DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Niemcy handlują nim na potęgę, – sprzedają nawet Somalii ! ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Niemcy eksportują gaz pieprzowy do państw, w których łamane są prawa człowieka

Wikimedia/Montecruz Foto (Libertinus) from Berlin, Alemania, (CC BY-SA 2.0)
8 Listopada 2020

Niemcy handlują nim na potęgę. Gaz pieprzowy sprzedają nawet Somalii

Niemcy są krajem, który niezwykle wpiera wszelkie protesty przeciw niedemokratycznym rządom na świecie, tymczasem zachodni sąsiad sprzedaje gaz pieprzowy do tłumienia wszelkich przejawów niezadowolenia wśród obywateli m.in. Chin, Chile, Rosji i Somalii.

Niemcy eksportują gaz pieprzowy do państw, w których ludzie walczą o swoje prawa

Sprawę dotyczącą sprzedaży przez Niemcy potężnych ilości gazu pieprzowego nagłośnił poseł Lewicy Michel Brandt. Według polityka, który ma wątpliwości co do podejmowanych przez Niemcy działań, „używanie takich urządzeń podczas demonstracji i przeciwko nieuzbrojonym osobom jest niebezpieczne dla zdrowia i «sprzeczne z prawami człowieka»”, dlatego Brandt zapytał rząd federalny o stale rosnącą sprzedaż gazu pieprzowego do Andory, karłowatego państwa, w którym nie słyszy się jeszcze o zamieszkach.

W Andorze zatrudnionych jest 240 policjantów, podaje Süddeutsche Zeitung, którzy są w stanie zapewnić bezpieczeństwo w kraju. Mimo to, do tak spokojnego państwa Niemcy eksportują tysiące naboi gazu pieprzowego, a z każdym rokiem apetyt Andory rośnie.

Niemiecki portal zamieścił odpowiedź Federalnego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, co do stosowania gazu pieprzowego i paralizatorów przez policję. Gaz pieprzowy ma być narzędziem „natychmiastowego przymusu”, który służy do minimalizowania oporu ze strony obywateli. Policja ma być „związana zasadą proporcjonalności”.

Niemieckie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych podtrzymuje też, że użycie gazu pieprzowego, w przeciwieństwie do np. pałek, powoduje mniejszy uszczerbek na zdrowiu. Dodano też, że policja nie używa paralizatorów, jednak wkrótce policja ma zacząć testować tzw. paralizatory podczas odpierania ataków brutalnych przestępców.

biznesinfo.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: