NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
WOJNA NA M-FORUM - CZYLI DLA CZEGO W POLSCE NIC SIĘ NIE UDAJE GDY !!
MARCIN BUSTOWSKI - WSZYSTKO TO CZEGO WAM NIE POWIEDZIAŁEM NA Y.T I F.B - BEZ CENZURY
Szczepionka COVID-19 Zgony w wieku 21 192 lat, obrażenia na poziomie 2 698 177 na dzień 19 czerwca
Wstrzykują tlenek grafenu jako adiuwant w szczepionkach COVID-19.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Kara grzywny dla tych, którzy nie wezmą udziału w Powszechnym Spisie Rolnym ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

 

Kara grzywny za unikanie spisu rolnego 2020

Biznes Info

Czas tylko do końca listopada, udział jest obowiązkowy. Zapominalskim grozi grzywna

Kara grzywny nie ominie nikogo, kto nie weźmie udziału w Powszechnym Spisie Rolnym, który realizowany jest co 10 lat. Czas masz do końca listopada.

Kara grzywny dla tych, którzy nie wezmą udziału w Powszechnym Spisie Rolnym

Jak podaje GUS, spis rolny jest jedynym źródłem, które umożliwia scharakteryzowanie polskiego rolnictwa. Dzięki niemu lokalne i centralne władze mogą podejmować trafne decyzje strategiczne, które wynikają z analiz danych, a nie są oparte jedynie na domysłach.

Obowiązek spisu jest narzucony przez Unię Europejską, dotyczy wszystkich państw członkowskich. Badania organizowane są, co 10 lat – poprzedni taki spis miał miejsce w 2010 roku.

GUS przypomina, że udział w spisie jest obowiązkowy. Osoby, które będą próbowały uniknąć wzięcia udziału w badaniu, muszą liczyć się z karą grzywny w wysokości od kilkudziesięciu złotych do nawet 5 tys. zł.

W jaki sposób udzielić informacji?

Informacje dotyczące gospodarstwa należy przekazać przez samospis internetowy, który dostępny jest w interaktywnej aplikacji lub na stronie internetowej. W badaniu można wziąć udział telefonicznie, dzwoniąc na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99.

Formularz składa się z 11 działów. Pierwszy z nich dotyczy użytkowania gruntów. Ankieterzy mogą zapytać czy gospodarstwo rolne 1 czerwca 2020 r. użytkowało/posiadało grunty niezależnie od tytułu władania. Oprócz tego będą zbierane informacje dotyczące powierzchni poszczególnych rodzajów gruntów wchodzących w skład gospodarstwa.

Dział drugi dotyczy powierzchni zasiewów. Zostaniemy zapytani m.in. o powierzchnię zasiewów wszystkich upraw rolnych i ogrodniczych, w plonie głównym i poplonach. W tej części wyszczególniono czy są to uprawy w gruncie, czy pod osłonami. W kolejnej części trzeba będzie odpowiedzieć, jaką powierzchnię ma każda uprawa rolna i ogrodnicza prowadzona w gospodarstwie.

Trzecia część dotyczy zwierząt utrzymywanych w celu osiągnięcia korzyści gospodarczych, np. do produkcji mięsa, czy mleka. Punkt ten nie dotyczy koni utrzymywanych wyłącznie do celów rekreacyjnych lub terapeutycznych.

Kolejna część dotyczy sposobów nawożenia. Pytania będą dotyczyły typu nawozów i ich ilości. Pytania będą dotyczyły także tego, jak duża powierzchnia jest nawożona.

W kolejnym dziale ankieterzy zapytają o sposoby ochrony roślin: liczbę zabiegów środkami ochrony roślin wykonanych na zbożach, warzywach, sadach i innych uprawach. Pytania będą dotyczyły wykorzystania niestandardowych urządzeń.

Dwa kolejne działy dotyczą budynków gospodarczych i maszyn używanych w gospodarstwie rolnym. Zostaniemy zapytani m.in o powierzchnię i typ zabudowy oraz liczbę i specyfikę maszyn w gospodarstwie.

Ósmy dział dotyczy działalności gospodarczej. Pytania będą dotyczyły sprzedaży wytworzonych w gospodarstwie produktów rolnych i zwierząt gospodarstwa.

Dwa kolejne działy zawierają pytania o strukturę dochodów i aktywność ekonomiczną. Nie liczy się tu wysokość dochodów, a jedynie ich struktura.

W ostatniej części ankieterzy spytają o chów i hodowlę ryb.

biznesinfo

CZERWONE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: