DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Syjonistyczny zespół stresu pourazowego: śmiertelna choroba nękająca całą ludzkość”

10.00 avg. rating (93% score) - 1 vote

Syjonistyczny zespół stresu pourazowego: śmiertelna, ale uleczalna choroba społeczna
Blog wideo Rebel

W zespole stresu przed traumatycznym stres jest wynikiem wyobrażonego epizodu, którego akcja rozgrywa się w przyszłości; wydarzenie, które nigdy nie miało miejsca. Porównaj to z PTSD (Post Traumatic Stress Disorder). Amerykański żołnierz popełnił samobójstwo, a raczej odbył 10. trasę koncertową w Iraku i Afganistanie. Powiedział: „Bóg nigdy nie mógł wybaczyć tego, co zrobił”.

Znalezione obrazy dla zapytania: syjonisci zdjecia

Ten człowiek zmarł, ponieważ Ameryka, Anglia, Europa i Izrael są pod kontrolą syjonistycznego zespołu stresu pourazowego (ZPTSD).

ZPTSD to choroba przenoszona społecznie przez syjonistycznych rodziców, nauczycieli, kościoły, synagogi, media informacyjne i rządy.

Historyczny przykład ZPTSD można znaleźć w Księdze Estery w Biblii. Jest obchodzony dzisiaj jako święto przez świeckich i religijnych Żydów w Izraelu. Żydowscy przywódcy wyobrażali sobie wojnę z Żydami i zareagowali na nią zabijając 75 000 niewinnych ludzi.

Znalezione obrazy dla zapytania: syjonisci zdjecia

Istnieją inne historyczne przykłady. Na starożytnym Cyprze Żydzi zabili 250 000 niewinnych i nieuzbrojonych sąsiadów. Pili krew, zjadali mięso i robili pasy z jelit. Dziś dzieci uczą się fantazyjnych historii o prześladowaniach, które nigdy nie miały miejsca.

Nie będzie pokoju, dopóki nie nauczymy się naszych dzieci tej lekcji:

Oddzielna synagoga i państwo.!!!!!!!!!!!!

Najpotężniejszym współczesnym mitem syjonistów jest Holohoax. Napisałem kiedyś esej, w którym zacytowałem list od Międzynarodowego Czerwonego Krzyża do amerykańskiego sekretarza stanu w 1944 r., Mówiąc mu, że plotki o komorach gazowych w niemieckich obozach koncentracyjnych. Czerwony Krzyż miał miesięczne prawa do odwiedzin oraz obserwatorów w każdym z obozów koncentracyjnych. Nie było komór gazowych.

Znalezione obrazy dla zapytania: syjonisci zdjecia

W erze po 911 mitem umożliwiającym syjonistyczne wojowanie nad wojną był atak na World Trade Center Towers 1, 2 i 7. Z 911 napisałem:

Wieże północna i południowa miały 47 stalowych kolumn z rdzeniem centralnym i 236 kolumn obwodowych, co daje w sumie 283. Aby budynki mogły spaść prosto z prędkością prawie swobodnego spadku, wszystkie 283 połączenia z kolumn do każdej ze 110 pięter musiały zostać przecięte sekunda siebie. Mając na uwadze, że pożary na otwartym powietrzu nie mogą osiągnąć połowy temperatury wymaganej do stopienia stali, jak to wyjaśnić (2 X 110 X 283) 62.260 połączeń w dwóch wieżach, które zostały zerwane jednocześnie przez pożar w biurze? Czy nie jest to definicja kontrolowanego rozbiórki?

Obecnie codziennie mówi się nam, że musimy zaatakować Iran, ponieważ ma elektrownię jądrową, która obecnie może produkować 20% plutonu klasy broni. Musi wynosić 95%, aby wyprodukować bombę nuklearną. Jest to nowoczesny przykład syjonistycznego zespołu stresu pourazowego. ZPTSD może zabić 7 miliardów ludzi, jeśli nie przebijemy balonu syjonistycznego.

Do publiczności wojskowej zawsze mówię, że bankierzy minęli NAFTA i wysłali za granicę 50 000 amerykańskich zakładów produkcyjnych, aby twoje linie zaopatrzenia rozciągnęły się 8 000 mil na podejrzanej karcie kredytowej do Chin. Bankowcy syjonistyczni chcą, abyś przegrał III wojnę światową.

 

Cywilom mówię, że syjonistyczni bankierzy chcą zabić co najmniej 6 miliardów ludzi, ponieważ ukradli wszystkie wasze emerytury i oszczędności. Kiedy inflacja, którą stworzyli, by pokryć oszustów, spadnie na świat, w pełni zdasz sobie sprawę, ile ukradli. Możesz nie być w stanie kupić jedzenia. Jeśli to zrobisz, gwarantuję ci, że 98% osób, które mają jedzenie, będzie mieszkać lub pracować w odległości dziesięciu mil od kogoś, kto nie ma jedzenia, ale byłby skłonny cię obrabować.

Syjonistyczny zespół stresu pourazowego opiera się na dwóch błędach. Jedna to nadaktywna wyobraźnia, która reaguje na złudzenia tak, jakby były prawdziwe. Drugim jest syjonizm, który jest przekonaniem, że świat został stworzony dla jednej rasy.

Jestem istotą ludzką i odrzucam wszelkie doktryny, które mówią inaczej.

Uwaga autora: Aby przeczytać o 911, spróbuj tego:

911: Krótkie i mocne pytania
911: Short And Powerful Questions

Aby przeczytać więcej o Holohoax, przejdź tutaj:

Panie Wiesel, chciałbym zadać kilka pytań.
Mr Wiesel, I Would Like To Ask You A Few Questions.

Mój esej na temat WW III jest tutaj:
Bankowcy chcą, aby Ameryka przegrała III wojnę światową
The Bankers Want America To Lose World War III

Muszę podziękować Giladowi Atzmonowi za odkrycie, że zespół stresu pourazowego jest zaburzeniem psychicznym, które jest najbardziej widoczne u syjonistów i że może mieć śmiertelne konsekwencje dla 7 miliardów ludzi.

911: Short And Powerful Questions
https://vidrebel.wordpress.com/2011/08/04/911-short-and-powerful-questions/

To read more about the Holohoax please go here:

Mr Wiesel, I Would Like To Ask You A Few Questions.
https://vidrebel.wordpress.com/2011/08/28/mr-wiesel-i-would-like-to-ask-you-a-few-questions/

My essay on WW III is here:
The Bankers Want America To Lose World War III
https://vidrebel.wordpress.com/2011/08/08/the-bankers-want-america-to-lose-world-war-iii/

I must thank Gilad Atzmon for discovering that Pre-Traumatic Stress Disorder is a mental disorder that is most pronounced in Zionists and that it could have lethal consequences for 7 billion human beings.

zrodlo:stateofthenation

10.00 avg. rating (93% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.

One thought on “„Syjonistyczny zespół stresu pourazowego: śmiertelna choroba nękająca całą ludzkość”

  1. oni nie sa chorzy to poprostu bandyci, tresowani/indoktrynowani z pokolenia na pokolenie. choc z drugiej strony taka tresura moze dac efekt nabycia urazu. nie ma zreszta sensu tego rozpatrywac ,a poprostu czerwia sie pozbyc……oni byli ponad 200 razy przepedzani……i nic to nie dalo……ps. pretraumatic killing syndrom, oto jedyna metoda na wirusa, czym jestes struty tym sie lecz, trzeba z nimi postepowac ich ,,metoda”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: