DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Mało kto wie, a od wtorku na kierowców czeka nowy mandat. Rząd po cichu wprowadził kolejną karę ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Mandat za złamanie przepisów

Marek BAZAK/East News
8 Listopada 2020

Mało kto wie, a od wtorku na kierowców czeka nowy mandat. Rząd po cichu wprowadził kolejną karę

Mandat grozi jeszcze większemu gronu kierowców niż do tej pory, a to za sprawą nowych przepisów, wprowadzonych po cichu przez rząd. Szczególnie ucierpią pojazdy firmowe.

Nowy mandat dla kierowców, nie wszyscy wiedzą o nowych przepisach

Mandat w tym wypadku będzie i tak najmniejszym wymiarem kary, niektórzy mogą się liczyć z otrzymaniem nawet kar administracyjnych. Nowe przepisy uchwalone przez rząd, mogą dać się we znaki naprawdę wielu kierowcom, zwłaszcza że nie wszyscy o nich wiedzą.

Nowy przepis został opublikowany w Dzienniku Ustaw w nocy z 2 na 3 listopada. Znalazł się on w ustawie dotyczącej ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa. Okazało się, że do zachowania bezpieczeństwa epidemicznego, trzeba było dodać nową kategorię pojazdów.

Przepis wprowadza ograniczenie ilości osób, które mogą jednocześnie jechać jednym pojazdów. Do tej pory funkcjonowała podobna zasada, ale dotyczyła jedynie transportu publicznego, tzn. autobusów, tramwajów, pociągów etc.

Osoby poruszające się komunikacją miejską nieraz mogły zobaczyć tabliczki z limitami osób w pojeździe, czy przedziale. Rząd chce jednak, aby przepisy dotyczyły również pojazdów prywatnych, ale tylko tych, które spełniają specyficzne warunki.

Nowa kategoriach aut w przepisach dotyczy wszystkich pojazdów, które mają w dowodzie rejestracyjnym wpisaną liczbę miejsc od 7 do 9. Dotyczy to wszelkiego rodzaju minivanów, busów do transportu małych grup, czy powiększonych pojazdów typu kombi (np. z dodatkowym rzędem siedzeń).

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: