NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
IZRAEL: W LOD PŁONĄ SYNAGOGI, ŻYDOWSKIE SKLEPY I SAMOCHODY [+VIDEO]
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
Nie szczepisz się przeciwko COVID-19? Może czekać cię "rozmowa uświadamiająca"
Prof. Leszek Miszczyk nie żyje! Znany onkolog..
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Ignorant wyciąga ludzi na ulicę! Robert Bąkiewicz. – Zapraszamy wszystkich Polaków, patriotów, żeby w tych trudnych chwilach dla Polski byli z nami ☀Autor Gabi☀

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Dr Zbigniew Kękuś (PPP 275) J.Kaczyński opamiętaj się… R.Bąkiewicz wypie*dalaj!

Polacy uważajcie …

Donald Tusk i Jarosław Kaczyński razem z ich drużynami od 2014 roku przygotowywali sobie przeciwko Polakom zagranicznych funkcjonariuszy i żołnierzy obcych wojsk. Czy teraz z nich skorzystają. Czy będziemy mieli kordony sanitarne, jak te… przed I rozbiorem Polski?

Omawiany w video materiał 

Marsz Niepodległości. „Odbędzie się 11 listopada, jak co roku”

Do 11 listopada zostało kilka dni (fot. arch. PAP/Mateusz Marek; TT/ Marsz Niepodległosci)

Marsz Niepodległości w stolicy odbędzie się 11 listopada, jak co roku – zapowiedział prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz.

– 11 listopada odbędzie się Marsz Niepodległości. Zapraszamy na godzinę 14 na Rondo Dmowskiego – powiedział Bąkiewicz. – Zapraszamy wszystkich Polaków, wszystkich patriotów, żeby w tych trudnych chwilach dla Polski byli z nami – dodał.

Poinformował, że tegorocznej manifestacji towarzyszy hasło „Nasza Cywilizacja Nasze zasady”. Wyjaśnił, że chodzi o zasady cywilizacji i kultury łacińskiej oraz o walkę z „antycywilizacją, która atakuje Polskę i całą Europę”.

Zaprezentował plakat zapowiadający manifestację autorstwa znanego grafika Wojciecha Korkucia. Na plakacie stylizowany huzar, z biało-czerwonymi skrzydłami, rozbija mieczem gwiazdę. Jej duży fragment ma kolor czerwony, a mniejsze są w barwach tęczy.

Bąkiewicz podkreślił, że choć pomysł na plakat powstał dużo wcześniej, to jednak „jak ulał pasuje do tego, co w ostatnich dniach dzieje się w Polsce”. Zapytany, czy marsz zostanie zgłoszony do urzędu miasta, Bąkiewicz odpowiedział, że „marsz jest zarejestrowany, bo jest to zgromadzenie cykliczne”.

Natomiast Tomasz Kalinowski wyjaśnił, że takiej sytuacji organizatorzy nie muszą zgłaszać manifestacji do stołecznego centrum zarządzania kryzysowego ani brać pod uwagę opinii prezydenta Warszawy dotyczącej możliwości prawnej przeprowadzenia marszu.

– Prezydent Warszawy nie jest od tego, aby na cokolwiek pozwalać albo zakazywać – zaznaczył. Dodał, że jedyne negocjacje na temat marszu mogą prowadzić z wojewodą mazowieckim.

Bąkiewicz podkreślił, że organizatorzy marszu nie wystąpią o ochronę policji.

– W takich sytuacjach policja sama podejmuje działania – oznajmił. Wyraził nadzieję, że podczas marszu policja będzie zachowywała roztropność i podejmowała działania analogiczne do tych, które prowadzi podczas demonstracji odbywających się w wielu miastach od ponad tygodnia.

– Widzieliśmy (podczas tych manifestacji) ochronę, którą policja zapewniała tym zgromadzeniom. My liczymy dokładnie na to samo, liczymy, że wobec prawa wszyscy jesteśmy równi – oznajmił.

źródło:
 
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Ignorant wyciąga ludzi na ulicę! Robert Bąkiewicz. – Zapraszamy wszystkich Polaków, patriotów, żeby w tych trudnych chwilach dla Polski byli z nami ☀Autor Gabi☀

  1. „rządzący trzymają prawo za mordę”.
    Kiedy ci ludzie zrozumieją że „pióro obywateli jest bezużyteczne?”.
    „Puki watacha wilków zagraża wiosce, nikt nie jest bezpieczny. A piórem ich nie pogonicie”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: