DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Ukraina dostanie pieniądze na odbudowę Donbasu ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Bank Światowy przekaże Ukrainie 100 mln dolarów na odbudowę Donbasu. Ta pożyczka to „wsparcie integralności terytorialnej” kraju.

O kredycie z Banku Światowego (WB) poinformował w sobotę prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski na portalu społecznościowym. „Ukraina otrzyma 100 milionów dolarów z Banku Światowego na odbudowę gospodarki i przedsiębiorczości kontrolowanych terytoriów na Wschodzie”. Zełenski podziękował Davidowi Malpasowi prezesowi BŚ i dyrektorowi regionalnemu banku na Białoruś, Mołdawię i Ukrainę Arupowi Banerjee, informuje agencja TASS.

Nie wiadomo na jakich warunkach Ukraina dostała kredyt, ani na jakie projekty zostanie przeznaczony. Zełenski nie sprecyzował też, czy pożyczka ta jest częścią pożyczek udzielonych wcześniej przez Bank Światowy, czy też jest nowym pakietem finansowania. Bank Światowy w czerwcu tego roku zdecydował się przeznaczyć 350 mln dolarów na wsparcie ożywienia gospodarczego Ukrainy. Pieniądze zostały przeznaczone na reformy rynku ziemi i rynku kredytów.

Dzięki dofinansowaniu powstanie rynek gruntów rolnych i rozwiązanie znajdą problemy kredytowania w bankach państwowych. Pieniądze BŚ pójdą też na wspieranie instytucji demonopolizacyjnych i antykorupcyjnych, a także restrukturyzację sektora gazowego; wzmocnienie bezpieczeństwa socjalnego osób starszych, które są szczególnie podatne na zakażenie koronawirusem.

Pod koniec października Zełenski zapowiedział, że Ukraina straci wsparcie finansowe z Zachodu, w tym pożyczki z Banku Światowego, po orzeczeniu Sądu Konstytucyjnego (KK) o uznaniu znacznej części przepisów ustawy o przeciwdziałaniu korupcji za niezgodne z ustawą podstawową. Prezydent przedstawił w parlamencie projekt ustawy, w której proponuje odebranie sędziom Sądu Konstytucyjnego uprawnień i uchylenie decyzji tego organu o zmianie ustawy „O przeciwdziałaniu korupcji”.

Źródło: rp.pl
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: