DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Berlin potwierdza możliwe użycie sił zbrojnych NATO do walki z „pandemią” ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Niemieccy żołnierze mogą zostać wysłani podczas drugiej fali koronawirusowej do akcji kryzysowych w innych państwach NATO, jak i do państw partnerskich. Rzecznik niemieckiego Ministerstwa Obrony potwierdził tę informację, że rząd i parlament niemiecki zaakceptowali uczestnictwo sił zbrojnych w NATO. Nazwa akcji to: „Allied Hand”.

Niemcy zmobilizowaliby i oddali do dyspozycji w razie pilnej potrzeby: personel medyczny, pionierów i ekspertów z oddziałów sił zbrojnych do akcji za granicą. W sumie możliwe jest oddelegowanie około 160 specjalistów. Potwierdza tę informację Ministerstwo i reprezentująca je Pani Annegret Kramp-Karrenbauer /CDU/.

Wyżej wymieniony plan byłby aktywowany w razie nagłej potrzeby np. jeżeli państwa członkowskie albo kraje partnerskie NATO jak: Ukraina, Czeczenia czy Szwecja spowodowałyby załamanie systemu zdrowia i dane państwo poprosiłoby o pomoc.

Konieczna byłaby do tego decyzja, zgoda 30 państw NATO. Obok Niemiec, kolejne państwa  zaakceptowały ten pomysł. Między innymi Wielka Brytania i Francja. 

Ten plan operacyjny zwany „Allied Hand” jest częścią przygotowania NATO do dalszego rozprzestrzeniania się akcji koronawirusowej.

Ja z mojej strony chciałbym moim drogim braciom dodać, że w Parlamencie Europejskim przechodzą ustawy i przepisy prawne, o których nie mamy pojęcia. Chwała Panu Jeszu Chrystusowi, że możemy pewne rzeczy odkryć.

Jedną z nich jest ustawa, która ma dużo wspólnego z tym co wyżej napisałem. Bardzo zaskakująca jest ta ustawa, o której teraz chcę krótko napisać.

Została ustanowiona w latach 2011- 2013, gdzie wówczas już przygotowywano akcję koronawirusową z bardzo precyzyjną datą: 2019-2020. Mianowicie chodzi o światową armię. Według tego prawa, wojska tureckie czy islamskie i afrykańskie mają przybyć do Europy… i tutaj wprowadzać „porządek”.

My dzięki Naszemu Panu Zbawicielowi wiemy, jaki rodzaj porządku ma to być.

Ja myślę osobiście, że ta tworząca się powoli armia światowa, może  zbuntować się przeciwko wielkiej nierządnicy i ją zniszczyć jednocześnie wspierając bestie.

Zobaczymy, co nam czas pokaże.

Niech Bóg Wszechpotężny i Ojciec Naszego Pana Jeszu Chrystusa wam wszystkim błogosławi. 

Autor: Christian Brandys-Specht

źródło: Za Robert Brzoza 

 

Berlin obiecuje wsparcie NATO, jeśli kryzys się pogorszy – 21 października 2020 11:49

Żołnierze Bundeswehry są już rozmieszczeni w celu wsparcia działań następczych (jak tutaj w Dortmundzie). Część z nich może wkrótce zostać rozmieszczona także w krajach partnerskich NATO. 
Żołnierze Bundeswehry są już rozmieszczeni w celu wsparcia działań następczych (jak tutaj w Dortmundzie). Część z nich może wkrótce zostać rozmieszczona także w krajach partnerskich NATO. 

Niemieccy żołnierze mogliby zostać wysłani na misje kryzysowe do innych krajów NATO i krajów partnerskich w czasie drugiej fali pandemii koronowej. Jak potwierdził na prośbę rzecznik Ministerstwa Obrony, niemiecki rząd obiecał wsparcie NATO dla planu awaryjnego „Ręka sprzymierzona”. Zgodnie z tym personel medyczny, pionierzy i eksperci żołnierzy byliby udostępnieni do rozmieszczenia za granicą w celu zapobieżenia zagrożeniom nuklearnym, biologicznym lub chemicznym.

Galeria zdjęć na ten temat

Corona-aktuell.jpgCorona-aktuell3.jpgCorona-aktuell8.jpg

W bawarskich regionach o dużej liczbie koron, ścisłe ograniczenia dotyczą prywatnych kontaktów. Ponadto wymóg maski w dotkniętych miastach i dzielnicach zostanie znacznie rozszerzony. Rząd podjął decyzję 15 października 2020 r., A tydzień później dodał kolejny poziom ostrzegawczy.

Łącznie powinno być możliwych około 160 specjalistów. Ponadto, według ministerstwa Annegret Kramp-Karrenbauer (CDU), mogą być żołnierze wspierający odpowiednie rozmieszczenie z Niemiec.

Spójrz na liczby infekcji

Plan awaryjny powinien zostać uruchomiony, na przykład, jeśli system opieki zdrowotnej w państwach sojuszniczych lub partnerskich NATO, takich jak Ukraina, Gruzja czy Szwecja, grozi załamaniem z powodu bardzo dużej liczby zakażeń, a dotknięte państwo prosi o wsparcie. Konieczna byłaby również rezolucja 30 państw NATO w Radzie Północnoatlantyckiej.

Oprócz Niemiec, według informacji z kręgów sojuszniczych, do tej pory zobowiązały się cztery inne wojska alianckie, w tym Wielka Brytania i Francja. Oczekuje się, że w siedzibie sojuszu inne państwa pójdą w ich ślady w nadchodzących tygodniach. Siły zbrojne NATO mogłyby być również wykorzystywane do transportu karetek lub do tworzenia szpitali polowych.

„Oto solidarność NATO w działaniu”

Plan operacji „Ręka sprzymierzona” jest częścią przygotowań NATO do dalszej eskalacji pandemii. Obejmują one również budowę funduszu powierniczego i budowę obozów sprzętu medycznego. Prawie dwa tygodnie temu sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg ogłosił, że mały i stosunkowo słaby finansowo sojusz Macedonii Północnej otrzyma m.in. 60 wentylatorów, a kolejne 60 do Albanii. „Oto solidarność NATO w działaniu” – skomentował Stoltenberg.

Wolontariusz dezynfekuje obszar mieszkalny pośród wybuchu koronawirusa COVID-19 w WuhanKoronawirus - WebastoMarkus Söder

Wszystko zaczęło się w Chinach na początku grudnia 2019 roku: lekarze zastanawiają się nad nieznanym zapaleniem płuc. W połowie marca Bawaria ogłosiła katastrofę – co działo się w poprzednich tygodniach i miesiącach? Przegląd.

Bundeswehra wspierała już partnerów bilateralnie podczas pierwszej fali pandemii. Niemieckie Siły Zbrojne pomogły przeciążonym klinikom w Wielkiej Brytanii dzięki ruchomym respiratorom. W Niemczech żołnierze obecnie wspierają biura w śledzeniu łańcuchów infekcji. Ponadto w ostatnim czasie pojawiły się zlecenia związane z testami koronowymi u podróżnych powracających lub transportem materiałów medycznych.

nordbayern.de

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: