DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Będzie dodatkowe świadczenie w kwocie 500 zł. Dla kogo? ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. 03.01.2020. n/z 500 plus.

East News, Arkadiusz Ziolek

Będzie dodatkowe świadczenie w kwocie 500 zł dla sporej grupy Polaków. Projekt budzi kontrowersje

Dodatek do pensji będzie przysługiwał określonej grupie Polaków. Jak się okazuje, dodatek do pensji budzi wiele kontrowersji jest nazywany „kupowaniem wierności”. Jaka grupa może liczyć na dodatkowe pieniądze i skąd wokół dodatku tyle szumu?

Dodatek do pensji dla policjantów

Dodatek do pensji to dodatkowe wynagrodzenie pieniężne i przysługuje pracownikowi w ramach warunków pracy czy piastowanego stanowiska. Dodatki do pensji mogą, ale nie muszą być obowiązkowe.

Dodatek do pensji tym razem przyznany zostanie policjantom, poinformował Zarząd Główny NSZZ Policjantów. „To efekt prac Zespołu ds. OPP i SPPP przy Zarządzie Głównym NSZZ Policjantów, który o ten dodatek zabiegał od 2017 roku. Obecnie inicjatywa uzyskała akceptację MSWiA oraz KGP”, napisano w poście.

Wyniki sondażu mówią jasno o nastrojach Polaków. Potężny spadek poparcia dla rządzących

Dodatek do pensji będzie wynosił 500 zł i już budzi ogromne kontrowersje. „Dlaczego policjanci z jednych wydziałów dostają dodatkowe pieniądze za swoją podstawową pracę, a inni są pomijani?”, cytuje money.pl posty opublikowane na forach policyjnych.

Pretensje innych funkcjonariuszy są jak najbardziej uzasadnione, bowiem dodatek do pensji dostaną tylko ci pracownicy, którzy służą w oddziałach prewencji i samodzielnych pododdziałach prewencji. Krótko mówiąc, na dodatek do pensji mogą liczyć funkcjonariusze zabezpieczający protesty osób niezadowolonych w wyroku Trybunału Konstytucyjnego.

Portal money.pl, powołując się na poznańską Gazetę Wyborczą, cytuje pismo wysłane przez szefa policyjnego związku zawodowego Rafała Jankowskiego do szefa resortu spraw wewnętrznych i administracji, Mariusza Kamińskiego.

„Trudny okres pandemii i rosnący w społeczeństwie niepokój w jeszcze większym stopniu uświadamiają nam, że oddziały prewencji ze swoją stosunkowo nieliczną kadrą są nie do zastąpienia”, brzmi fragment pisma.

Dodatek do pensji budzi kontrowersje

Dodatek do pensji wzbudził ogromne kontrowersje nie tylko ze względu na pominięcie większości funkcjonariuszy, ale także przez to, że szef MSWiA zapomniał, że poza oddziałami prewencyjnymi, protesty były ochraniane także przez innych. Pozostałe grupy nie mogą pochwalić się dodatkiem do pensji.

„W moim mieście ruch drogowy zabezpiecza protesty, bo pododdział prewencji jest Warszawie. A dodatek dostajesz ty, mimo że ruch drogowy ma swoją i twoją robotę”, pyta retorycznie jeden z funkcjonariuszy.

Policjanci, którzy zostali nagrodzeni dodatkiem do pensji nie odpuszczają i także dogryzają kolegom. „Macie poligony, dwa tygodnie w lesie, jesienią na deszczu? Też na co dzień na was plują i krzyczą „przeproś matkę”?”, odpowiadają.

Dodatek do pensji jest także nazywany nagrodą za lojalność oraz „kupowaniem wierności”. Wszystko za sprawą prób tłumienia protestów związanych z wyrokiem TK. Miejmy nadzieję, że szef resortu nie nagrodzi przypadkiem samozwańczych bohaterów także próbujących tłumić protesty.

biznesinfo.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: