DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Ignorant wyciąga ludzi na ulicę! Robert Bąkiewicz. – Zapraszamy wszystkich Polaków, patriotów, żeby w tych trudnych chwilach dla Polski byli z nami ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Dr Zbigniew Kękuś (PPP 275) J.Kaczyński opamiętaj się… R.Bąkiewicz wypie*dalaj!

Polacy uważajcie …

Donald Tusk i Jarosław Kaczyński razem z ich drużynami od 2014 roku przygotowywali sobie przeciwko Polakom zagranicznych funkcjonariuszy i żołnierzy obcych wojsk. Czy teraz z nich skorzystają. Czy będziemy mieli kordony sanitarne, jak te… przed I rozbiorem Polski?

Omawiany w video materiał 

Marsz Niepodległości. „Odbędzie się 11 listopada, jak co roku”

Do 11 listopada zostało kilka dni (fot. arch. PAP/Mateusz Marek; TT/ Marsz Niepodległosci)

Marsz Niepodległości w stolicy odbędzie się 11 listopada, jak co roku – zapowiedział prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz.

– 11 listopada odbędzie się Marsz Niepodległości. Zapraszamy na godzinę 14 na Rondo Dmowskiego – powiedział Bąkiewicz. – Zapraszamy wszystkich Polaków, wszystkich patriotów, żeby w tych trudnych chwilach dla Polski byli z nami – dodał.

Poinformował, że tegorocznej manifestacji towarzyszy hasło „Nasza Cywilizacja Nasze zasady”. Wyjaśnił, że chodzi o zasady cywilizacji i kultury łacińskiej oraz o walkę z „antycywilizacją, która atakuje Polskę i całą Europę”.

Zaprezentował plakat zapowiadający manifestację autorstwa znanego grafika Wojciecha Korkucia. Na plakacie stylizowany huzar, z biało-czerwonymi skrzydłami, rozbija mieczem gwiazdę. Jej duży fragment ma kolor czerwony, a mniejsze są w barwach tęczy.

Bąkiewicz podkreślił, że choć pomysł na plakat powstał dużo wcześniej, to jednak „jak ulał pasuje do tego, co w ostatnich dniach dzieje się w Polsce”. Zapytany, czy marsz zostanie zgłoszony do urzędu miasta, Bąkiewicz odpowiedział, że „marsz jest zarejestrowany, bo jest to zgromadzenie cykliczne”.

Natomiast Tomasz Kalinowski wyjaśnił, że takiej sytuacji organizatorzy nie muszą zgłaszać manifestacji do stołecznego centrum zarządzania kryzysowego ani brać pod uwagę opinii prezydenta Warszawy dotyczącej możliwości prawnej przeprowadzenia marszu.

– Prezydent Warszawy nie jest od tego, aby na cokolwiek pozwalać albo zakazywać – zaznaczył. Dodał, że jedyne negocjacje na temat marszu mogą prowadzić z wojewodą mazowieckim.

Bąkiewicz podkreślił, że organizatorzy marszu nie wystąpią o ochronę policji.

– W takich sytuacjach policja sama podejmuje działania – oznajmił. Wyraził nadzieję, że podczas marszu policja będzie zachowywała roztropność i podejmowała działania analogiczne do tych, które prowadzi podczas demonstracji odbywających się w wielu miastach od ponad tygodnia.

– Widzieliśmy (podczas tych manifestacji) ochronę, którą policja zapewniała tym zgromadzeniom. My liczymy dokładnie na to samo, liczymy, że wobec prawa wszyscy jesteśmy równi – oznajmił.

źródło:
 
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Ignorant wyciąga ludzi na ulicę! Robert Bąkiewicz. – Zapraszamy wszystkich Polaków, patriotów, żeby w tych trudnych chwilach dla Polski byli z nami ☀Autor Gabi☀

  1. „rządzący trzymają prawo za mordę”.
    Kiedy ci ludzie zrozumieją że „pióro obywateli jest bezużyteczne?”.
    „Puki watacha wilków zagraża wiosce, nikt nie jest bezpieczny. A piórem ich nie pogonicie”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: