DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

KRÓLOWA ELŻBIETA II POKAZAŁA NIEZNANE DOTĄD OBLICZE! TAK PRZECHODZIŁA ŻAŁOBĘ  ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Królowa Elżbieta II (94 l.) skrywa jeszcze wiele tajemnic przed mediami i poddanymi. Teraz dopiero dzięki publikacji nowego filmu biograficznego „Być królową” dowiadujemy się więcej o monarchini i o tym, dlaczego przeżywając żałobę, zaszyła się w swojej wiejskiej posiadłości.

Ściany królewskiego pałacu wiele słyszały i widziały, a media i poddani nie mają dostępu do większości sekretów rodziny królewskiej. Jednak z rozwojem środków masowego przekazu, nowoczesność zaczęła wkradać się w królewskie szeregi.

Dzięki biografiom, filmom biograficznym, które tworzone są przez niezależnych autorów i reżyserów, fani rodziny królewskiej i samej królowej Elżbiety II mogą nieco więcej się o niej dowiedzieć.

Teraz światło dzienne ujrzał film dokumentalny Toma Jenningsa „Być królową”, który zdradził kolejny, skrzętnie skrywany przez lata sekret królowej.

Otóż, gdy w 1997 roku w tragicznym wypadku samochodowym zginęła księżna Diana (+36 l.), oczy niemal całego świata były zwrócone właśnie na królową, która nie darzyła synowej sympatią.

Wszyscy byli ciekawi, czy uroni choć łzę nad grobem Diany. Królowa jednak zdecydowała się na dość niespodziewany ruch – po pogrzebie Diany zaszyła się w swojej wiejskiej posiadłości i tam spędziła całą żałobę.

Powód okazał się dość oczywisty – razem z nią czas spędzali tam jej wnukowie – Harry i William, którzy wówczas stracili ukochaną mamę. To im poświęciła cenny czas i starała się pocieszyć po tak okropnej stracie.

Była wtedy babcią, nie królową. To właśnie starał się przekazać w materiale filmowym jej kuzyn Elżbiety II, George Lascelles. Królowa pragnęła wtedy ochronić wnuki przed dziennikarzami, którzy tylko czekali na pojawienie się zapłakanych chłopców.

To pokazuje dotąd nieznaną twarz Elżbiety II i choć często odbierana jest jako „zimna” i „bez serca”, to dla rodziny potrafi zrobić wiele.

***

pomponik.pl
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: