DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Młot” i „Karta wyników”: manipulacja bronią masową (głosowanie)? ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
 

Społeczność wywiadowcza jest w dużej mierze obsadzona technokratami, którzy nie mają granic etycznych, gdy działają poza prawem. Włamywanie się do komputerów w celu odwrócenia głosów jest wcześniej ustalonym faktem, ale nie jest omawiane podczas klęski wyborczej w 2020 roku.To, że były dyrektor National Intelligence James Clapper i jego dyrektor CIA John Brennan są częścią przysłowiowego „Deep State”, to za mało. Są zapisani jako nienawidzący Trumpa z pasją i wyrazili gotowość do zrobienia wszystkiego, aby zmniejszyć jego szanse na ponowny wybór. Najważniejsze pytanie, które należy teraz zadać: czy obecnie działa Hammer and Scorecard lub jego nowoczesna pochodna? ⁃ Edytor TN

W lutym 2009 roku administracja Obamy przejęła potężny system superkomputera znany jako THE HAMMER. THE HAMMER zawiera aplikację wykorzystującą luki w zabezpieczeniach, znaną jako SCORECARD, która jest w stanie włamać się do wyborów i ukraść głos, według Dennisa Montgomery’ego, wykonawcy CIA, który stał się sygnalistą, który zaprojektował i zbudował MŁOT.

TAŚMY WHISTLEBLOWER, poufne nagrania audio wydane przez sędziego amerykańskiego DIstrict G. Murraya Snowa w listopadzie 2015 r., Ujawniły, że SCORECARD została wysłana przez zespół Obamy przeciwko komputerom wyborczym na Florydzie, aby ukraść wybory prezydenckie w 2012 roku w imieniu prezydenta Baracka Obamy i wiceprezydenta Joe Biden.

KARTA WYNIKÓW jest teraz aktywowana, aby ponownie ukraść głos w imieniu Joe Bidena. Biden wykorzystał MŁOTEK i KARTĘ WYNIKÓW podczas ubiegania się o stanowisko wiceprezydenta w 2012 roku. Głosy znów są kradzione w imieniu Joe Bidena, który kandyduje na prezydenta Stanów Zjednoczonych w 2020 roku.

Tym razem SCORECARD kradnie głosy na Florydzie, w Georgii, Teksasie, Pensylwanii, Wisconsin, Michigan, Nevadzie i Arizonie, według Montgomery.

SCORECARD kradnie wybory poprzez manipulowanie przy komputerach w punktach przesyłu państwowych systemów komputerowych dotyczących wyborów oraz poza zewnętrznymi skarbcami danych wyborczych podczas przesyłania głosów.

SCORECARD wykorzystuje pryzmatyczny algorytm punktacji, który stworzył Montgomery, aby osiągnąć pożądane wyniki przez tych, którzy kontrolują MŁOTEK i KARTĘ WYNIKÓW.

Na Florydzie jednym z punktów transferowych jest VR Systems Inc z siedzibą w Tallahassee.

Dostawca oprogramowania VR Systems działa w ośmiu stanach USA.

Demokraci przetestowali swoją technologię podczas prawyborów Partii Demokratycznej. W przeciwnym razie Bernie Sanders wygrałby nominację w 2020 roku. SCORECARD został wykorzystany w imieniu Joe Bidena podczas prawyborów w 2020 roku przeciwko Bernie Sandersowi. Podstawowa wersja Demokratów została skradziona Bernie Sandersowi.

Dennis Montgomery, demaskator CIA, przekazał FBI i CIA ogromną ilość nielegalnie zebranych danych z monitoringu i wyborów w sierpniu 2015 i grudniu 2015 roku na podstawie dwóch umów o immunitecie, które zostały przyznane Montgomery przez zastępcę prokuratora amerykańskiego Deborah Curtis i radcę prawnego FBI Jamesa Bakera.

Montgomery zeznawał w sprawie KARTY WYNIKÓW i MŁOTKA, gdy składał przysięgę i był nagrywany na wideo w bezpiecznym biurze terenowym FBI w Waszyngtonie, SCIF (Sensive Compartmented Information Facility). Gdyby informator CIA Montgomery skłamał na temat czegokolwiek, znalazłby się dzisiaj w więzieniu za okłamywanie FBI. Montgomery nie siedzi w więzieniu.

Dyrektor National Intelligence, John Negroponte, powołał się na przywilej tajemnicy państwowej i ustawę o ochronie rządu przeciwko Montgomery’emu, aby założyć Montgomery’emu kaganiec i uniemożliwić mu ujawnienie nielegalnych czynów popełnionych przez rząd.

Carlotta Wells, prawniczka Departamentu Sprawiedliwości USA i zastępca dyrektora Departamentu Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych od lat 1990., powiedziała Montgomery’emu, że urzędnicy państwowi nie mogą powoływać się na przywilej tajemnicy stanu i nakaz ochrony gubernatora w celu ukrycia nadużyć rządu. Jeśli ukrywanie nadużyć rządu jest intencją rządu, Wells powiedział Montgomery’emu, nakaz puchnięcia jest nieważny.

Administracja Obamy nielegalnie przejęła MŁOTEK i KARTĘ WYNIKÓW. Przenieśli THE HAMMER do Fort Washington w stanie Maryland 3 lutego 2009 roku.

pl.technocracy
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: