: