DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Rozpoczął się upadek amerykańskiego imperium, a za dwa miesiące upadnie reszta świata. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Rabin Alon Anawa w swoim dzisiejszym kazaniu wygłosił kilka dramatycznych oświadczeń dotyczących wyborów w USA i ich związku z nadchodzącą pojednaniem. Według niego, wybory 3 listopada w Stanach Zjednoczonych „zmienią oblicze całej planety”.

Anava kilkakrotnie podkreślał również, że informacje, które teraz przekazuje, są informacjami nie tylko dla Żydów, ale także dla ludzi na całym świecie, ponieważ wszystko, co się teraz dzieje, jest zaszyfrowane w wersetach Tory i opisuje proces odkupienia. Rabin Anava mówi:

„Praktycznie nie ma znaczenia, kto będzie następnym prezydentem Stanów Zjednoczonych. Ktokolwiek zostanie nazwany zwycięzcą – nie wpłynie to na wynik systemowy, ponieważ pociąg „Planeta Ziemia” jest prowadzony przez Wszechmogącego i wszyscy tutaj są jego marionetkami ”.

„Cały system polityczny Stanów Zjednoczonych jest zdeterminowany, aby doprowadzić kraj do wojny domowej, stanu wojennego i końca Stanów Zjednoczonych. Dlatego bez względu na to, jak rozwiną się teraz wydarzenia w Ameryce, Ameryka zginie,  a reszta świata upadnie wraz z nią. Ale dlaczego? Czemu? Stanie się tak, ponieważ Wszechmocny przygotowuje cały świat na swojego Mesjasza – Maszych ben Dawida (Mesjasza, syna Dawida) – aby przyszedł i odkupił cały świat, a nie tylko Żydów ”.

„Nie może być odkupienia, jeśli istnieją rządy. Nie może być odkupienia, jeśli są światowi przywódcy. Mesjasz przyjdzie i usunie wszystkich światowych przywódców, więc nie ma znaczenia, kto wygra ”.

„ Możesz pożegnać się z Wielkimi Stanami Zjednoczonymi Ameryki. Za kilka miesięcy zobaczysz, jak cały ten wielki kraj upadnie z całą jego gospodarką i potęgą militarną. Ameryka jest gotowa upaść, a wtedy wszystkie kraje świata pójdą w jej ślady ”. 

 „Uczestniczą w nim wszystkie kraje i ludy, które są w planach odkupienia. Każdy, kto weźmie udział w programie, weźmie w nim udział, ponieważ odkupienie będzie nie tylko za Żydów, ale za cały świat. Zadośćuczynienie dotyczy wszystkich, a wszystkie kraje i ludy są jego częścią . „

W przybliżeniu tymi samymi słowami Chaim David Targan, inny bardzo znany izraelski mistyk i kabalista, nakreślił najbliższą przyszłość . Kilka dni przed wyborami w USA powiedział swoim zwolennikom:

„Dzisiaj oficjalnie kończy się era amerykańskiego imperium. Jeśli Biden tam wygra, Ameryka upadnie i spłonie, tak jak kiedyś spłonął Rzym. Jeśli Trump wygra, jego rządy pójdą dobrze, ale w końcu przekaże swoje uprawnienia przywódcom geula, procesu odkupienia ”.

Dlatego zwycięstwo Trumpa byłoby wielką radością zarówno dla Ameryki, jak i dla narodów całego świata. Dni pokoju są policzone, aw przyszłości jest tylko jeden niuans: jeśli Trump wygra, przejście świata do odkupienia będzie łagodne i płynne, ale jeśli wygra Biden, koniec znanego świata będzie trudny i szybki ”.

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: