DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Sputnik V dla Ameryki Łacińskiej: Argentyńczycy wybierają rosyjską szczepionkę ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Prezydent Rosji Władimir Putin rozmawiał telefonicznie z prezydentem Argentyny Alberto Fernandezem, z którym omówił współpracę gospodarczą i walkę z koronawirusem – podała służba prasowa Kremla.

Rozmowa odbyła się z inicjatywy Buenos Aires. Strony zwróciły szczególną uwagę na kwestie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Ponadto strony rozmawiały o perspektywach realizacji istniejących porozumień w zakresie użycia rosyjskiej szczepionki „Sputnik V” w Argentynie – poinformował Kreml.

Kiriłł Dmitrijew, dyrektor generalny Rosyjskiego Funduszu Inwestycji Bezpośrednich (RDIF), z zadowoleniem przyjął umowy między oboma krajami dotyczące dostawy szczepionki „Sputnik V”, a także apele prezydenta Argentyny o to, aby nie upolityczniać tematu zakażenia koronawirusem i zakupu leków do walki z pandemią.

Szczepionka przeciwko koronawirusowi „Sputnik V”

Sukces w walce z pandemią zależy bezpośrednio od spójności działań wszystkich krajów – taka interakcja powinna być prowadzona poza polityką i opierać się wyłącznie na zasadach humanizmu i równym dostępie dla wszystkich krajów do szczepionki.

Rosja jest otwarta na współpracę w zapewnianiu bezpieczeństwa epidemiologicznego z absolutnie wszystkimi krajami” – powiedział dziennikarzom Kiriłł Dmitrijew.

„Niedawny sondaż wykazał, że Argentyńczycy, którzy chcą się zaszczepić, wybraliby szczepionkę rosyjską – jest ona oparta na sprawdzonej platformie ludzkich wektorów adenowirusowych, która dowiodła swojej skuteczności i bezpieczeństwa.

Jednocześnie podkreślam, że naszym priorytetowym rynkiem była i pozostaje Rosja – wszystkie dostawy szczepionek do Argentyny będą realizowane bez szkody dla dostarczania leku na rynek krajowy

– powiedział Kiriłł Dmitrijew.

Zaznaczył, że szczepionka dla Argentyny będzie produkowana poza Rosją.

RDIF podpisał już umowy na produkcję leku z pięcioma firmami z Brazylii, Indii, Chin i Korei Południowej. W tej chwili przygotowują się do uruchomienia na pełną skalę produkcji rosyjskiego leku

– dodał.

sputniknews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: