DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

List stworzony przez mieszkańców Opolszczyzny – Do Prezydenta Andrzej Duda ☀Autor Gabi☀

9.00 avg. rating (88% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

08.11.20 Biłgoraj, Warszawa – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Koniecznie: Godzinnik czyśćcowy

Biedne dziewczynki z Hitlerjugend! Tak je wychowała szkoła i kremówkowy katecheta: Zabij człowieka, póki nie może się bronić.

Wielce Czcigodni Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok – zdjęcia mogę dostarczyć. Było ich co najmniej kilku!

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: „dbajcie o siebie, noście maseczki”? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę. Donos z 3 listopada: Nic się nie zmienia, gówna wyrzucane są z otworu na końcu betonowego „mola” wprost do Wisły….. Nie ma żadnych rur na Wiśle, które zlikwidowali bo się bali, że podniesiona woda przełamie most pontonowy i całą konstrukcję. To jest katastrofa ekologiczna a członek grupy Bilderberg niejaki Trzaskowski określił to kiedyś iż jest  użyźnianie gleby ??? !!!!???…

PREZYDENCIE DUDA ! PROSIMY NIE PODPISYWAĆ HANIEBNEJ USTAWY ANTYCOVIDOWEJ.
Wpisał: Wolna Polska Opole. 
27.10.2020.

Prezydencie Duda ! Prosimy nie podpisywać haniebnej ustawy antycovidowej.

==============

Szanowny Panie Profesorze!

A jednak, jak zawsze, pod osłoną nocy ” katolicki PIS” i ” mniej katolicka PO” w osobach panów senatorów, właściwie bez głosu sprzeciwu. Podpisali haniebną ustawę antycovidową.

W związku z tym, moja serdeczna prośba by wkleił Pan list, prośbę skierowaną do Prezydenta Andrzeja Dudy.

Jest to list stworzony przez mieszkańców Opolszczyzny, skupionych wokół grupy Wolna Polska Opole.

Z adnotacją do myślących jeszcze Rodaków

 kopiujcie i wysyłajcie pod adres:

listy@prezydent.pl

Z góry dziękuję!

Anna Grega

================================

Opole, 27.10.2020

PAN

ANDRZEJ DUDA

PREZYDENT

RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

KANCELARIA PREZYDENTA

UL. WIEJSKA 10

00-950 WARSZAWA

listy@prezydent.pl

List mieszkańców Opolszczyzny

z prośbą o wstrzymanie się przed podpisaniem ustawy o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi

Szanowny Panie Prezydencie,

my obywatele Rzeczypospolitej Polskiej, mieszkańcy województwa Opolskiego, zwracamy się z ogromną prośbą o wstrzymanie się z podpisaniem przekazanej Panu ustawy do czasu rzetelnego zapoznania się z jej treścią. Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się zarówno z jej treścią, konsekwencjami, które powoduje i podstawami, na których została oparta będzie Pan mógł z czystym sumieniem odmówić jej podpisania.

W treści ustawy przemycono bowiem zapis obowiązkowym szczepieniu, a Pan przecież publicznie zapowiadał, że nie jest zwolennikiem przymusowego szczepienia wszystkich w związku z wirusem SARS-COV 2. Wszyscy wiemy, że szczepionka będzie nowa, dopiero co badana i jesteśmy pełni obaw o jej działanie. Nie chcemy być królikami doświadczalnymi, wbrew stanowisku rządu Mateusza Morawieckiego, który publicznie głosił, że jako jeden z pierwszych krajów będziemy się masowo szczepić.

Pragniemy zwrócić uwagę Pana Prezydenta na niebezpieczeństwo, jakie niosą ze sobą tworzone w pośpiechu szczepionki, które próbuje się wprowadzić do obrotu bez wymaganych wieloletnich badań. Takie właśnie będą szczepionki nowej generacji, które mają być wykorzystywane do szczepienia przeciw SARS-COV 2. Szafuje się hasłem zagrożenia epidemicznego, by przyśpieszyć proces ich wdrażania.

Mamy podstawy do obaw, iż będzie to zagrażało naszemu zdrowiu i życiu, gdyż są to szczepionki eksperymentalne, bez długoletnich badań  potwierdzających ich bezpieczeństwo i zasadność ich stosowania. Z tego tytułu istnieje ogromne ryzyko ciężkich powikłań poszczepiennych. Już teraz istnieją doniesienie medialne, że są takie powikłania podczas testowania tych szczepionek. To jest normalne, gdy wprowadza się nową szczepionkę, ale właśnie dlatego trzeba to robić ostrożnie i bez przymusu.

My matki, ojcowie, córki, synowie, kobiety i mężczyźni chcemy zaznaczyć, że ta ustawa łamie podstawowe prawa człowieka, pacjenta, obywatela demokratycznego państwa prawa.

Jako obywatele nie wyrażamy zgody na przymusowe szczepienia łamiące podstawowe Prawa Człowieka.

Panie Prezydencie chcemy przypomnieć, iż Konstytucja chroni prawa obywatelskie także w tej sprawie. Proszę zwrócić uwagę na treść art. 38, art. 39 oraz art. 68 Konstytucji. Jesteśmy gorąco przekonani, że Pan jako Prezydent zna Konstytucję doskonale, dlatego pozwolimy sobie tylko zacytować samą treść tych artykułów, bez rozwlekłych komentarzy.

Art. 38 „Rzeczypospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia.”

Art. 39 „Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez wyrażania dobrowolnie zgody.”

Art. 68 „Każdy ma prawo do ochrony zdrowia.”

Kończąc już, chcemy również podkreślić, że nowo przegłosowana  ustawa jest niezgodna z prawami pacjenta. Pacjent bowiem ma prawo do wyrażenia zgody na udzielenie określonych świadczeń zdrowotnych lub odmowy takiej zgody, co zostało tu zupełnie pominięte, tworząc chaos prawny.

Innym niepokojącym zakresem ustawy jest próba ograniczenia wolności i swobód obywatelskich pod pozorem walki z pandemią. Tą ustawą zamierza się nałożyć obowiązek zasłaniania nosa i ust i jednocześnie penalizować jego niewykonanie, pomimo wieloletnich badań naukowych wykazujących zagrożenia ciągłego zasłaniania ust i nosa. Podczas procesu legislacyjnego całkowicie zlekceważono zdanie naukowców (kilkadziesiąt lat badań), powołując się na bieżące medialne doniesienia o rzekomym „konsensusie naukowym” w kwestii masek. Uważamy, że Pan jako Prezydent Rzeczypospolitej ma pełne prawo do rzetelnej wiedzy w tym zakresie i mógłby Pan w ustawowym terminie taką wiedzę otrzymać.

Proszę zatem zwrócić się bezpośrednio do organów Państwa z wnioskiem o przekazanie Panu informacji o faktycznym stanie, skali i przebiegu epidemii SARS-COV 2.

My jako obywatele występowaliśmy wielokrotnie do Ministerstwa Zdrowia i Państwowych Wojewódzkich Inspektoratów Sanitarnych o przekazanie nam informacji o rzeczywistym, nie medialnym stanie epidemii. Z otrzymanych przez nas urzędowych danych wynika, że w całym okresie od pierwszego przypadku stwierdzonego 4 marca do 27 października 2020 przypadków zgonów z powodu koronawirusa w Polsce było mniej niż 500. Pan otrzyma te dane w trybie błyskawicznym, my na nie musimy czekać. Proszę zatem zwrócić się o te informacje, zanim zdecyduje się Pan podpisać tak drastyczną ustawę.

Proszę wziąć pod uwagę, że wszyscy ulegamy medialnej histerii, ale od 4 marca do 27 października minęło 237 dni lub 8 miesięcy. Zatem rzeczywisty problem polega na około 60 zgonach miesięcznie spowodowanych wirusem SARS-COV 2.

Prosimy by wystąpił Pan o dane w układzie tygodniowym, co pozwoli Panu zorientować się w dynamicznym przebiegu epidemii, a tym samym zebrać rzetelny obraz sytuacji czy epidemia narasta czy też nie. Załączamy niektóre posiadane przez nas dane urzędowe okazujące liczbę zgonów w układzie bez chorób towarzyszących (współistniejących). Tylko tak bowiem można określić rozmiar epidemii. Upieranie się, że ofiarą SARS-COV 2 jest każdy kto umarł na inną chorobę, lecz był pozytywnie zdiagnozowany na SARS-COV 2 jest medycznie nieuzasadnione.

Wierzymy również, że jako mąż i ojciec będzie Pan bronił prawa do wolności, wolnej woli każdego z nas, każdego dziecka, każdej kobiety, każdego mężczyzny, każdego obywatela Rzeczypospolitej Polskiej.

Liczymy, że w swej mądrości nie podpiszę Pan ustawy o obowiązkowym szczepieniu.

Jesteśmy też gotowi przesłać Panu Prezydentowi informacje, na które się powołujemy mówiąc o szkodliwości tej ustawy, jeśli tylko Pan Prezydent wyrazi pragnienie ich otrzymania.

Z powodu krótkiego czasu i ogromnego pośpiechu legislacyjnego stworzonego przez władze publiczne wysyłamy ten list mejlem na listy@prezydent.pl, licząc że zdąży on znaleźć się na biurku Pana Prezydenta jeszcze w dniu dzisiejszym.

Mieszkańcy Opolszczyzny – Wolna Polska Opole

Za polfejs

9.00 avg. rating (88% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: