NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
WOJNA NA M-FORUM - CZYLI DLA CZEGO W POLSCE NIC SIĘ NIE UDAJE GDY !!
MARCIN BUSTOWSKI - WSZYSTKO TO CZEGO WAM NIE POWIEDZIAŁEM NA Y.T I F.B - BEZ CENZURY
Szczepionka COVID-19 Zgony w wieku 21 192 lat, obrażenia na poziomie 2 698 177 na dzień 19 czerwca
Wstrzykują tlenek grafenu jako adiuwant w szczepionkach COVID-19.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Killuminati Dr.Henry Makow: Manifest Drezdeński „antyżydowski” (1882) przyznał porażkę ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Adolf Stoecker (1835-1909) był nadwornym kapelanem cesarza Wilhelma II, niemiecki teolog luterański, który założył Chrześcijańską Partię Społeczną i próbował to zrobić, czyli cofnąć żydowską kontrolę. Pomógł zorganizować „Konferencję antyżydowską” w 1882 r.

Adolf_Stoecker.jpg

Czy to dlatego Drezno zostało tak złośliwie zniszczone w 1944 roku? 
 
Obecny podstęp COVID, aby wprowadzić (((komunizm))) to rezultat rzeczywistości zidentyfikowanej w tym manifeście.  
 
Konferencja w Dreźnie  pokazuje, że hegemonia żydowska była faktem dokonanym 138 lat temu,manifest wyjaśnia, dlaczego rasowa spójność Zachodu i dziedzictwo chrześcijańskie jest zaciekle atakowane. Przeczytaj manifest i zadaj sobie pytanie: „Czy Hitler mógł dojść do władzy bez współudziału masońskich Żydów?” 
(Uwaga – jest to kluczowy artykuł, który publikuję ponownie każdego roku, ponieważ mam wielu nowych czytelników).

Tajna Masoneria ustawia „naszą własną” pozorną pozycję, która w co najmniej jednym z jej organów [nazistów] będzie przedstawiać nam coś, co wygląda jak antypody. Nasi prawdziwi przeciwnicy w głębi serca zaakceptują tę symulowaną opozycję jako ich posiadać i pokaże nam swoje karty. ” Protokoły Syjonu, 12.11 )
Ale nikt nie mówił o nim [Jezusie] otwarcie z obawy przed Żydami.  (Ewangelia Jana 7:13)

 „Nowa wojna w obronie demokracji i rzekomego prawa jest przygotowywana w pośpiechu. Sojusz wszystkich grup żydowskich jest już zakończony; nosi oficjalny tytuł sojuszu trzech wielkich demokracji: angielskiej, amerykańskiej, i Francuzi… Izrael potrzebuje wojny światowej, wkrótce!… Izrael jest przekonany, że czas ucieka. Ich zdaniem ich wojna światowa jest koniecznością, aby w imię niepodzielnego pokoju, cała ta część ludzkości, która zechce zrzucić żydowskie jarzmo, będzie poniżona. ”  – Revue Internationale des sociétés secrétes, kwiecień 1937

Nieznacznie poprawione przez dr Henry Makow

Ostatnim znaczącym wysiłkiem w obronie chrześcijańskich wartości narodowych była „Pierwsza Międzynarodowa Konferencja Antyżydowska”, która odbyła się w Dreźnie we wrześniu 1882 roku.

Konferencja przyciągnęła 300 wybitnych biznesmenów, arystokratów, polityków, duchownych, prawników, lekarzy, rolników i intelektualistów z Niemiec i Austrii. Uczestniczy konferencji stworzyli manifest skierowany do „rządów i ludów narodów chrześcijańskich zagrożonych judaizmem”,  który pokazuje, że hegemonia żydowska była faktem dokonanym 138 lat temu i wyjaśnia, dlaczego spójność rasowa i dziedzictwo chrześcijańskie Zachodu są w poważnym chaosie. 

INWAZJA FINANSOWA I KULTURALNA

Manifest zaczyna się od stwierdzenia, że ​​Europa została zaatakowana przez obcą rasę, bardziej niebezpieczną i podstępną niż Arabowie, Tatarzy czy Turcy w przeszłości z powodu ich „środków i celów”.

Żydowska „emancypacja” po rewolucji francuskiej („równość, braterstwo, wolność”) usunęła ochronę przed „rasą, której przede wszystkim myśli i energie są wszędzie skierowane na wpędzenie innych narodów w moralne i materialne kajdany niewolników…”

„Zgodnie z tradycjami religijnymi i narodowymi Żydów, wszystkie te ludy zostały stworzone jedynie po to, aby im służyć. Zasada równości została również zastosowana do rasy, która nie chce być z nami równa, która uważa się za lud uprzywilejowany przez Boga i [uważa] resztę ludzkości za istoty niższe, nieczyste zwierzęta. Zasada braterstwa została również zastosowana do rasy, która nawet nie uznaje nie-Żydów za sąsiadów i innych ludzi i według której Talmud nie-Żydzi są wrogami przeznaczonymi do zwalczania. ”

merkel-b-nai-b-rith.jpg

 Merkel otrzymuje nagrodę od swoich zwierzchników

„Co więcej, oszukiwanie, okradanie ich, wykrwawianie ich do sucha, sprowadzanie na nich ruiny, krzywoprzysięstwo przeciwko nim, zniesławienie, a nawet zabijanie ich jest czynem miłym ich Bogu. Nic więc dziwnego, jeśli współczesny liberalizm coraz bardziej przybrał kształt pseudoliberalizmu wznoszonego przez Żydów. W rękach Żydów stał się wygodnym narzędziem realizacji ich planów dominacji nad światem i rzucania kajdan na narody europejskie. ”

W wyniku żydowskiego monopolu na rząd i finanse „rolnik, wielki właściciel ziemski, przemysłowiec, rzemieślnik, kupiec itd., wszyscy zostali uwięzieni w materialnej (kredytowej) zależności od Żydów … zostali zmuszeni do przekształcenia się w ich posłusznych sług. Co więcej, Żydzi zatrudniają wpływowych mężczyzn, którzy są aktywni w życiu publicznym, aby zajmować dobrze płatne stanowiska w bankach, kolejach, firmach ubezpieczeniowych itp. najbardziej gorliwi i wpływowi zwolennicy żydowskiej władzy w legislaturach i rządach.”

W wyniku wojen wywołanych przez Żydów iluminatów, „Rządy niektórych zadłużonych krajów stały się niczym innym jak żydowskimi instytucjami, żydowskimi agencjami windykacyjnymi. To wyjaśnia całkowitą bezczynność tych rządów w odniesieniu do kwestii żydowskiej, a także ich wrogie zachowanie wobec własnej ludności na korzyść żydostwa”.

MASOWE MEDIA

Ze względu na własność mediów „do niedawna żadna gazeta w Europie Środkowej nie odważyła się mówić prawdy o żydostwie. W ten sposób Żydzi stali się absolutnymi mistrzami, fabrykantami opinii publicznej. Jednakże wszelkie skargi wniesione przeciwko nim, pomimo że słusznie uzasadnione zostają krytykowane i oddalane. Każdy artykuł, który w najmniejszym stopniu porusza temat żydowskiej dominacji, zostaje usunięty.”

Awans polityczny „zależy od przychylnego stanowiska żydowskiej prasy … W rezultacie intelektualne niewolnictwo i moralne tchórzostwo w stosunku do Żydów jest jedną z najbardziej charakterystycznych cech naszych czasów”.

Ambitni chrześcijanie „stają się nosicielami potęgi żydowskiej; stają się zdrajcami własnego narodu i rasy, a tym samym własnych stosunków krwi. W wielu krajach Żydzi fałszowali system lóż [masońskich], pozbawili go istoty, i zdegradował go do jednego z najbardziej niebezpiecznych i skutecznych narzędzi żydowskiej władzy. ”

„Głównie za pośrednictwem prasy, żydostwo coraz bardziej podważa religię chrześcijańską, która… w czasach rzymskich … uratowała europejską aryjską rasę przed moralnym bankructwem i na wpół cywilizowanym barbarzyństwem, a także ją odrodziła. Dokonała tego, opierając cywilizację i kulturę europejskiej rasy aryjskiej na solidnych fundamentach religijnych, moralnych i społecznych ”.

„Religia chrześcijańska jest najpotężniejszą reakcją na żydowskie tendencje do zdobycia dominacji nad światem. Jest to nie do pokonania protest przeciwko wyniesieniu semitów ponad rasę aryjską, więc jest naturalne, że żydowski klan jest śmiertelnym wrogiem zarówno założycieli tej religii jak i samej religii chrześcijańskiej.

W związku z tym żydostwo może mocno ugruntować wyższość i rządy rasy semickiej tylko wtedy, gdy uda mu się pokonać naturalną reakcję przeciwstawiającą się jej i zniszczyć instytucję chrześcijaństwa ”.

WNIOSEK

Manifest z 1882 r. Zręcznie opisuje niemoc chrześcijańskiego przywództwa, która jest równie oczywista dzisiaj. Nie było „drugiej międzynarodowej konferencji antyżydowskiej”. Uczestnicy uznali, że walczą z przegraną sprawą. Nie zaproponowali żadnych środków, ponieważ  „ ten naród pasożytów zbyt głęboko zakorzenił się w naszym życiu społecznym i państwowym, ten pierwszy kongres działał w złudzeniu, że jego potencjalnie szczegółowe propozycje mogłyby zostać zrealizowane dzisiaj”.

podczas.jpeg

Stało się tak pomimo faktu, że Eugen Duhring , wyjeżdżający, w zeszłym roku (1881) przedstawił szczegółowy program w swojej książce „O Żydach”. Jak na ironię, wspomagało to nazistów sponsorowanych przez Iluminatów aby wprowadzić wiele propozycji Duhringa, które były podobne do polityki rasowej obowiązującej obecnie w Izraelu.

Biorąc pod uwagę ocenę manifestu z 1882 roku, czy sądzisz, że naziści mogliby osiągnąć władzę bez sponsorowania przez Żydowskich Iluminatów? Podobnie jak w szachach, często poświęcasz gracza (tj. Niesyjonistycznych Żydów), aby wygrać partię.

Generalnie ton Manifestu staje się bardziej małostkowy i rasistowski, smagając wszystkich Żydów tym samym pędzlem, mówiąc, że wszyscy Żydzi są kosmopolitami bez lojalności wobec kraju lub przywiązania do ziemi, niezdolni do uczciwości, ciężkiej pracy lub naukowej i twórczej oryginalności, kierując rolników do nędzy swoją lichwą.

Chociaż zgadzam się z opisem zorganizowanego żydostwa zawartym w Manifeście i jego celami, jednak wielu wśród żydów było też patriotami i pracowitymi robotnikami, którzy chcieli się asymilować. Szacuje się, że 100 000 Żydów służyło w armii niemieckiej podczas I wojny światowej, a 18 000 zdobyło Żelazny Krzyż. W latach trzydziestych 60% wszystkich niemieckich małżeństw żydowskich było międzyrasowych. Iluminaci musieli stworzyć Hitlera, aby zmusić ich do wyjazdu do Izraela.

Przywódcy chrześcijańscy powinni byli wspierać trwający już proces asymilacji Żydów. Zamiast tego konferencja 1882 stwierdziła, że ​​jedynym rozwiązaniem było ich wydalenie.

„ Europa należy do narodów chrześcijańskich i dlatego nie powinna być poligonem doświadczalnym dla głodu władzy jakiegokolwiek wrogiego, dominującego, niechrześcijańskiego elementu narodowego. Historia minionych stuleci dobrze dowodzi, że dekrety prawne ograniczające rasę żydowską – bez względu jak są surowe – nie osiągają pożądanego rezultatu ”.

Cokolwiek myślimy o tym Manifeście, zapewnia on wyjątkową historyczną perspektywę na dzisiejszy świat. Żyjemy u schyłku cywilizacji chrześcijańskiej, która poniosła serię kolosalnych niepowodzeń i klęsk, które były zamaskowane jako zwykłe wojny o prawa obywatelskie, różnorodność, wyzwolenie seksualne, feminizm, prawa gejów, migracje itd.

Ta perspektywa może wzmocnić nas aby przeciwstawić się dalszej degradacji społeczeństwa przez satanistycznych iluminatów.
źródło:henrymakow.com

„Jedyną rzeczą potrzebną złu do zwycięstwa jest bierność dobrych ludzi” – Edmund Burke

killuminati.pl

CZERWONE

One thought on “Killuminati Dr.Henry Makow: Manifest Drezdeński „antyżydowski” (1882) przyznał porażkę ☀Autor Gabi☀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: