DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Program Internet Rzeczy. Polski Rząd wspiera innowacyjne projekty ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
 
Pieniądze na nowoczesne rozwiązania leżą na ziemi, trzeba tylko mieć pomysł i wiedzieć, jak się po tę kasę schylić – przekonywali w Gorzowie przedstawiciele Kancelarii Prezydenta RP i Ministerstwa Cyfryzacji. Internet Rzeczy to rządowe wsparcie dla pomysłowych przedsiębiorców albo samorządowców.
 
770feb032de0119c8781d44e0532abe91579791418403.jpg

Czterech młodych Lubuszan rozpoczyna podróż do gwiazd

Jeśli w Gorzowie popsuje się lampa uliczna urzędnicy dowiedzą się o tym dopiero kiedy ktoś im to zgłosi. Więc ciemna latarnia będzie tak stała kilka albo kilkanaście dni. I tu na ciekawy pomysł wpadli pracownicy i studenci Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie, którzy opracowali projekt Street light.

Na wdrożenie tego projektu Akademia dostała 2 mln złotych. I właśnie na tym polega program Internet Rzeczy. Na finansowaniu realizacji pomysłów wykorzystania tak zwanych inteligentnych przedmiotów.

Dzięki Internetowi Rzeczy w całym kraju zrealizowano już kilkaset tego typu projektów. Podczas konferencji w gorzowskiej bibliotece była mowa o przykładach i możliwościach wykorzystania programu.

Najliczniejszą grupę odbiorców stanowili lubuscy samorządowcy i urzędnicy. Konferencję przygotowali między innymi Ministerstwo Cyfryzacji i Kancelaria Prezydenta RP.

Gorzowska konferencja o rozwoju Internetu Rzeczy była piątą z dziesięciu zaplanowanych w całym kraju. Kolejna 4 marca w Rzeszowie.

gorzow.tvp.pl/

Internet rzeczy

W 2020 roku do sieci podłączonych będzie nawet 50 mld urządzeń. To perspektywa, która może stać się jednym z motorów napędowych polskiej gospodarki. Jak powinniśmy to wykorzystać?

Nasze działania w tematyce Internetu Rzeczy skupiają się na wielu działaniach programowych. Jest to między innymi Grupa Robocza ds. Internetu Rzeczy, a także organizowanie wydarzeń  powiązanych z innymi jednostkami administracji publicznej, które oferują wsparcie i finansowanie tego obszaru. Należy podkreślić, że mówiąc o rozwoju Internetu Rzeczy, mówimy o fali innowacji wykorzystujących sieć inteligentnych przedmiotów, (obiektów wyposażonych w zdolność do przetwarzania danych i kooperacji) której istotą jest nie tylko zaspokajanie znanych dzisiaj potrzeb. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku pierwszej „rewolucji internetowej” mamy również do czynienia z kreowaniem nowych obszarów zastosowań, nieoczekiwanych zachowań konsumenckich i nowych modeli biznesowych. Jest to z pewnością obszar ogromnych szans, choć również wielkiego ryzyka charakterystycznego dla masowych fal innowacji. Próbując pokazać kierunki, jakie dziś wydają się najbardziej obiecujące, skazani jesteśmy na ekstrapolację tego, co znamy i spekulowanie na temat tego, co nadejść może.

Każdy, kto jest ciekawy tego, jak wygląda ta technologia w Polsce powinien również zapoznać się z raportem „IoT w polskiej gospodarce”. Dokument ten zawiera opis potencjału, jaki drzemie w technologii IoT z punktu widzenia priorytetów rozwojowych polskiej gospodarki. Prezentuje zidentyfikowane bariery i propozycje ich usunięcia, dzięki czemu potencjał ten może zostać uwolniony. Opracowanie zawiera przegląd globalnych trendów, koncentrując się na wyciągnięciu wniosków z obserwowanych zjawisk oraz rekomendacji dla Polski w najważniejszych aspektach związanych z rozwojem systemów IoT: regulacji prawnych, edukacji oraz etyki.

https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/internet-rzeczy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: