DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

RPO apeluje do rządu o przyjęcie pomocy od Niemiec: „Brakuje miejsc, personelu i sprzętu” ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar skierował do premiera Mateusza Morawieckiego apel w sprawie przyjęcia od Niemiec pomocy w walce z koronawirusem. „Wszystko wskazuje, że mamy do czynienia z poważnym kryzysem w polskiej służbie zdrowia” – pisze RPO.

„Dobowy przyrost osób zakażonych wirusem SARS-CoV-2 w Polsce przekroczył 27 tysięcy przypadków. Granica 10 tysięcy została przekroczona wiele tygodni temu. Liczba zakażeń nie tylko nie spada, a konsekwentnie wzrasta, w zatrważającym tempie” – ocenił Adam Bodnar.

Dodał na Twitterze, że wobec tak dramatycznej sytuacji w kraju, władze mają wręcz obowiązek przyjęcia pomocy od państwa sąsiadującego.

​W piśmie RPO zwrócił uwagę na problemy, z którymi zderzyła się już i tak przeciążona służba zdrowia. Wskazał, że brakuje miejsc w szpitalach, są braki w sprzęcie medycznym, zwłaszcza jeśli chodzi o respiratory, niewystarczająca, zdaniem Bodnara, jest też liczba wyspecjalizowanego personelu medycznego.

Duda dziękuje za ofertę pomocy i zapewnia o pomocy Polski

Prezydent Andrzej Duda napisał liście do prezydenta Niemiec Franka-Waltera Steinmeiera, że dziękuje za propozycję ewentualnej pomocy w walce z pandemią i że Niemcy także mogą liczyć na pomoc ze strony Polski.

List prezydenta Andrzeja Dudy do Franka-Waltera Steinmeiera jest odpowiedzią na list prezydenta Niemiec z końca października, w którym Steinmeier oferował Polsce pomoc w walce z epidemią koronawirusa. W odpowiedzi prezydent Duda zapewnił, że Polska także jest gotowa udzielić pomocy swojemu zachodniemu sąsiadowi.

Niestety druga fala Covid-19 nie oszczędza naszych społeczeństw i państw, które muszą zmagać się z tym wielkim wyzwaniem. W tym trudnym czasie szczególnej wartości nabierają wszelkie gesty solidarności. Tym bardziej dziękuję za Twój list i propozycję ewentualnej pomocy ze strony Niemiec. Wiem, że nasi rządowi koledzy współpracują bardzo blisko w zakresie przeciwdziałania pandemii – napisał Andrzej Duda.

Prezydent zapewnił, że Polska jest gotowa na ścisłą współpracę z Niemcami w walce ze skutkami pandemii koronawirusa.

„Nie ulega bowiem dla mnie wątpliwości, że obok sprawnej służby zdrowia, potencjalnej szczepionki i właściwych działań podejmowanych na poziomie krajowym, to właśnie solidarna współpraca między krajami ułatwi i przyspieszy skuteczne wychodzenie ze społeczno-gospodarczych skutków pandemii” – podkreślił Duda.

Dziękuję za życzliwą ofertę pomocy. Pamiętaj proszę, że również Niemcy mogą liczyć na Polskę – zadeklarował prezydent Andrzej Duda.

sputniknews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: