DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Ekspert ujawnia przykrą prawdę na temat podatków w Polsce. Nawet się nie zorientujesz jak wprowadzą następne ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Podatki wyższe w 2021

Obraz piviso z Pixabay

Ekspert ujawnia przykrą prawdę na temat podatków w Polsce. Nawet się nie zorientujesz jak wprowadzą następne

Nowe podatki w Polsce są nieuniknione. Jak wskazuje ekspert, ostatnie działania rządu zmierzają do poszerzenia fiskalizmu państwa. Co więcej, będą one wprowadzane pod nazwami takimi jak „opłaty” czy daniny.

Podatki

Nowe podatki przybędą już w 2021 roku, a to dopiero początek. Jak twierdzi dr hab. Robert Gwiazdowski, prof. Uczelni Łazarskiego, przewodniczący Rady Programowej Centrum im. Adama Smitha, obywatele mogą spodziewać się coraz więcej obowiązków fiskalnych od państwa.

Jak wskazuje ekspert, kolejne podatki to efekt polityki państwa, która coraz bardziej się zadłuża, oraz wydaje publiczne pieniądze. Zaczyna się to przekładać na braki budżecie, które trzeba latać, jeśli rząd ma utrzymać swoje programy socjalne.

– Czeka nas fala nowych podatków, które dla zmyłki nie będą nazywane podatkami. Zresztą to nic nowego, bo od lat państwo udaje, że nas nie opodatkowuje. Przykładowo składka na ubezpieczenia emerytalne to nic innego jak podatek celowy na emeryturę. I to nie dla tych, którzy płacą ten podatek, tylko dla tych, którzy dzisiaj pobierają te świadczenia […] Będziemy więc mieli różnego rodzaju opłaty, ostatnio bardzo popularne, tudzież inne daniny publiczne – zapowiadał Gwiazdowski dla agencji informacyjnej Newseria Biznes.

Jak wskazuje Ministerstwo Finansów, we wrześniu deficyt budżetowy wynosił 13,8 mld zł, ale po nowelizacji z sierpnia stwierdzono, że wynosi on kwotę wysokości 109,4 mld zł. Tymczasem Mateusz Morawiecki mówi o wyniku lepszym niż przewidywana i wydaniu nadwyżki na pomoc przedsiębiorcom.

Jak pisze Interia, przyszłym roku wydatki rządu mają przekroczyć wpływy o 82,3 mld zł, dlatego można się spodziewać, że rząd będzie szukał sposobu na to ten dług zmniejszyć. Jednym ze sposobów jest odciążanie wydatków socjalnych, ale tego rządu raczej nie zrobi, drugim zaś wprowadzenie nowych podatków, czego można być niemal pewnym.

Podatki w 2021 roku, rząd sięgnie do portfeli wielu Polaków

Jakich podatków można się spodziewać w 2021 roku? Andrzej Duda podpisał już ustawę o opłacie cukrowej, któa odbije się na branży sadowniczej, jak i samych konsumentach. Wprowadzony ma także być podatek od alkoholu w małych butelkach (tzw. „małpek”).

– Będziemy mieć poza opłatą tzw. solidarnościową nowe podatki, które wymierzone będą w tych, którzy mają coś więcej, np. w posiadaczy nieruchomości. Ci, którzy mają większą nieruchomość, zapłacą większy podatek od tzw. deszczówki. Na każdym kroku będzie coś, co spowoduje, że zapłacimy więcej. Generalnie wydaje mi się, że podwyżki różnych danin publicznych albo wprowadzanie nowych to jest tylko kwestia czasu – mówił Robert Gwiazdowski.

Spodziewać się można także podatku handlowego, który zależny jest jednak od decyzji, która zapadnie w Unii Europejska, która uznała przepis PiS za niezgodny z prawem. Warto jednak zaznaczyć, że rzecznik generalna TSUE uznała, że podatek nie narusza przepisów unijnych, co mogą wziąć pod uwagę sędziowie trybunału.

Spodziewać się można także podwyższenia limitu podatku od nieruchomości, czy ograniczenia ulgi abolicyjnej dla Polaków pracujących za granicą. Jak wskazują Eksperci Pracodawców RP, utrzymać się mają także wyższe stawki VAT.

– W naszej ocenie czas kryzysu to nie jest odpowiedni moment na zwiększanie obciążeń. Przeciwnie, potrzebne są działania proinwestycyjne, które pozwolą zminimalizować negatywne skutki recesji – ostrzegali przedstawiciele pracodawców RP.

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: