DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Robert Brzoza: Norymberga dla polskiego rządu, gdy wprowadzi przymus szczepień ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Tuż po wojnie odbył się w Norymberdze wielki proces, a właściwie szereg procesów przeciwko pozostałym przy życiu szefom niemieckiego, nazistowskiego państwa. W odrębnym postępowaniu odbył się tak zwany proces lekarzy. Część tych zarzutów będzie można powtórzyć podczas procesu przeciwko dzisiejszemu rządowi, głównemu inspektorowi sanitarnemu, ministrowi zdrowia i wielu ekspertom.

Nie ma  najmniejszych wątpliwości, że szczepionka na koronawirusa podawana dużej części (całej?) populacji będzie eksperymentem. Jest fizycznie niemożliwe, żeby w tak krótkim czasie przeprowadzić rzetelne testy kliniczne i wyprodukować taką liczbę szczepionek, o jakiej jest dzisiaj mowa. Co oczywiste – NIKT nie mógł zbadać jej długofalowego wpływu na zdrowie i życie ludzi. Jest prawdopodobne, że będzie skuteczna i bezpieczna, ale równe prawdopodobieństwo jest takie, że będzie odwrotnie.

Nie wdając się w dywagacje prawne, jedno jest poza dyskusją: szczepienie będzie dokładnie wypełniało definicję doświadczenia medycznego.

Polski rząd kupił już (ponoć zapłacił!) za szczepionkę, której zresztą nikt jeszcze nie widział. Trudno, stać nas. Kupujemy tak respiratory i maseczki, kupujemy też i szczepionki, taki sznyt. Gorzej, że istnieją przecieki, jakoby rząd pracował nad wprowadzeniem obowiązku szczepienia na koronawirusa. Obowiązek plus doświadczenie medyczne równa się Norymberga.

Niemieccy (i nie tylko niemieccy – precyzyjniej: nazistowscy) lekarze stanęli przed Amerykańskim Trybunałem nr 1. Rozpatrując sprawę Trybunał kierował się dziesięcioma zasadami, z której pierwszą polski rząd powinien mieć wciąż przed oczami, bo ona właśnie została mu odczytana podczas rozprawy:

„Nieodzownym warunkiem jest dobrowolna zgoda osoby poddawanej doświadczeniu. Znaczy to, że dana osoba musi mieć prawne przesłanki do wyrażenia swej zgody, musi być w stanie podjąć dobrowolną decyzję, a nie pod wpływem siły, podstępu, oszustwa, presji, fałszywego pozoru lub jakiejkolwiek innej formy wpływania lub przymusu”.

Można odnieść wrażenie, że w Polsce nie rządzi wcale premier, ani nawet wicepremier z Żoliborza. Polską rządzą eksperci pokazywani w TVN i innych mainstreamowych mediach. Ci sami, którzy potem w corocznych raportach koncernów farmaceutycznych widnieją jako ich beneficjenci.

O ile w grze są pieniądze, nawet duże lub bardzo duże, to trudno – naprawdę stać nas. Ale obowiązkowe i powszechne szczepienia eksperymentalną szczepionką to już bardzo poważne przestępstwo przeciwko prawom człowieka. I to się MUSI skończyć prędzej czy później sądem i wyrokami.

Przypominam tylko, że niektórzy lekarze byli chwytani i stawiani przed sądem nawet kilkadziesiąt lat po wojnie. Ta zbrodnia się nie przedawnia, obojętnie co by w tej kwestii raczył uchwalić obecny Sejm…

Paweł Skutecki z naszapolska.pl

Foto: Envato

Za Robert Brzoza

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: