DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Mosbacher o możliwym zwycięstwie Bidena w wyborach. Padły ważne słowa.. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Mosbacher o wyborach w Stanach Zjednoczonych: Wizy nie zostaną przywrócone, nawet jeśli wygra Biden

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
 6 Listopada 2020

Mosbacher o możliwym zwycięstwie Bidena w wyborach. Padły ważne słowa o wizach do USA

Wizy do Stanów Zjednoczonych zdaniem Georgette Mosbacher nie zostaną przywrócone, jeśli w wyborach zwycięży Joe Biden. Co zdaniem ambasador w stosunkach polsko-amerykańskich zmieni wygrana demokraty?

Wiz do USA nie będzie

Georgette Mosbacher, ambasador USA udzieliła wywiadu dla Rzeczpospolitej, w którym stwierdziła, że nie spodziewa się zbyt wielu zmian w stosunkach polsko-amerykańskich.

– Demokraci i republikanie z całą pewnością zgadzają się co do tego, że zagrożenie stanowi zarówno Rosja, jak i Chiny. Biorąc pod uwagę położenie Polski na wschodniej flance NATO, dla obu tych partii jest więc rzeczą kluczową dalsze umacnianie naszej współpracy wojskowej. To się nie zmieni, bo i te zagrożenia nie znikną – stwierdziła ambasador.

– Granice Polski są czerwoną linią, której ani Rosja, ani Chiny przekroczyć nie mogą. Polska jest bramą do zachodniej Europy! Podobne ponadpartyjne porozumienie istnieje odnośnie do 5G w Polsce czy współpracy z Polską w rozwoju energetyki jądrowej – wyznała Mosbacher. Jej zdaniem, zarówno jedna, jak i druga partia wiedzą, jak ważna dla ochrony środowiska jest budowa elektrowni jądrowych.

Mosbacher zdradziła też, że nie sądzi, by powróciły wizy do Stanów Zjednoczonych. Według niej “to osiągnięcie tak się zakorzeniło, że trudno byłoby to [brak wiz – przyp. red.] odwrócić”. Ambasador została zapytana o różnice ideowe. Znamienne było porównanie przez Bidena Polski do Białorusi.

– Każdy nasz rząd jest świadomy znaczenia 10 milionów Polaków żyjących w USA. Wie, jak bardzo łączą nas wspólne wartości, 200 lat powiązań historycznych. Priorytety w naszych relacjach mogą się oczywiście nieco zmienić, ale to nie będą zmiany fundamentalne – stwierdziła Mosbacher odnosząc się do tego, że demokraci nie przepadają za Polakami.

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: