NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Lekarz przerywa milczenie: poważne skutki uboczne, dzieci i osoby starsze zagrożone
Hipokryzja level hard!! Sypie się Pandemiczna narracja.. Najbardziej winne media! VIDO PL
Program depopulacji szczepionek „potwierdzony” (video)
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Świat może nie przetrwać 9 listopada 2020 roku. ☀Autor Gabi☀

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
 

Wczesnym rankiem 4 listopada 2020 roku, po wstępnym przeliczeniu głosów w stanach z największą liczbą elektorów, dla wszystkich stało się absolutnie jasne, że wybory wygrał urzędujący prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump.

Co więcej, wyprzedził swojego rywala nie paroma głosami wyborczymi, ale totalnie: jeśli w najkorzystniejszym dla Demokratów scenariuszu stan Wisconsin będzie głosował na Bidena (a tam różnica w liczbie głosów między kandydatami wynosi dziesiąte części procenta) , to Biden nadal będzie miał 254 głosy . Dlatego mając pełne podstawy, Donald Trump złożył oficjalne oświadczenie o swoim zwycięstwie:

Wydaje się jednak, że Demokraci nie zamierzają przyznać się do swojej oczywistej porażki, a cała prasa pod ich kontrolą toczy się teraz o zwycięstwo Bidena. Demokraci mogą oczywiście powtarzać te „wiadomości”, ile chcą, mamrocząc je we wszystkich kanałach telewizyjnych, jak mantrę, jednak samo ogłoszenie się zwycięzcą dla pana Bidena nie wystarczy, aby przenieść się do Białego Domu. Dlatego wszystkich interesuje teraz dalszy rozwój wydarzeń, jaką taktykę wybiorą demokraci?

Dla wielu najbardziej oczywistą opcją wydaje się manewr z głosami wysyłanymi pocztą , które są bardzo trudne do kontrolowania. Manipulacje tymi głosami zauważono miesiąc temu, kiedy na wysypiskach śmieci znaleziono całe stosy kart do głosowania, w których ludzie wcześniej głosowali na Trumpa.

Zgodnie z prawem Stanów Zjednoczonych, termin, do którego można coś rozpatrzyć i sprecyzować, przypada rano 6 listopada 2020 r. Dlatego teraz Demokraci mogą grać na czas, po czym przywiozą kilka ciężarówek z „kartami do głosowania” wysłanymi pocztą do jednego lub dwóch stanów krytycznych, dodają je do wcześniej oddanych głosów na Bidena, a następnie ogłoszą go zwycięstwem. 

Trump ostrzegł już swoich przeciwników o takiej luce i zapewnił wyborców, że nie pozwoli nikomu ukraść ich zwycięstwa:

Najprawdopodobniej widzimy teraz realizację właśnie takiego scenariusza, ponieważ nie ma jeszcze zamieszek w pobliżu Białego Domu. Ale, jak wszyscy doskonale rozumieją, próba zakwestionowania zwycięstwa Trumpa nie może trwać wiecznie, dlatego globaliści, aby usunąć Trumpa ze stanowiska i rozpocząć demontaż Stanów Zjednoczonych, będą musieli podjąć bardzo radykalne działania. A najbliższy możliwy termin takich działań to 9 listopada. Czemu? 

Po pierwsze, w Ameryce był już jeden 11 września, więc jeśli prawo symetrii jest przestrzegane w globalnych rytuałach, to data 11/9 jest całkiem odpowiednia.

Po drugie, jeśli spojrzymy na odległość między 11 września a możliwym 11/9, zobaczymy zaskakująco okrągłą liczbę 7000 dni lub 1000 tygodni:

Oczywiście „piękna randka” sama w sobie nic nie znaczy, takich dat można zaznaczyć w kalendarzu bardzo dużo. Jednak w czasach frotte ZSRR w samizdacie krążyło proroctwo Afanasy Andriejewicza Sajki, znanego również pod pseudonimem „błogosławiony Afanasy”. Nie będziemy rozwodzić się nad jego biografią, przepowiedniami i cierpieniami, jakie cierpiał z powodu komunii, wszystko można przeczytać TUTAJ , przejdźmy więc do jego głównej przepowiedni, która brzmiała tak: 

„Kiedy dwie jednostki połączą się i ustawią w linii z dziewiątką, wszystko się spełni”.

Ponieważ Afanasy Andreevich został pobłogosławiony, trudno spodziewać się jakichkolwiek szczegółów i wyjaśnień, zwłaszcza w 33. opowiadaniu. Wiadomo tylko, że od chwili, o której rozmawialiśmy, to znaczy, kiedy „zbiegną się dwie jednostki z dziewiątką”, według błogosławionego, zaczną się jakieś niewiarygodne prześladowania chrześcijan i nadejdzie koniec świata. 

Przepowiednia ta oczywiście nie jest w żaden sposób związana z Ameryką – prawdopodobnie błogosławiony Atanazy mógł nie wiedzieć, że taki kraj w ogóle istnieje. Ale skoro wydaje się, że globaliści zamierzają zniszczyć Stany Zjednoczone, to będą działać globalnie – w taki sposób, że dotkną także Woroneża, w którym mieszkał błogosławiony. Taka globalna radykalna akcja może być na przykład początkiem III wojny światowej. 

A globaliści na pewno rozpoczną trzecią wojnę światową czy coś w tym rodzaju, skoro świat za kulisami przygotowywał się od wielu lat do wyborów prezydenckich 3 listopada 2020 roku. Skąd to wiemy? 

Zapiszmy datę 3 listopada 2020 w ujęciu liczbowym, czyli 03.11.2020. Teraz pomnóżmy 3 x 11 x 2020. Ile to jest? Liczba ta okaże się 66660. Czy zatem można się dziwić, że wraz z wyborami w Ameryce rozwinęła się tak dziwna sytuacja, jakiej nie widzieliśmy od czasu wojny między Północą a Południem.

Kiedy w tej wojnie globaliści pogorszą sytuację, tego oczywiście nie wiemy, ale myślimy, że po 6 listopada, kiedy nikt nie uwierzy w „ponowne przeliczenie głosów”, nikt nie będzie długo ciągnął, więc czekamy na „zjednoczenie dwóch jednostek z dziewiątką”. „I śledź rozwój wydarzeń. 

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: