DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Koronawirus w Polsce. Drugi szpital tymczasowy w Warszawie powstanie w bazie lotniczej na Okęciu ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Rząd zmienia lokalizację szpitala tymczasowego organizowanego w Warszawie przez Wojskowy Instytut Medyczny: powstanie on – jak poinformował szef MON Mariusz Błaszczak – nie w hali EXPO XXI, a w hangarze I Bazy Lotnictwa Transportowego na Okęciu.

W Warszawie mają działać dwa szpitale tymczasowe dla chorych na Covid-19.

Jeden został już uruchomiony na Stadionie Narodowym: tam w pierwszym etapie zaplanowano 300 łóżek dla pacjentów, a docelowo ma ich być 1200. Szpital ten jest filią Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie.

Drugi szpital tymczasowy, nadzorowany przez Wojskowy Instytut Medyczny, miał – według wcześniejszych zapowiedzi – powstać w hali EXPO XXI. Szef MON poinformował jednak o zmianie tej lokalizacji.

„Zmieniliśmy lokalizację tymczasowego szpitala zorganizowanego przez Wojskowy Instytut Medyczny przy ul. Szaserów. Zrezygnowaliśmy z lokalizacji na EXPO, a szpital będzie zorganizowany w hangarze I Bazy Lotnictwa Transportowego na Okęciu” – powiedział dziennikarzom Mariusz Błaszczak.

„Szpital będzie się składał z 250 łóżek, ruszy już w tym miesiącu, w listopadzie” – przekazał.

Dodał, że prace przystosowujące hangar do potrzeb szpitala tymczasowego już się rozpoczęły.

Pierwotny plan – sprzed dwóch tygodni – zakładał gotowość przyjęcia pierwszych pacjentów w tym obiekcie do 16 listopada.

„Przeniesienie lokalizacji wiąże się z tym, że nie musimy płacić czynszu właścicielowi EXPO, te pieniądze przeznaczamy na wyposażenie szpitala i czas przygotowania szpitala znacznie się skróci” – wyjaśnił również Mariusz Błaszczak. Zaznaczył, że baza na Okęciu jest w pełni własnością Wojska Polskiego.

Szef MON dodał, że w sprawie lokalizacji tymczasowej placówki odbyło się kilka wizji lokalnych, po których eksperci stwierdzili, że baza lotnicza na Okęciu będzie odpowiednim miejscem, które można w krótkim czasie przystosować do tej funkcji.

W szpitalu tymczasowym na Okęciu pracować będą lekarze Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, którzy wiosną służyli m.in. na misjach w mocno dotkniętej pierwszą falą koronawirusa włoskiej Lombardii i w USA.

Źródło: /PAP

Zmiana planów. Drugi szpital tymczasowy powstanie w hangarze lotniczym na Okęciu

Boeing 737 Max 8 w barwach LOT. Prezentacja nowego nabytku firmy. Warszawa, Okęcie, 2 grudnia 2017

Boeing 737 Max 8 w barwach LOT. Prezentacja nowego nabytku firmy. Warszawa, Okęcie, 2 grudnia 2017 (Fot. Przemek Wierzchowski / Agencja Gazeta)

Drugi w Warszawie tymczasowy szpital dla pacjentów chorych na COVID-19 nie powstanie na Woli w hali EXPO XXI, ale w hangarze lotniczym na Okęciu.

O ulokowaniu szpitala w hangarze poinformował minister obrony Mariusz Błaszczak. Na Twitterze napisał: „Wojsko zorganizuje szpital tymczasowy w hangarze 1 Bazy Lotnictwa Transportowego w Warszawie. Specjaliści z WIM Warszawa (chodzi o Wojskowy Instytut Medyczny przy ul. Szaserów – red.), którzy będą odpowiedzialni za jego przygotowanie, zapewnią najwyższą jakość leczenia 250 chorych na COVID-19. Szpital zacznie funkcjonować jeszcze w listopadzie”.

wyborcza.pl
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: